Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Peszkin

Skrill - tymczasowo zablokowane konto (rozwiązanie problemu)

Recommended Posts

Ze skrilla korzystam na codzień i jakież było moje zdziwienie gdy 2 dni temu nie mogłem się zalogować i otrzymałem komunikat o "tymczasowym zablokowaniu konta". Wszelkie próby odzyskania hasła poprzez maila nie dały rezultatu, dopiero po rozmowie na naszym shoutboxie i przeszukaniu informacji w sieci, dowiedziałem się, że u niektórych użytkowników przeprowadzana jest ponowna weyfikacja konta.

Najszybsze rozwiązanie: Wystarczy wysłać zdjęcie dowodu osobistego (bądz innego dokumentu potwierdzającego tożsamość) na adres help@skrill.com, a następnie zadzwonić do polskiego konsultanta na numer +48 221 288 257, i powiedzieć że chcielibyśmy zresetować hasło i przesłaliśmy na podany email zdjęcia dokumentów, po około 2 min od rozmowy dostajemy wiadomość zwrotną z nowym hasłem na maila, a limity z naszego konta są zdjęte, bo jak się dowiedziałem w momencie tymczasowej blokady konta mamy nałożony limit transakcji na 12,5k euro na 60 dni. (albo 6 miesięcy, nie pamiętam dokładnie), natomiast karta skrilla działa normalnie.

Dzisiaj próbuje się logować i co? We have temporarily disabled login to your account as a security precaution. Please reset your password to access your account.

Wystarczyło zresetować haslo, myślę że większośc będzie miała problem bo wprowadzają uwierzytelnienie dwu etapowe i chcą wszystkim to zaproponowac po zmianie hasła. 

22 godziny temu, cashis napisał:

Dzisiaj próbuje się logować i co? We have temporarily disabled login to your account as a security precaution. Please reset your password to access your account.

Wystarczyło zresetować haslo, myślę że większośc będzie miała problem bo wprowadzają uwierzytelnienie dwu etapowe i chcą wszystkim to zaproponowac po zmianie hasła. 

dzisiaj taka sama sytuacja jak u cashisa. reset hasla, wklepane nowe i smiga.

Dnia 2.02.2016 at 00:14, yavor napisał:

Dnia 2.02.2016 at 00:14, yavor napisał:

jak wyżej

@yavor przeczytaj mój 1 post, w moim przypadku hasła nie dało sie zresetować ani mailowo, ani sms na telefon nie przychodzil bo konto było zblokowane do czasu ponownej weryfikacji, możliwe że skrill robi 2 różne akcje jednoczesnie.

12 minut temu, Peszkin napisał:

@yavor przeczytaj mój 1 post, w moim przypadku hasła nie dało sie zresetować ani mailowo, ani sms na telefon nie przychodzil bo konto było zblokowane do czasu ponownej weryfikacji, możliwe że skrill robi 2 różne akcje jednoczesnie.

na pewno bo jak zauważyłeś wyżej Mi też wystarczył reset hasła i śmiga.