Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
suricpc

Pytanie o płynność oraz rozkład kasy na drabince

Recommended Posts

Witam, mam do was kilka pytań na które ciężko mi znaleźć odpowiedz. ( chciałem dodać że handluje na rynku piłki nożnej  na spadki na remis do przerwy i under 0,5 )
 i teraz  kilka pytań

1 - Dlaczego na rynku do przerwy jest dużo mniejsza płynność niż na rynku wynik końcowy na rynku do przerwy kurs powinien spadać szybciej na remis do przerwy niż na remis w całym meczu, do przerwy widzę pod kursami stawiki za które można zagrać to 6, 50, 150 a na rynku cały mecz 1000, 2000, 10000 dlaczego tak jest nie opłaca się handlować do przerwy ?

2 na tym filmiku witać jak koleżka wchodzi w rynek under 3,5 po kilku sekundach ma juz 3 euro zysku jak to się dzieje albo może inaczej jak mogę się dowiedzieć ze w danym momencie kursy az tak będą leciec, trzeba patrzyć na drabkę ? mógł by mi ktoś wytłumaczyć kiedy należny wchodzić w rynek patrząc na drabinkę i jak z tego korzystać ?

Ad1.

Myślę że małe zainteresowanie na rynkach pre Ht przekłąda się na małą płynność na rynkach in play Ht. Gamblerom trudniej jest wytypować wynik do przerwy niż wynik końcowy, jeżeli piłkarze odpuszczą I pol to tylko magia trenera może wplynąć na nich i ich zmotywować. Dla mnie wynik do przerwy to loteria chyba że mamy insidera  w szatni :>