Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
waskitomi

Zawieszone konto

Recommended Posts

Witam, Panie ,Panowie mam problem który może Was spotkał chciałem wrócić do gry po dłuższej przerwie. Okazało się e ze mam zawieszone konto. Mogę się tylko zalogować. wcześniej już byłem weryfikowany. Na konto australijskie nie grałem. Jakiś pomysł?

ello,

...mi debile zawiesili/zamkneli konto (brak możliwości logowania) 6.12 (zeszły wtorek) w celu ponownej weryfikacji dokumentów...takie tam bla bla bla....przesłałem wszystko pod podany e-mail i do dzisiaj ani słowa odpowiedzi z wyjątkiem auto-odpowiedzi na e-mail, że weryfikacja trwa średnio 48h...

...podejście do samej sprawy jest żenujące bo zawiesili konto (wisiała mi kasa na ladderach), a później wysłali e-mail (podobnie robi skarbówka :) )....dla porównania w czwartek Pinnacle wysłało e-mail o ponowne przesłanie dokumentów wraz z info, że za parę dni w razie ich braku zablokuje konto...różnica w traktowaniu klienta diametralna....

...kontakt z BF przez e-mail i czat..strata czasu...zapewne trzeba dzwonić i pewnie tak zrobię do końca tygodnia...

...jak ktoś miał podobną historię i może posłużyć radą to z góry wielkie dzięki...

Pozdrawiam

SoCioS

Temat zamykam. Po kilku mailach do suportu udało się odblokować. Przyczyna wygasła mi moja karta kredytowa i zablokowali. Podałem nową i śmiga, więc zaczynamy....

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia

1 minutę temu, waskitomi napisał:

Temat zamykam. Po kilku mailach do suportu udało się odblokować. Przyczyna wygasła mi moja karta kredytowa i zablokowali. Podałem nową i śmiga, więc zaczynamy....

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia

To świetnie....ja poczekam i zobaczę ile to potrwa...na szczęście jest poza sezonem tenisa więc mi się nie spieszy...