Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
Winer12086

problem z zakladem

Recommended Posts

Wczoraj obstawialem konie w US  mialem €45 postawilem €30 kon wygrywal (robilem to przez fairbot) po pokazaniu sie zielonej kwoty w kwadracie wysokosi €7 zkawalkiem i odds szly w dol cieszylem sie z wygrania €7 ale kon szedl, byl faworytem caly wyscig i wygral w miedzy szasie postawilem na niego kolejne pieniadze( w salaczonym zdjeciu widac caly zaklad)

kon wygral . liczac w karzda strone powinienem byl tylko 2-4€ do tylu a jestem calkiem.

Czy wciskajac gozik ktory sie wyswietla tuz nad nazwani koni a pomiedzy LTP/LTA (dokladnie miedzy selection(6) a LTP/LTA na tym zdjeciu) kasuje cala moja wygrano? Z tego co wiem to jest on jakby STOP-LOSS. Czy sie myle?

To jest zdjecie z folderu my bets z betfire.

CZY KTOS MI POMOZE I WYJASNI CZEMU NIE WYGRALEM JAK WYGRALEM?

2.png

1.png

Z tego co widać, źle dobrałeś stawki, bo backa po srednim kursie zagrales za okolo 90, laya natomiast za 50 pratkycznie po tym samym kursie. Wydaje mi się, ze sam coś przekombinowałeś ze SL lub tym podobne

A ze screenów, które załączyłeś wynika, że nie skontrowałeś zakładu zagranego za 39 euro (to ten ostatni)

w geekstoyu jak 2 razy nacisniesz szybko hedege to sie czasem pojawiaja dwie stawki. moze tak ci przyjęło jak naparzałeś w przycisk? 

ok dziekuje za odpowiec. jestm poczatkujacy i uzywalem fairbot wersje testowa i manualnie stawialem saklad. wiec ja cos pyklem nie tak . k*****a dziekuje za odpowiedz i nie sopdziewalem sie ze te forum jest aktywne. bete czesciej zagladal. A czy jest tu szansa na jakies podpowiedzi co do obstawiania lub auto tradingu? Tylko zaznaczam jestem zielony w terminilogi. jestem na wersji probnet  betex trater i mysle o pelnej wersji bo jest najtaniej i nie jest tak skomplikowana jak reszta. Patrzylem fairbot ale nie potrafie ustawic tam auto tradingu(strategi).

17 minut temu, Winer12086 napisał:

nie potrafie ustawic tam auto tradingu(strategi).

Z auto tradingiem miałem styczność tylko w grussie (testowałem tam bota) - chyba ten program jest dobry do tego