Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
maniutek

Under / Over 2.5

Recommended Posts

Nie wiem ile osób jest na forum, którzy lubią czasami pograć na ilość goli w meczu, wszystko oczywiście przed meczem. Nie wiem czy wiecie, ale są to chyba rynki dla nas grających najbardziej przewidywalne. Od kilku dni robię notatki, analizuje i jak na razie dla mnie rewelacja. Praktycznie wszystkie rynki przewidziałem i poszły w moją stronę, choć znalazły się wyjątki ale to rzadko. Czasami Under lub Over może podskoczyć 20 tików a kurs na MO pozostaje niezmienny. Jest to moim zdaniem najbardziej przyjazny rynek. Straty są zazwyczaj małe. Co o tym sądzicie? Graliście na tym rynku? Jakie odczucia?

Ja dopiero zacząłem przygodę, ale przyznam się iż udało mi się kilka razy przewidzieć.

Dla początkujących jest to chyba najlepszy rynek,

To może uchylisz rąbka tajemnicy :)

Ja dopiero zacząłem przygodę, ale przyznam się iż udało mi się kilka razy przewidzieć.

Dla początkujących jest to chyba najlepszy rynek,

To może uchylisz rąbka tajemnicy :)

Jakiego rąbka tajemnicy? Po prostu dogłębna analiza na którą składa się np. ostatnie 5-7 meczu obu drużyn. Mecze pomiędzy nimi w poprzednim sezonie, co to za liga underowa czy overowa. np. na jutro znalazłem taki mecz. River Plate - Boca Juniors.

River Plate ostatnie 5 meczy 4 Over. Boca Juniors ostatnie 5 meczy 3 Over. Ale zastanawia mnie np. to że pomiędzy nimi zazwyczaj pada bardzo mało bramek. Ale w tym sezonie grają Overowo. Kursy na Under 1.70-1.74.

Szukam osób które już te rynki znają i napiszą kilka wskazówek do tego rynku. Wiem że czasami te rynki reagują na zmiany na rynku MO. Co jeszcze warto brać pod uwagę?

Wiesz może dlatego iż obie drużyny są w okolicach 10 miejsca w tabeli na 24 drużyny kiedyś to były potęgi, teraz w sumie nie mają o co grać i mecz będzie pewnie bardziej spokojny.

Warto rowniez zwrocic uwage na braki kadrowe. Jezli zabraknie np czolowego napastnika ktory zdobywa duzo bramek to kurs na over na pewno nie spadnie a bedzie szedl do gory. Kiedys rowniez przygladalem sie rynkowi U/O 2.5 i nie pamietam dokladnie w jakim klubie ale pojawila sie informacja ze zabraknie podstawowego bramkarza - kurs na over w kilka chwil spadl ponad 10 tickow.

Ja od dawna swoja analize i kazdy typ opieram o te rynki, według mnie najbardziej przewidywalne rynki, czas mam bardzo ograniczony studia praca prawie cały dzien, zabiają tradding, mam madzieje że Tarpat podzielisz sie swoimi obserwacjami, ja dodam tylko że MO ma duże znaczenie w przypadku faworyta czym bardziej wyrażny tym większe znaczenie, wyrównane zespoły duze znaczenie ma analiza ostatnich gier, i raczej w takich meczach skłaniam sie zawsze na under chodzby to była nawet liga typowo overowa.

Ja długi czas gram na tym rynku i także większość transakcji kończę greenem. Także to, co zostało już napisane jest ważne, czyli statystyki, ubytki kadrowe itd. Ja osobiście kieruje się jeszcze jedną rzeczą. Jeśli w meczu mamy faworyta i kursy w handi na niego spadają, to w większości przypadków over też leci z dół i odwrotnie oczywiście tez to działa. Polecam również robienie notatek kursowych, po pewnym czasie można mniej więcej przewidzieć w jakim miejscu będą kurs przed meczem danych zespołów w danych ligach. Tak przy okazji, to ja najbardziej lubię grać Serie A, tam kursy układają mi się wręcz modelowo ;-)

Wahania są duże, MO prawie bez zmian a kursy na over z 2.4 wzrosły do 2,5 nawet po 2,52 mozna było sprzedać, mam na mysli spotkanie podane przez Tarpata River-Boca. Podejrzewam ze najwieksze wahania kursów sa na godzine a nawet 30min. przed meczem na tych rynkach. Możliwości duże wiec zaczynamy testy, w miare mozliwosci czasowych.

Akurat największe wahania kursu są na sekundy przed meczem, ponieważ ludzie grający pre-play wycofują pieniądze z rynku. Oczywiście, można to wykorzystać, ale trzeba pamiętać, że w takiej sytuacji rynki często zachowują się odwrotnie niż by wskazywała sytuacja, dochodzi do korekcji względem bukmacherów.

na 2.16 to kurs nigdy nie był w tym meczu ja widzę że poleciał z 2.30 na 2.50 ... ktoś się bawi chyba

Dlatego nigdy nie wchodzę na polską ligę, żal stawki, cuda się tam zdarzają ;-)

niezly mecz 3-4 }}}}}

W przerwie gdy 1-1 to over rosnie , gdy faworyt wyrownal i mial kurs na poczatku 2.40 liga polska underowa.

DW 1-1 spada w przerwie , kurs na faworyta rosnie , remis spada

Trzeba zobaczyc przy innych wynikach i konfiguracjach jaki byl kurs na poczatku kto pierwszy strzelil czy sie pokryja zachowania w przerwach

bolec21 tak jak Grzech Ci napisał używaj opcji edycja bo robisz tutaj jedno wielkie śmietnisko pisząc post za postem co 10 minut. W dodatku większość tych postów jest bezwartościowa i żaden z początkujących w ogóle Cię nie zrozumie.

bolec czy ty nie rozumiesz co się do Ciebie pisze? Ten temat służy do rozmowy na temat strategii, a nie jest to czat!

Chcesz zaproponować jakiś rynek do handlu? Masz na to odpowiedni temat na forum - rynki tradera.

Mam nadzieję, że w końcu zrozumiesz to co się do Ciebie pisze