Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker

Recommended Posts

Cześć,

Do stworzenia tego tematu przyczynił się poniekąd CarlosCK, który zaczął wypytywać o ciekawe informacje, propozycje pre, na których mógłby polegać. Mam wizję stworzenia premium service na naszym podwórkowym forum korzystając z płatnych informacji. Od siebie mogę dodać, że byłbym odpowiedzialny za takowe informacje. Znam kilku dobrych typerów, mam swoje źródła, większa część z nich czerpie pieniądze z tego, a wiadomo jeśli byśmy się zrzucili wyszło by stosunkowo tanio.

Źródło nr. 1 - na dziś miał do podania propozycje (dla nas brzmiałaby Lay Almeria), w momencie gdy kurs na Almerie w Pinku stał na poziomie 1.9X. Jak łatwo sprawdzić obecnie jest 2.4X        - bardzo dobry informator, specjalna okrojona oferta "po znajomości", same propozycje dostępne na giełdzie.

Źródło nr. 2 i 3 - uznani typerzy, specjalizujący się w insiderach. Niezawsze będą to typy, które będą nam odpowiadały, ale cierpliwie będziemy musieli czekać na okazję dla nas.

Źródło nr. 4 - moje własne źródło, którym chętnie się podziele, przykładem jest Qabala u mnie na blogu.

Źródło nr 5. - JA, w dni posuchy, bądź wtedy gdy, (najchętniej) Championship angielski startuje postaram się rzucać swoje propozycje, bądź takie, które wyszukałem na własną rękę.

Źródło nr. 6 (OBOWIĄZKOWE) - to WY (MY), każdy z nas powinien mieć taki obowiązek w tej grupie by starać się wyszukać coś samemu, samemu się szkolić, udoskonalać.

Temat jeszcze nie był poruszany, dyskutowany z administracją, ale najpierw oczywiście potrzebny jest odpowiedni research, reszte powinno dać się do gadać, patrząc szczególnie na to, że w przeszłości premium section działało już :) A nuż administracja doda kilka groszy na płatne serwisy także.

Czy ktoś byłby zainteresowany? Jak ja to widzę? Oczywiście z limitem użytkowników. Jestem zdania, że górna granica nie powinna przekraczać 20 osób. Koszt: 10 do 20E na miesiąc - wystarczająco by mieć dostęp do najważniejszych informacji z rynku.

Jeśli ktoś widziałby się w czymś takim, proszę o komentarz, łapkę w górę :) 

Rozruszajmy to troche!

Sidney

Wszystko ok, tylko że problemem będzie płynność, zazwyczaj na takich propozycjach jest przehandlowane mniej jak 30k, przy 20 użykownikach trudno mi wyobrazić sobie co będzie działo się na ladderze (jeden drugiemu będzie odsprzedawać ? :D) Przemyślcie ten aspekt żeby nie bylo później rozczarowania.

Dlatego też wspomniałem o limicie użytkowników, jak wyjdzie plan w praktyce to się okaże, a 10 up to 20 Euro to nie majątek.
Insidery to nie koniec, Zicoo wspominał o reszcie serwisów tradingowych, popularnych wśród ludu :)

Nie można obiecać kokosów, ale warto spróbować :)

Nie zawsze kązdy będzie mógł przyjąć od ręki "typ" więc też nie można nastawiać się na to, że będziemy sami robili ruch na drabinie :) Pomysł jak najbardziej jest dobry, tak na prawdę jedno wejście za 200-300 moze odgreenować wkład 20e :D