Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
typownik999

Dwa rynki jeden zysk

Recommended Posts

Witam,

dopiero zaczynam przygodę z BF. Natknąłem się na post "Dwa rynki jeden zysk" w sekcji Archiwalen blogi traderow.

Jest tam opisana strategia  Next goal Lay Underdog, oraz zabezpieczenie obecny CS.

Jest tam opisany przypadek lay gol underdoga 20 e zobowiązanie 98,58e  oraz zabezpieczenie back 1-0 kurs 32, 19e

Strategia polega na tym ze gdy padnie gol underdoga należy sprzedać lay CS 1-0 z zyskiem.

Pytanie czy ktoś może mi wytlumaczyc czy kurs na Cs spadnie tak żeby pokryl zobowiązanie 98 z rynku następny gol?

Może cos przeoczyłem ale jak robilem symulacje to nawet jak kurs spadnie do np. 6 i tak nie pokrywa 98 e zobowiązania , nie licząc prowizji od wygranej.

Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

Zależy w której minucie pada bramka. Jak gra powiedzmy Chelsea z takimi Maccabi i Maccabi strzela  do 30 minuty to i tak jest red. Grałem trochę tym i ogólnie wszystko fajnie jak nie pada bramka w ogóle, albo underdog strzela pod koniec pierwszej połowy lub w drugiej połówce. Jednak rynek i tak spodziewa się 1:1 więc zysk z 0:1 nie wystarczy, żeby pokryć reda z next goal. Moim zdaniem za duże ryzyko, za mały zysk. Popróbuj za drobne, zobacz jak zachowują się kursy. Najlepszy motyw to jak nie ma bramki przez dłuższy czas, bo masz green na obu rynkach, ale meczy, gdzie underdog strzeli pierwszy trochę trafisz, więc możesz się zrazić. Ja grałem, szału nie było.

Edited by lostdesper