Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
raddor

Gem Set Green

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Zapadła decyzja, zakładam bloga. Słowo trading poznałem ok. 2,5 roku temu. Postanowiłem drążyć temat. Od czasu do czasu pojawiałem się na forum. Korzystałem z Waszego doświadczenia próbując swoich sił w różnych dyscyplinach.

Zaczęło się od piłki pre-play i przerwy, następnie piłka in-play, nie trwało to długo – dwa miesiące(od 100e doszedłem do 635e w 25 dni, okazało się że to szczęście początkującego, zjechałem do 300 i wypłaciłem 250e). To był koniec piłki nożnej. Brak czasu (zresztą towarzyszy mi do dziś) mało grania, trochę koni, krykiet, głównie tenis. Jak pisałem mało grałem, ale przez te dwa lata jednak sporo meczy tenisa zaliczyłem. Niestety gra nie wyglądała dobrze.

Obecnie stawiam na specjalizację – tenis in-play. Analizując wcześniejszy okres niepowodzeń, głównym czynnikiem do wyeliminowania jest: brak cierpliwości (co za tym idzie pochopne wejście w rynek) oraz naginanie twardej dyscypliny.

Na początek:

Wprowadzam limit reda po którym opuszczam rynek – 25% stawki.

Postaram się zdać krótką relację z granych spotkań, opisując sposób grania. Uważam że nadal jestem początkujący więc będę wdzięczny za Wasze wskazówki.

W piątek pierwszy dzień tradingu z blogiem, a raczej falstart. Dwa redy, na Radwańskiej nie mogłem się wstrzelić prawie wszystko szło w przeciwną stronę. Red doszedł już do 11e, jeszcze udało się trochę zmniejszyć, ogólnie rynek na "-". A później jakiś dziwny mecz Djoko, którego szybko zamknąłem. W sobotę liznąłem mecz Radwańskiej, jedno wejście na minus drugie na plus i trzeba było zamykać kompa. Pewnie Wimbledon pozwoli ruszyć do przodu.

26, 27.06

Zysk/Strata: -12.47e

Saldo:         -12.47e

post-2446-0-06968500-1435562660_thumb.jp

Pierwszy dzień Wimbledonu uważam za udany. Żałuje nie w pełni wykorzystanego rynku Navarro v Ostapenko, widziałem że odpuszcza mecz, ale podszedłem do tego zbyt asekuracyjnie. Najważniejsze jednak, że na plus. Grałem głównie 40:0 40:15 na odbierającego, obserwując sytuację na korcie i próbując wykorzystać chwilowe załamanie gry zawodników. Mecz Sela v Thiem obserwowany z doskoku jedno wejście w lay Thiem w czwartym secie (przy takiej ilości meczy trudno mi się zdecydować na jeden rynek). 

29.06

Zysk/Strata:  23.89e

Saldo:           11.42e

post-2446-0-75775700-1435644374_thumb.jp

Wczoraj totalny brak czasu, poskubałem tylko w pierwszym secie Tsongi grając back Tsonga.

30.06

Zysk/Strata:    3.12e

Saldo:           14.54e

post-2446-0-14970300-1435742444_thumb.jp

ważne że po falstarcie w pierwszym dniu na greenie - powodzenia dalej i czekam wyniki z dzisiaj:)

Załamka, szkolny błąd, dramatyczna strata. Grałem w robocie (mecz Pliskova v Vanderweghe), prezes zawołał mnie na spotkanie, spojrzałem na loader - kolumna Green To pusta poszedłem. Okazało się (nie wiem jak to się stało) że miałem ustawione dwie stawki na back Pliskova coś ok 2.5 3.2 (w momencie kiedy odchodziłem stała po 1.5) jak wróciłem nie było czego zbierać. Późniejsza gra taka już na siłę, z tyłu głowy cały czas była ta strata. Dzisiaj chyba przerwa.

Zysk/Strata:  -68.08e

Saldo:           -47.54e

post-2446-0-50581800-1435829359_thumb.jp

Przez ostatnie sześć dni tylko 13 rynków, w weekend rzadko gram. Powoli odrabiam stratę z 1.07. Napiszę więcej jak będzie mniej pracy, więcej czasu.

2-7.07

Zysk/Strata:   19.14e

Saldo:           -28.40e

post-2446-0-37962000-1436337186_thumb.jp

Jakimi mniej wiecej stawkami operujesz bo te greeny co ty to ja odnotowuje w tenisie "in play" mam przy bet 15-20eu? Ocywiscie, wiem, że każdy gra inaczej z różną różnicą ticków.

@Dandelo Gram stawką 20-50e, ale w chwil obecnej gdy większość beczy jest między 10-18 mam jedno, dwa wejścia w rynek (gram w pracy). Czekam, aż zaczną się turnieje w Stanach. Gra powinna wyglądać lepiej. W chwili obecnej gram bardzo ostrożnie.

Wczoraj na Radwańskiej miałem trochę czasu, ale niestety do gry wdarła się chciwość. Po drugim secie było +22e, miałem odpuścić, nie odpuściłem. Skończyło się tak jak kończy się w takich przypadkach - 4.6e. Pozostaje wyciągnąć wnioski i do przodu.

7,8.07

Zysk/Strata:  -1.84e

Saldo:           -30.26e

post-2446-0-96614700-1436515441_thumb.jp

Nadal redy, w tej chwili pozostanę tylko przy przerwach, dopóki nie wypracuję jakiejś konkretnej i kompletnej strategii.

8-13.07

Zysk/Strata:  -33.90e

Saldo:           -64.16e

post-2446-0-65286000-1436862875_thumb.jp

Sign in to follow this  

• Create New...