Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

[2016-12-23] Kalloni - Karditsa (Grecja Football League)

Recommended Posts

Witam
Mecz pomiędzy drużynami Kalloni - Karditsa (Grecja Football League)>
Back Kalloni @ 1,4
Wg mnie ustawka...bukmacherzy wycofali mecz z oferty, kurs na gospodarzy spada z 2,2 do aktualnego 1,4.
Głowy uciąć nie dam, ale przehandlowane jest 43k na match odds, z czego na gospodarzach 42k :-) 
Ja zaryzykuję czystego beta.

Istnieje szansa, że mecz jest ustawiony, jednakże ja dziś to odpuszczam. Zacząłem wrzucać ten mecz do tradingu tutaj,

ale zanim napisałem post kurs kurs spadł o 0,2 na giełdzie. Dziś omijam to spotkanie, ale życzę powodzenia! :)

Na bf nie ma opcji live na tym spotkaniu, także pozostaje czekać na wynik końcowy, tym bardziej, że nie mam konta u powyższych buków. 51 ' 0-0

70 minuta meczu i spójrzcie jakie są kursy meczu dwóch pomiędzy drużynami na podobnym poziomie u bukmachera 1xBet. Dosłownie przed minutą BetOlimp wycofał zdarzenie ze swojej oferty.

23_12_2016__15_27_32.jpg

Edited by harlesden

W sensie masz info czy w ustawkach tak padają?

Kolejny screen.
Spójrzcie jak kurs na remis się zachowuje. 82' 0-0 i jakie kursy. Od 6 minut jest około 1,7. Gospodarz @2,37 a goście @14. A drużyny wyrównany poziom reprezentują. 

23_12_2016__15_40_40.jpg

89' 0-0 słabo to widzę.

No i koniec meczu 0-0.
Niestety zaliczona wtopa.

Edited by harlesden

Nie mam takich info, tylko osoby z najbliższego otoczenia klubowego mogą je mieć :)

Po prostu jeśli czekają tak długo, to co za różnica kiedy strzelą? Strzelając w 85/90+ mają

większe kursy, które mogą przyatakować.

No i niestety tak jak mówiłem od początku, dla mnie ten rynek był idealny pod trading, a co do

ustawki, nie chciało mi się wierzyć, po prostu ludzie to rozdmuchali i tyle, stąd się wziął obrót

plus dodatkowo buki dostając dziwne bety co kilka minut, mając na uwadze, że to Grecja, podchodziły

bardzo ostroźnie z kursami.