Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
Crokko

Pytanie do doświadczonych wypalenie

Promowane odpowiedzi

Intensywnie gram od roku, właściwie rok będzie za dwa dni!!  mega dużo nauki i czuje, że już wchłonąłem sporo tematu

Styl mieszany hazard- uzależnienie, niestety emocje (o tym później), trading, surebety, typy długoterminowe 

Generalnie zaczynałem od 20-50zł zarobku dziennie i mnie to mega jarało i czułem, że odnalazłem drogę.. W miarę jedzenia apetyt rósł
Skupiałem się na zysku, skubaniu, zysku i skubaniu... Zbierałem bonusy i doszedłem do pierwszych tysięcy, później testowałem różne systemy i techniki, wiele z nich działało, 
Niestety szybko się napalałem i zamiast dopracować przetracałem kasę i tak zarabiałem 3x i jednego x traciłem.

W grudniu doszedłem do kapitału 5k po czym zrobiłem sobie przerwę
W lutym styczniu zarabiałem i traciłem. Niestety na jednej ze strategii długoterminowej zmieniłem zasady i straciłem 80% kapitału, 
Zacząłem od kwietnia podnosić się z upadku szło dobrze, szybko odrobiłem i emocje zaczęły włączać się do gry.
Raz na średnio dwa tygodnie patrząc na to ile zarabiam, w ciągu jednego dnia traciłem od 1000 do 4000 zł
Znowu łapała mnie chciwostka, zarabiałem 3000 i traciłem 1200, wakacje były przełomowe w sierpniu ugrałem prawie 40,000zł
Po czym 1 września straciłem 12000zł czysty hazard(znany schemat? :) ) wiedziałem, że odrobię jednak ból był duży, wskoczyłem na zarobki rzędu 500-2000zł każdego dnia
Na koniec miesiąca miałem odrobione wszystko i jeszcze jakieś 5000zł+ niestety anulowali mi jeden z zakładów na bet365 w czego efekcie straciłem 14000zł

Początek października to była jakaś pomyłka przez 12 dni zarobiłem ~29,000zł i miałem na koncie ponad 90,000zł
Na następny dzień... miałem na rynku -2000zł z czego zrobiłem -6000zł chciałem ratować kapitał i zagrałem 2x po 15000zł na zwycięzce gema jak się domyślacie daw razy red
Pod koniec dnia poprawiłem kolejną 5k tką, dwa nasępne dni + 6300zł i -11000 co daje nam łącznie straty w okolicach 50,000-60,000  (WYRAŹNIE zaznaczam, że 30,000 sobie puściłem jak w cholernym kasynie na czerwone czy czarne, co nigdy nie miało nic wspólnego z handlem czy stawianiem- czysta loteria, zszarganymi emocjami)

Totalnie mnie połamało, przyszły do głowy historie pod tytułem "tenis to loteria,     tenis do przekupstwo jak każdy inny sport,     tutaj wynik nigdy ode mnie nie zależy, więc zero w tym handlu, tradingu czy grania surebetów, INPLAY to loteria, "boisz się grać, boisz się tracić, już nie umiesz i już się nie nadajesz- wypaliłeś się szukaj innego miejsca"

Jakie macie rady, myślę, że kilku z was było w podobnej sytuacji, nie mówię tutaj o początkujących- chociaż każda ocenę i obserwację czy wniosek chętnie przeczytam, zależy mi głównie na graczach którzy doszli do podobnych czy lepszych rezultatów.   Tenis inplay

1. Widziałem w jednym z tematów, że na koniach PREPLAY można dojść do kwot 300-1000euro dziennie 
 Jakie macie doświadczenia z rynkami preplay?? 
 Jakie argumenty dla inplay preplay czy podobne do tych, które pojawiły się u mnie?

Zawsze wolałem preplay ze względu na BEZPIECZEŃSTW O, jednak jakoś nigdy nie dowierzałem, że można dojść do kwot 500gbp/eur dziennie  - mam nadzieję, że się mylę i ruszę bardziej doświadczonych za klawiature

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta