Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Loco

Gwałtowny wzrost kursu pre-play

Recommended Posts

Witam

Z gory przepraszam jesli umiescilem post w zlym miejscu ale jest on bardzo zwiazany ze strategią pre-play

Chodzi mi o rynek MO  , i za nim idące kolejne.

Podam na przykładzie dzisiejszego meczu :   Aston Villa - Chelsea

Zgodnie z nauka - sprawdzilem kursy na faworyta (Chelsea) -u buków były niższe niż na BF , więc zakupiłem sporo jakies 16 godzin przed meczem (mecz zaczynal sie o 14.00)

Kiedy sprawdzalem kurs rano , był mniej więcej na tym samym poziomie , gdy go kupowałem - 1.6

I teraz katastrofa - kurs na Chelsea zaczal szybować w góre... Do 1.85 z początkiem meczu ... i wcale nie spadł po 1-szym gwizdku

Tym samym inne rynki , które obstawiłem (Over 2.5 ,  CS 1-0 i CS 2-0) pospadały...

I Jestem w plecy już ładne parenaście %...

Co sie stało ?  Sprawdziłem z ciekawosci , czy nie ma jakis aktualnych wiadomosci ...   Okazalo się że trener Chelsea postawnowil zmienic sklad i posadzic na lawce 4ech glownych playerow. 

To odcisnelo sie na rynku , ktory podniosl kursy na faworyta.

Moje pytanie brzmi -  gdzie najszybciej publikowane są informacje o skladach , a w szczegolnosci komentarze do nich ?  

ja znalazlem newsnow.co.uk  , ale informacje są tam porozrzucane i niepelne przed meczem.

Niemniej jednak mysle ze sprawdzenie , jaki bedzie wystawiony sklad do meczu  jest niezwykle waznym elementem gry pre-play , poniewaz w slad za MO polecialy kursy na O/U , CS i tak dalej.

Moze ktos moze polecic najbardziej rzetelny serwis ?

Podobna sytuacje mialem z meczem Polska - Szwecja . Jak Wiemy Nawalka wystawil 2-gi garnitur (ktory na szczescie poradzil sobie niezle)  , ale Tu i Tu musialem grac czysty hazard , czyli liczyc ze faworyt jednak wygra (i tak jak Polska wygrałą 5-0 , tak Chelsea wygrało 4-0) , A przecierz chodzi o przewidywanie i analize..

Pozdrawiam i  czekam na sensowne odpowiedzi :)

analiza chelsea .jpg

analiza chelsea 2 .jpg

analiza chelsea 3.jpg

3 godziny temu, RysiekQ28 napisał:

Proponuję śledzić oficjalne strony klubów zazwyczaj godzinę przed meczem podawane są składy.

Podzielam zdanie. Do tego musiałbyś rozgraniczyć w jakiej fazie pre jesteś na rynku, własnie na ok 1h przed meczem pojawiają się składy i wtedy może pojawić winda niekoniecznie w Twoją stronę ;-)

Najszybszy jest twitter.

Mówisz o czystym hazardzie - ale po co wchodzić w rynek tak wcześnie, jak i tak planujesz zostać ip? Back fav i yolo jest takie opłacalne? To już lepiej przybetować w trakcie meczu po wyższym kursie.

Druga sprawa, że wchodzenie na tyle godzin przed offem, jeśli nie masz insajdera, nie ma większego sensu.

Wielkie dzieki za odpowiedzi .

Chcialem jeszcze dodac ze podobny problem mialem w NBA - mecz Oklahoma Thunder - Detroit Pistons.  Kupiłem Back na Oklahome po 1,6   ,  a ok 1 godz przed meczem kurs nie dosc że poszedl w gore , to przewyzszył Pistons (czyli faworyt stał sie underdogiem)

oczywiscie po fakcie doczytalem (i tu juz strona klubu nie pomogła , a serwis bleacherreport.com ) , że trener nie wystawia 2-och kluczowych zawodników , bo są zmeczeni po wczesniejszym meczu.  Czyli 40% skladu podstawowego nie grało.

Kupowałem tak , bo na  blogu Łowcabonusow wyczytalem ze gosc tak robił , ale wydaje mi sie ze wniosek jest taki :

Lepiej nie kupować  O/U i MO  dlugo (kilkanascie godzin) przed meczem  jesli nie planujesz sprzedać go najpozniej godziny przed meczem. Szczegolnie jesli gra mocny faworyt lub jesli wynik meczu nie jest dla faworyta tak istotny. Moze wtedy zajsc ryzyko zmiany skladu i odwrocenia trendu.

do odpowiedzi Backrus - wcale nie planowalem zostac IP , tyko zal mi bylo tracic kasy (czerwono sie zrobilo przed poczatkiem meczu) , kiedy bylem pewien ze faworyt jednak da rade. Nie jestem jednak zadowolony z tego rozwiazania bo mialo byc bez nerwowy.  Nie wiem co to jest yolo w tradingu ... chyba że chodziło Ci o U/O ;)   w kazdym razie wszystko gralem na Pre-play , nic mi sie nie udalo ...

Czy najszybszy jest twitter?. Śledząc wczorajsze kursy ( około godziny przed meczem) Psg-Nice zobaczyłem gwałtowny spadek kursu na Psg, sprawdzam twittera składów nie ma, sprawdzam oficalną stronę skład jest. Okazało się że twitter podał składy 5 minut po oficialnej stronie.

To juz pewnie zalezy od klubu  , a konkretnie od odpowiedzialnego za podanie składów pracownika danego klubu ;)

Generalnie dochodze do wniosku , ze nie oplaca sie grac pre-play na MO. Nawet jesli srednia bukowa jest niższa , to stawki na BF i tak potrafia pojsc w gore .  Jest to  kompetnie nie do przewidzenia (o ile nie jest to kwestia zmiany składu podstawowego) ...

Wiec kolejny raz poradnik lowcabonusow mnie zawiodl :(