Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
TomWanderer

Trading pre-play w moim wykonaniu

Recommended Posts

Witam, właśnie założyłem tutaj konto. Próbuję swych sił w tradingu od kilku miesięcy, do tej pory głównie na rynkach under/over in-play. Teraz równolegle postanowiłem spróbować tradingu pre-play, gdyż wydaje mi się on ciekawszy. Zarobić jakieś grosze wskutek wydarzeń w jakimś meczu (na przykład wygranego gema przez danego zawodnika) powodujących wahania kursów nie daje mi aż takiej satysfakcji, jaką dawałoby mi choćby powolutkie ciułanie, ale pre-play.

No to zaczynamy :)

#1 Japonia 12.00

Oita - Gifu 1 @ 1,94 stawka 25e

Niewiele pozostało do rozpoczęcia spotkania, ale zdecydowałem się spróbować. Liczę na to, że spadnie do 1,90.

ay2yxwforbbi.jpg

#2 Puchar Polski

Podbeskidzie - Legia 2 @ 2,02 stawka 25e

fpqmtw1lyluo.jpg

Ustawiłem się jeszcze w kolejce na Lecha po 1,6 ale spadło...

#1 0,57

Mogło i powinno być lepiej, bo w pewnym momencie spadło do 1,83 ale niepotrzebnie przeczekałem i nagle okazało się, że sytuacja się odwróciła i większość chciała grać lay na Oitę, kurs poszedł do góry momentalnie. 

fzr1hfqrbq65.jpg

Mała rada, za płytkie rynki dobierasz, można czekac na ruch do usranej śmierci, albo doczekać rzucenia 1k w zupełnie inną strone i masz wybicie 10 ticków na minus. 

Hmm.. Rozumiem o czym piszesz. Jednak w przypadku Legii mam zamiar wycofać się powiedzmy 1h przed rozpoczęciem spotkania, tzn. nie przewiduję spadku już zaraz. Analizowałem wykresy kursów i z reguły gdy wchodzą w grę większe stawki to kursy już się stabilizują. Nieraz kursy ładnie lecą w dół, tylko trzeba odpowiednio wcześnie wykorzystać wysoko wystawiony lay, takie jest moje spostrzeżenie. To właśnie mam zamiar robić. Wybrać przed południem kilka rynków, w ciągu dnia robić co mam do zrobienia a wieczorem włączyć program ponownie i wycofać się. Czy to nie jest standardowy plan w przypadku tradingu pre-play?

Witam kolegę z FB ,życzę powodzenia.

Dzięki no i dziękuję za link do tego forum :)

#3 +1,00

67cjkwydosdo.jpg

#5 +2,01

rbn8zortmyvk.jpg

Co do Dnipro - zdecydowałem się sprzedać niecałe 2 godziny przed meczem po tym, jak kurs w ciągu kilku minut spadł bodajże z 1,55 a potem stanął w miejscu. Na raty, ale się udało.
Lecha minutę później sprzedałbym po 1,48 ale chwilę potem byłoby ciężko sprzedać po 1,52 więc jest ok. Trzeba uważać żeby nie przedobrzyć :)
Edited by TomWanderer

Witam kolejnego kolegę z FB, chociaż nie za bardzo cię kojarzę po nicku. Widzę nieźle ci idzie to pre, w przeciwieństwie do mnie. Cashis niekoniecznie, bo windy potrafią zrobić nawet na mocno obsadzonych rynkach i wybić kurs na takim premiershipie, chociażby niedawne przypadki Tottenhamu i Arsenalu gdzie w ciągu dnia 20 tików wywaliło do góry po windach. Powodzenia życzę autorowi tematu i wytrwałości w dążeniu do celu.

Na FB mam inny nick, a poza tym ostatnio nie byłem tam zbyt aktywny ;)

Legię zdecydowałem się zamknąć wychodząc na zero, bo chyba ani razu kurs nie spadł poniżej tego 2,02.

#2  0

5md163i15o70.jpg

Dziwny wzrost kursu na gości w ciągu ostatnich godzin. Powyżej 1,82 były przyjęte tylko jakieś pojedyncze zakłady (łącznie 85 euro), teraz kurs jest stabilny. Wygląda na to, że jeśli nie spadnie to przynajmniej nie powinien wzrosnąć. Na moje oko rzecz jasna ;)

qtgqoc321k0j.jpg

Zapomniałem o zrobieniu screena na bieżąco.

