Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
Vaco

Co Wy Na To

Recommended Posts

Hey

Ten screen to był żart, nie wygrałem takiej sumy w rzeczywistości. Zagrałem na treningu i przypadkowo trafiłem kurs za 50.

Chciałem sprawdzić Waszą reakcję i się zaskoczyłem zerowym komentarzem, pewnie każdego zazdrość zżerała co?

Bo mnie by zeżarła!!!!!!

Sorki za dowcip pozdro

Haha, ta..na bank każdy uwierzył ze skasowales pół banki na jednym rynku i każdego tak zzerala zazdrość ze popadł w depresję :D

Może nie każdy, ale większość popadła :)

przyznam się, mnie zeżarła zazdrość pomyślałem, że czas przejść na emeryture, a innych to tak zdołowało, że przestali wchodzić na forum ;/

głupie te żarty nie rób tak więcej kolego

@Vaco wygooglaj blog muntara tam to nawet ciebie zazdrość zeżre :) 

vaco mysle, że admin był tak zazdrosny, że cie zablokwał weź napisz do niego

jak co adminem jest yavor, ale on po twoim poście nie wchodzi na forum więc po części

jesteś sam sobie winien

Pierwsze jak spojrzałem to przyszło mi na myśl - "gościu zarzuć 10 euro to się pobawię na BF", a po przeczytaniu poniżej, ale "joke". Rzadko, ale się trafia takie cuś. Ja wczoraj na miernote w tenisie postawiłem w końcu BACK i wziął mi wygrał mecz :D

Hey dziś ucieszą się Ci którzy nie zrozumieli żartu i się na mnie wkurzyli. Przedstawiam mój niechlubny wynik z 3 mięsięcy.

Jest on wynikiem chciwości i chęci odegrania się z dodatkiem alkoholu!!!!

Brawo :D

post-9453-0-59797400-1436301927_thumb.jp

Witam dziś postanowiłem sobie ze więcej nie będe betował bo zbankrutuje, powstrzymałem się pierwszy raz od roku i nie zagrałem in-play na wyścigach. Wróciłem do pre i małymi kroczkami postaram się dorównać Wam profesjonalistą.

A oto wyniki z pre, wiem szału nie robi, ale od czegoś trzeba zacząć.

post-9453-0-99726200-1436558245_thumb.jp

post-9453-0-28954600-1436558256_thumb.jp

Sign in to follow this  

• Create New...