Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
ken

Narzędzia darmowe lub tanie dla początkującego

Recommended Posts

Witam, dopiero zaczynam ogarniać temat ale mam do Was pytanie. Czy są jakieś serwisy, oprogramowanie darmowe lub tanie (niestety póki co kruchy budżet) aby móc sobie sprawdzać kursy, surebety między bukmacherami lub między bukmacherami a betfair? Będę wdzięczny za jakieś wskazówki.

Drugie pytanie - zakładając, że chciałbym przenieść środki z bukmachera na betfair bez wypłacania najlepiej tylko za pomocą surebeta. Gdzie najlepiej grać (jaki sport) i czy na coś zwracać szczególnie uwagę? Jest jakiś sposób aby zwiększyć pewność że kasa w większości będzie przechodziła na betfair tak jak chcę a nie odwrotnie?

Pozdrawiam

te 2 linki tu już widziałem - ale dzięki. Czy jeszcze coś ciekawego jest dostępnego co ma także opcję porównania między bookmacherami a nie tylko względem betfair?

Ma ktoś z was wykupione oddsmacher pro? Może mógłbym się dorzucić i korzystać w wspólnie?

Jeżeli u buka środki masz w euro to najlepiej wypłacić buk->skrill/netteler-> betfair, surbet zawsze ma ryzyko takie, że możesz skończyć z gotówką u buka. Jeżeli nie jest to zawrotna kwota to radziłbym wypłacić normalnie i wpłacić do bf tracąc jakiś ułamek banku. 

Na czym grać surki? Ja zazwyczaj na nożnej grałem żeby obracać bonusy.