#4  0,81 musiałem sprzedać po 1,57 (grałem back podlipnik po 1,52)
#6 1,90  vasco zagrane po 1,82 i 1,83, sprzedane po 1,69.

rz36zjtjbzcr.jpg

Wczoraj około południa ustawiłem się w kolejce po back na Middlesbrough, Nijmegen i Venlo, po czym musiałem wylogować się aż do dzisiejszego rana. Pierwsze dwa zostały przyjęte. Venlo chciałem grać po 1,60 ale się nie udało, teraz lay Venlo 1,58.
Screeny zrobiłem przed chwilą. 

87oysmmtllgz.jpg

mb18juxqmlca.jpg

Sytuacja sprzed 20-30 minut:
Otwieram poniższy rynek, widzę ogromną lukę pomiędzy back a lay na gospodarzy (można było stawiać back po 1,06 albo 1,07 zaś lay po 1,80), ustawiam się więc na back po 1,76 za 50eur i dosłownie po 2-3 minutach prawie połowa stawki została przyjęta. Zastanowię się, czy jeszcze próbować atakować niższy kurs.

dcqiuifwc5jq.jpg

Winda na Middlesborough:

qik99mzr2fh8.jpg

W efekcie: 

#7 -2,07

wm1ap06gl00x.jpg

Nijmegen przetrzymałem do końca i nie wliczam do statystyk.
Gabashvili sprzedany po 2,06.

#10 +2.84
xosgqu7jp30k.jpg

Jutro Grecja da kilka euro ;)

#8  +4,67
Powinienem był ustawić w nocy lay 1,40 (miałem 1,34) bo taki był mój pomysł ale ostatecznie zdecydowałem się tego nie ruszać. Jakaś kasa poszła na back 1,4 no ale i tak jest dobrze. Dobrze, że ktoś się ustawił na back po 1,46 bo duża luka była i niewiele ruchu.

uburmamztfl4.jpg

Zmieniam numerację (obniżam o 1) ponieważ Nijmegen nie wliczam.

Czyli jest tak: #7 M'borough, #8 Acharnaikos, #9 Pella i teraz to, co zostało przyjęte w nocy:

pi5n3ijqp90a.jpg

m5mv1naesyol.jpg

O, zorientowałem się, że szkocka też została przyjęta (po północy ustawiłem się na Lazio, Atletico i to co poniżej). Tylko dlaczego teraz.. Gdyby w nocy ktoś łyknął to 1,72 to może udałoby się rano sprzedać i to po fajnym kursie, bo nawet 1,6 było akceptowane, a potem poszło do góry :/ Ostatnio jakaś dziwna tendencja - na 1-2h przed meczem kursy na faworytów (przynajmniej tych, których wybieram) szybko rosną.

6pvwrvt7jjkr.jpg
Edited by TomWanderer

#10  +0,87

Udało się sprzedać, chociaż w międzyczasie lay skoczył z 1,86 do 1,91.

nyxja5qd7urm.jpg

Sytuacja z M'borough i Nijmegen się powtarza: przed meczem kursy poszły w górę. Dotyczy to Atletico, Queen's Park, ale też Lazio. Jak sięgnę pamięcią nieco wstecz to okazuje się, że tak było zawsze, może poza Lechem... Jeśli chodzi o nogę. Tylko że w większości przypadków mimo wszystko udało się skończyć na plus. Hmm...

#11  -1,06

agaw7skqxu1h.jpg

#12  -1,92

36g5o5dx3eq1.jpg

Co ciekawe, tuż przed meczem kurs na Atletico spadł momentalnie o 3 ticki. Podobnie jak w przypadku Lazio, z tym że u Lazio bodajże o 6.

Dziś jeszcze próbuję:

rjg1127na0ds.jpg

Ustawiam lay na 1,74 a 1-1,5h przed meczem wchodzę i zamykam gdyby nie było jeszcze przyjęte. Potem się zobaczy, czy sytuacja ze wzrostem się powtórzy.

Sign in to follow this  

• Create New...