Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
CarlosCK

Blogi/Fora/Grupy Facebook z rynkami PRE

Promowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, chciałem zapytać czy nie znacie może jakichś miejsc w sieci gdzie traderzy podają swoje rynki pre najlepiej z jakimiś krótkimi analizami, aczkolwiek samymi rynkami też nie pogardzę :P Wiem że tutaj na forum jest taki dział, ale rynki dodawane są dość rzadko. Czekam na linki, pozdro !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś działały płatne serwisy, jednak nie wiem czy to dalej działa. To nie bukmacherka, żeby podawać typy, przewidywania w dziale rynki tradera podawane są rzadko bo nie często zdarza się być pewnym jak zachowa się rynek. Nie ma łatwych pieniędzy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak, zdaję sobie z tego sprawę ale ponieważ siedzicie w tym dłużej to może znacie jakiś zagraniczne fora gdzie traderzy prowadzą swoje blogi tak jak to jest tutaj, ja sobie poprzeglądam tylko chciałbym prosić o linki do naprawdę dobrych forów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest mało propozycji w rynkach tradera, bo większość osób nie dzieli się informacjami, które czasem ciężko zdobyć. Jeśli o mnie chodzi, staram się na bieżąco wrzucać coś, co jest warte grania, a kurs jeszcze strasznie nie poleciał. W sieci jest trochę osób, które mają dostęp do ciekawych info poszukaj, ew. zapytaj administrację, może reaktywują Dział Premium na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odnośnik jest błędny, to jest jakby drugie przedsięwzięcie grupy BTC, wpisz sobie w googlach i na fejsie a na pewno znajdziesz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz przynależeć do jakichś grup z FB to BTC jest jedną z nich, aczkolwiek nie ma tam zbyt dużo informacji ciekawych wg. mnie... 

Należałem, bądź nadal tam należę, ale nie powoduje to, że mój bank się powiększa. Co jest fajnego, to to, że możesz poznać kolejnych ludzi, z którymi dzielisz pasję, a jeśli jesteś dobry to Cię zauważą i dalej może to się jakoś rozwinąć.... :)

Edytowane przez sidney-trd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta