Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker

Temat został zarchiwizowany

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Kasta

Recyclix

Promowane odpowiedzi

a>

Witam, mam dla Was ciekawą opcję zarobku jaką jest zarabianie na recyklingu odpadów i ich przetwarzaniu wszystko szczegółowo jest opisane tutaj: https://recyclix.com/?id=07271923c8754a nie będę się rozpisywał za wiele w tym temacie gdyż sam nie dawno zacząłem inwestycje w ten projekt. 

ŚWIETNY PROJEKT KTÓRY NABIERA CORAZ WIĘKSZEGO TEMPA.
Firma daje na Start 20€ w prezencie.
STRONA JUŻ PO POLSKU!
LICZBA BONUSÓW NA START OGRANICZONA!

Jeszcze niewiele czasu pozostało abyś odebrał swoje 20 Euro w prezencie od firmy. Po zakończeniu wersji Beta JUŻ NIE BĘDZIE MOŻNA ODBIERAĆ PREZENTU.

DOŁĄCZ TUTAJ:
https://recyclix.com/?id=07271923c8754a

RECYKLING ŚMIECI z ODPADÓW 
Zyski przemysłu recyklingu w 2014 roku wyceniane są w 372 mld euro.

Wystarczy mieć konto bankowe lub pay pal i zarejestrować się, a otrzymasz na inwestycje 20 €, kolejny krok to zainwestować te 20 € w zakładce BIURO wpisać 100 kg i kliknąć BUY.
Po 4-5 tygodniach zarabiasz za śmieci poddane recyklingowi i masz możliwość wypłaty lub ponownej reinwestycji (polecam reinwestycję oraz wkład własny jeśli jesteś w stanie). Pamiętaj aby w ciągu 60 dni od zalogowania się i przetestowania systemu zainwestować minimum 20€ aby konto nie zostało usunięte.

1. Rejestrujemy się na stronie https://recyclix.com/?id=07271923c8754a (SIGN UP) 
2. Podajemy adres email i hasło
3. Klikamy recycle
4. Pod You Have wybieramy WASTE, klikamy BUY i wpisujemy 100kg
5. Zatwierdzamy i oczekujemy na zyski
6. Używaj kalkulatora aby dobrze planować i kontrolować swoją inwestycję (świetne narzędzie!).

Wystarczy mieć konto bankowe i pobierać prowizje aż do 4-poziomu Twojej sieci: 10% 3% 2% 1%.

DODATKOWE ZALETY PROJEKTU
- Możliwość zakupu akcji firmy
- Możliwość dodatkowej inwestycji
- Łatwy kontakt w j.polskim 
Al.Solidarnosci 115, office 2, zip: 00 140, Warszawa, Polska

Tel: +48 662-862-010
E-mail: info@recyclix.com
KRS: 0000533282 REGON: 360290387 NIP: 5272725464

Rejestracja darmowa, po rejestracji od razu otrzymujesz 20 euro do zainwestowania. Dopiero kiedy zainwestujesz otrzymane 20€ zaczynasz zarabiać.

Zapraszam również do kontaktu prywatnego w przypadku jakichkolwiek pytań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kasta, ciekawa sprawa. Co prawda wygląda na piramidę, ale jak i tak dają za free 20€ to można by się zabawić, szkoda tylko, że musi być konto paypal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemka Sikorrrr, tak wygląda to na piramidę ale jak łatwo zauważyć jest ona ucinana więc Twój zarobek na poleconych jest tylko do pewnego momentu i się urywa więc nie jak w MLM im wyżej się pniesz tym więcej zarabiasz Twój zarobem ma polegać na inwestowaniu i recyklingu. Tak jak wspomniałeś warto odebrać choć by bonus ja sam już dodałem środki do konta i kupiłem większą paczkę odpadów, jeśli chodzi o konto PayPal to możesz przelew z karty dokonać po wypełnieniu całego formularza robisz przelew z karty by firma wiedziała gdzie wysłać zarobione pieniądze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie podoba mi się tu jedna rzecz a mianowicie to że gdy byś chciał zrezygnować to możesz sprzedać śmieci za 25% ich wartości.  To znaczy że np.  po 8 miesiącach odbijam wkład ale gdybym chciał wszystko wypłacić to na plus zostaje mi nie 100% a tylko 25%. Taka sytuacja zmusza nas do długiego udziału w tym programie bo w innym razie to nie za bardzo się opłaca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemka, źle to odbierasz szczerze jest to wszystko trudne do obliczenia i zrozumienia dlatego najlepiej pisać wiadomość do firmy oni bardzo chętnie odpowiadają na pytania oto treść wiadomości otrzymanej przez mojego znajomego, który miał podobne pytanie:

Cykl dzieli się na 2 podstawowe etapy: 1-wszy etap polega na rozdrabniania plastiku. Etap ten trwa - 3 tyg. Zysk wynosi 6%. 2-gi etap polega na granulowaniu plastiku. Etap ten trwa - 2 tyg. Zysk wynosi 8%. Po przejściu tych 2-ch etapów, zysk wynosi 14%. Otrzymane granułki można sprzedać i znowu kupić odpady lub przekazać do dalszego przetwarzania. W momencie sprzedaży suma plastiku granulowanego wzrośnie o 3 razy więcej od sumy zainwestowanej. Klient zyskuje na tym 25% od sprzedaży plastiku granulowanego + 14% od zainwestowanej sumy. Oto przykład: Zakup odpadów na - 100€ (500kg) Granulat pod koniec 1 cyklu - 300€ Zyski za 1-szy cykl: 14€ Przy sprzedaży granulatu wielkość środków, które otrzymasz, zależy od twojego udziału i wynosi 25% zgodnie z przepisami. 300€ * 25% = 75€. 100€*14%=14€ Ogólnie na balansie do wypłaty masz 14€+75€ = 89€ na koniec pełnego cyklu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszyscy zainteresowanie zapomniałem wspomnieć, że jak to bywa wszędzie gdzie zarabiasz z zysku rozliczasz się ze Urzędem Skarbowym, firma wystawia zaświadczenie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak dla jasności :)

" Cześć,
Z dniem 21 maja firma Recyclix Sp z o.o. wprowadziła nową zasadę że starsze konta powinny dokonać depozyt min. 20 EUR w ciągu 60 dni od dnia wprowadzenia zmian, tzn. 2016-05-21 tak aby konto nie zostało usunięte. Konta założone po 21-05-2016 r. mają również 60 dni na wpłatę min. 20 euro, ale licząc od daty rejestracji konta. Ta zmiana wszystkim wyjdzie na dobre ponieważ struktura, którą zbudujesz będzie jakościowa (aktywni użytkownicy systemu) a nie ilościowa. Poza tym nie znam firmy, która tak po prostu rozdaje 20 euro. Było tak przez około rok, aby przyciągnąć uwagę i pokazać, że projekt potrafi się rozwinąć. Dzięki tym wpłatom firma będzie posiadać, niewielki, ale jednak kapitał od każdego inwestora, a to pozwoli na dalszy jej rozwój, czyli kolejne zakłady w Polsce i na Łotwie.

Z wpłatą możesz się wstrzymać, ale pamiętaj aby nie przekroczyć 60 dni od dnia rejestracji. Sam zobaczysz jak po 5 tygodniach księgowane są na Twoim koncie 14%-owe zyski. Wtedy możesz podjąć decyzję o inwestycji. Ja zainwestowałem już 500 euro w swój pakiet i dzięki temu co miesiąc (dokładnie co 5 tyg.) wypłacam ok. 300 zł. Całkiem fajna premia, za którą można pójść do kina, kupić sobie jakiś fajny ciuch lub po prostu odłożyć np. na zakup samochodu itp.

Zachęcam również do rozbudowania swojej struktury i aktywności inwestycyjnej...Powodzenia ! W razie pytanie zachęcam do kontaktu. Przekaż tę informację w swojej strukturze aby dzięki temu pomnożyć jeszcze szybciej swoje środki. "

:):(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta