Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Barbarossa

Moje początki-TENIS IN-PLAY

Recommended Posts

Witam

Na początku chciałem się przywitać. Tradingiem zająłem się od bardzo niedawna. Z racji tego że choruje przewlekle  :(  dużo czasu spędzam w domu, postanowiłem jakoś zagospodarować wolny czas. Kiedyś zajmowałem się bukmacherką z różnym skutkiem :P . Teraz postanowiłem spróbować sił w tradingu. W kwietniu powoli zacząłem się zapoznawać z tematem tradingu. Od maja zacząłem trochę grać w ramach nauki-oczywiście za małe stawki-głównie tenis in-play. Prosiłbym o dużą wyrozumiałość zarówno  kwestiach technicznych dotyczących  forum jak i na temat mojej gry  :)  Bo jak zaznaczyłem na początku jestem bardzo bardzo początkujący :rolleyes:  W załącznikach dodałem krótką historię swojej gry z maja (mam nadzieję że będzie można je odczytać )  Gram dosyć pasywnie z racji tego , że dopiero się uczę wszystkiego. Nie posiadam także żadnego programu do tradingu. Liczę na pomoc i rady doświadczonych użytkowników forum . Pozdrawiam

post-9249-0-53992900-1432933815_thumb.jp

post-9249-0-74082500-1432933824_thumb.jp

post-9249-0-27795600-1432933834_thumb.jp

Witam.

Mnie się bardzo podoba chociaż mam mało do gadania bo sam dopiero zaczynam.

Mógłbyś pokrótce opisać jak grasz, przyjemniej by się czytało :)

Co do programy to Cymatic Trader http://www.cymatic.co.uk/ jest darmowy i na początek (jak może i dłużej) powinien Ci starczyć.

Jest prosty w użyciu, a w razie pytań chłopaki coś doradzą :)

Powrotu do pełni zdrowia, wytrwałości i powodzenia w tradingu życzę, 

Niech zielony będzie z Tobą :)

Voic3d dzięki za info odnośnie oprogramowania. Co do mojej gry to jako zupełnie początkujący próbuje po trochu wszystkiego: np. gram na przełamanie, na utrzymanie podania, czasem lay faworyta, przerwy pomiędzy setami też próbowałem grać. Do tego trochę meczy pre-play  gdzie udało się złapać parę ticków. Parę razy grałem jak na korcie pojawiał się medyk :wacko: Gram tylko mecze gdzie mam jakikolwiek stream. Ale trudno mówić o jakiejkolwiek strategii gry jak się dopiero zaczyna :) Próbuje obserwować jak zachowują się rynki, kursy itp. Do tego jeszcze wszystko dosyć wolno mi idzie  :(  a wiadomo, że generalnie w tradingu a szczególnie in-play czas reakcji jest bardzo istotny.  Przytrafiło mi się mnóstwo różnych błędów  :o  ale mam nadzieję , że z czasem uda mi się je wyeliminować w jakimś stopniu. Dużo, dużo nauki przede mną a z czasem może będę miał jakieś ulubione strategie które będę mógł kiedyś tutaj opisać ;)

Odnośnie lolka to tak bywa w tradingu, że wszyscy lubią zielone  ;)  A później wena i fantazja w grze nieograniczona ;)

Korazz34 bardzo się cieszę, że Twoim zdaniem moja gra wygląda w miarę pozytywnie jak na początek :). Ale jak to zwykle bywa to prawie na pewno jest to „szczęście początkującego†. Co do oprogramowania postaram się z czasem wybrać jakieś optymalne rozwiązanie. Powyżej kolega wspominał o bezpłatnym Cymaticu. Ale chyba większość osób tutaj używa Geeks Toy? Jest darmowy trial na 2 tygodnie to będę mógł bezpłatnie przetestować na początek. Mam nadzieję że podołam obsłudze programu :).      

Też mnie kusi założenie bloga ale jak się zacznę chwalić moimi mikro-zyskami to zaraz popłynę jak to zawsze bywa :P

Nie ważne że masz zyski mikro. Ważne że z przewagą koloru zielonego ;)  Z czasem stawkę sobie zwiększysz to i zyski pokaźne będą. Ja też ciułam po parę euro lub parę centów  :) Powolutku ale mam nadzieję że cały czas będę się posuwał do przodu.

• Create New...