Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
Bass11

Betfair wycofuje się z kolejnego rynku

Promowane odpowiedzi

10 godzin temu, DIPSYMAN napisał:

Nie mogę bo podałem to na shoutbox 

I tu jest właśnie shoutboxowy smród pogrzebany. Właśnie takie akcje są ogromnym argumentem do tego, żeby wywalić shoutboxa. Tak bardzo istotna informacja została wrzucona w stertę bezwartościowych dialogów i nawet autor nie raczył zapamiętać linka...

Mimo wszystko wiem, że shoutbox jako narzędzie rozrywkowe działa świetnie i spełnia swoje zadanie, to jednak przez niego sama zawartość forum mocno traci.

EDIT

sorry skłamałem, to było dzionek po Wigilii, a news miałem stąd 

http://pokerground.com/betfair-ucieka-z-kanadyjskiego-rynku/

No - chociaż w tym przypadku informacja jednak odzyskana, szkoda że po fakcie, kiedy już została podana przez kogoś innego.

Edytowane przez adam82

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 5.01.2016 at 20:01, DIPSYMAN napisał:

Przed Wigilią już to pisałem , ba nawet podałem dlaczego.

heh, właśnie,- dlaczego? Sama fuzja z automatu nie przekreśla danego rynku. Mimo nieprzychylnej ustawy dla Betfair w Polsce,- Betfair nadal świadczy usługi Polakom, czego nie można już powiedzieć o Danii, Niemczech Francji, Portugalii etc..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, DIPSYMAN napisał:

Bez urazy ale dla jakiej części procentowej użytkowników tego forum to info było aż tak wartościowe ?

Powinno być dla każdego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Scorpi napisał:

heh, właśnie,- dlaczego? Sama fuzja z automatu nie przekreśla danego rynku. Mimo nieprzychylnej ustawy dla Betfair w Polsce,- Betfair nadal świadczy usługi Polakom, czego nie można już powiedzieć o Danii, Niemczech Francji, Portugalii etc..

przecież tu nie chodzi o samą fuzję tylko z Kim, logiczne, że jeśli PP jest zakazane w Kanadzie to po połączeniu z BF jako jedna firma też będzie tam zakazane , tak trudno to zrozumieć ?

co do ustawy w Polsce to absolutnie nie jest ona nieprzychylna, wręcz przeciwnie pozwala na grę u buków z licencją w UE,  gdyby było inaczej to absolutnie Nikt by się nie wywinął od kary w Sądzie , a tak nawet BAH jej uniknął za Zakopane. Jeśli chodzi o kraje co wymieniłeś to przypomnę jeszcze raz rzecz najważniejszą , w każdym z nich jest urząd d.s hazardu z umocowaniem prawnym i w takich krajach BF przegrał sprawę w Sadzie Krajowym i dopiero po takiej przegranej sprawie się wycofał, tak samo w Holandii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 minut temu, DIPSYMAN napisał:

co do ustawy w Polsce to absolutnie nie jest ona nieprzychylna, wręcz przeciwnie pozwala na grę u buków z licencją w UE,  gdyby było inaczej to absolutnie Nikt by się nie wywinął od kary w Sądzie , a tak nawet BAH jej uniknął za Zakopane. Jeśli chodzi o kraje co wymieniłeś to przypomnę jeszcze raz rzecz najważniejszą , w każdym z nich jest urząd d.s hazardu z umocowaniem prawnym i w takich krajach BF przegrał sprawę w Sadzie Krajowym i dopiero po takiej przegranej sprawie się wycofał, tak samo w Holandii.

Teraz to ma sens, dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, arkadiusz1233 napisał:

Jak wygląda na chwile obecna sytuacja z BF w Norwegi?

Norwegia jako kraj spoza EU ma jedno z bardziej restrykcyjnych praw hazardowych, zabraniające gry na zagranicznych stronach hazardowych. Jednak za tym zakazem nie idą żadne działania (np. blokada ip), zatem jeśli chciałbyś grać z terytorium Norwegii nie powinno być problemu. Jedyny problem może być z płatnościami (wprowadzone tutaj są pewne ograniczenia, szczególnie dotyczy to kart kredytowych) ale jeśli masz konto zarejestrowane na adres nie norweski to również nie powinno być problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 12.01.2016 at 00:23, markm napisał:

Norwegia jako kraj spoza EU ma jedno z bardziej restrykcyjnych praw hazardowych, zabraniające gry na zagranicznych stronach hazardowych. Jednak za tym zakazem nie idą żadne działania (np. blokada ip), zatem jeśli chciałbyś grać z terytorium Norwegii nie powinno być problemu. Jedyny problem może być z płatnościami (wprowadzone tutaj są pewne ograniczenia, szczególnie dotyczy to kart kredytowych) ale jeśli masz konto zarejestrowane na adres nie norweski to również nie powinno być problemu.

markm odpowiedziałeś dokładnie na wszystkie pytania jakie chciałem wiedzieć dzięki i pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 12.01.2016 at 00:23, markm napisał:

Również miałem wątpliwości, które rozwiałeś. Thx!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam, mam problem. Mieszkam w Niemczech i chcialem zagrac na gieldzie betfair ale pojawil sie komunikat ze zakolad nie moze byc przyjety i powodem moze byc kraj zamieszkania. Mowie sobie ok ale sprobowalem zagrac nie na gieldzie tylko na zwyklach zakladach na betfair Sportbook i tam moj zaklad normalnie przyjete. Czy ktos mial podobnie lub czy ktos potrafi ominoac taka blokade?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta