Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
CarlosCK

Blogi/Fora/Grupy Facebook z rynkami PRE

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, chciałem zapytać czy nie znacie może jakichś miejsc w sieci gdzie traderzy podają swoje rynki pre najlepiej z jakimiś krótkimi analizami, aczkolwiek samymi rynkami też nie pogardzę :P Wiem że tutaj na forum jest taki dział, ale rynki dodawane są dość rzadko. Czekam na linki, pozdro !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś działały płatne serwisy, jednak nie wiem czy to dalej działa. To nie bukmacherka, żeby podawać typy, przewidywania w dziale rynki tradera podawane są rzadko bo nie często zdarza się być pewnym jak zachowa się rynek. Nie ma łatwych pieniędzy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, zdaję sobie z tego sprawę ale ponieważ siedzicie w tym dłużej to może znacie jakiś zagraniczne fora gdzie traderzy prowadzą swoje blogi tak jak to jest tutaj, ja sobie poprzeglądam tylko chciałbym prosić o linki do naprawdę dobrych forów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest mało propozycji w rynkach tradera, bo większość osób nie dzieli się informacjami, które czasem ciężko zdobyć. Jeśli o mnie chodzi, staram się na bieżąco wrzucać coś, co jest warte grania, a kurs jeszcze strasznie nie poleciał. W sieci jest trochę osób, które mają dostęp do ciekawych info poszukaj, ew. zapytaj administrację, może reaktywują Dział Premium na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz przynależeć do jakichś grup z FB to BTC jest jedną z nich, aczkolwiek nie ma tam zbyt dużo informacji ciekawych wg. mnie... 

Należałem, bądź nadal tam należę, ale nie powoduje to, że mój bank się powiększa. Co jest fajnego, to to, że możesz poznać kolejnych ludzi, z którymi dzielisz pasję, a jeśli jesteś dobry to Cię zauważą i dalej może to się jakoś rozwinąć.... :)

Edited by sidney-trd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...