Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
Drifter

HorsePrePlay

Recommended Posts

Witam wszystkich z forum.

Mam pytanie do osób, które handlują na koniach pre play, otóż zaczynam swoją zabawę, trochę już potrejdowałem i widać w tych kucach duży potencjał, ale jak wiadomo początki najgorsze wiec parę pytań jeśli można.

1. Ile czasu przed gonitwą zaczynacie przeważnie tradować( 15 albo 10 min przed gonitwą nie mogę wg wyczuć rynku nawet jak jest 100k+ i zastanawiam się czy warto wg wtedy atakować)

2 Ile kasy minimum powinno być przetrejdowane( jedni mówi 100k inni ze 50k wystarczy)

3 Na co zwracacie przede wszystkim uwagę (ja staram się najbardziej analizować wykers wsparcia i opory, mniej patrze na ladder i kase która tam lata)

4 Jak to wg jest z tymi rynkami (czytałem teamty ludzi z 2011 i pisali ze w latach 2008 było o wiele łatwiej, inne teamy z 2015 ze w 2011 było łatwiej itp) czy naprawdę tak się rynki utrudniły, czy mimo wszystko dla chcącego nic trudnego.

Ps. Pytam bo wtedy nie tradował i ciekawi mnie zdanie o wiele bardziej doświadczonych.

Mam nadzieje ze za dużo nie wymagam, wszystkie porady jak i krytyka mile widziane.

cześć, nie jestem ekspretem ale handluje pre od kilku miesięcy z małym zyskiem to pozwolę sobie odpowiedzieć.

1. Są czasem gonitwy że 20min przed jest przehandlowane 200-300k ale ja i wydaje mi się że większość ludzi dołącza się na ostatnie 10min. Generalnie nie wchodze na siłe jak wybija ostatnie 10min tylko czekam na akcje, czasem się tak gapie w monitor i nie wejde w ogóle bo nie czuje się pewnie

2. Ja przyjmuje zasadę 100k, z tego co zauważylem dużo ludzi też stosuje tą zasadę. Generalnie tutaj chodzi o Twoje stawki, jeśli grasz niskimi stawkami(dla mnie niskie stawki to do 10eur) to możesz wchodzić przy mniejszym przehandlowanym wolumenie. Ja jednak mimo wszystko czekam jak będzie ok te 100k z prostego powodu, jak wejdzie duży bet i pchnie ladder o kilka-kilkanaście pozycji to może zmienić diametralnie moją pozycje na laderze i z reguły wtedy zamykam pozycję ze stratą

3. Ja na początku robiłem podobnie, jeśli daje ci to zysk to OK ale uważam że jest to błąd.  Głównie powinno patrzeć się na ladder potem na wykresy. Ja też opieram się o wsparcie i opór. generalnie wyznaje metodę im prościej tym lepiej

4. Ja tak długo nie handluje ale według mnie chodzi o to że teraz jest lepszy dostęp do materiałów szkoleniowych i jest więcej ludzi którzy wiedzą jak handlować. Kiedyś było dużo amatorów, teraz pewnie też jest dużo amatorów ale też więcej graczy bardziej profesjonalnych

Dzieki za odp

u mnie najgorsze jest czekanie, zbyt czesto wchodzę na siłe i wiadomo jak cie kończy, ale wszytsko da  sie poprawić.

a jeżeli chodzi o duże bety, ostatnio tradowałe na rynku na który było już ponad 100k spokojnie, akurat byłem w pozycji i nagle bang 7,8 ticków straty, okazało sie ze ktoś wszedł za prawie 50k w 1s, poczekałem chwile byłem juz na paru tickach starty i to samo, mocny skok kursu, duzy red ale cóż zycie.

Dnia 6.02.2017 o 15:31, Drifter napisał:

Dzieki za odp

u mnie najgorsze jest czekanie, zbyt czesto wchodzę na siłe i wiadomo jak cie kończy, ale wszytsko da  sie poprawić.

a jeżeli chodzi o duże bety, ostatnio tradowałe na rynku na który było już ponad 100k spokojnie, akurat byłem w pozycji i nagle bang 7,8 ticków straty, okazało sie ze ktoś wszedł za prawie 50k w 1s, poczekałem chwile byłem juz na paru tickach starty i to samo, mocny skok kursu, duzy red ale cóż zycie.

Poczekaj z wejściem do momentu aż się skończy poprzedni wyścig, to mniej się narazisz na dużą stratę. Jak kurs na faworyta jest niski a na pozostałych wysoki, powyżej 8 i nagle ktoś przywali dużego beta na back, to spodziewaj się że za chwilę to się powtórzy. Przy niskich kursach do gry wchodzą gamblerzy z bardzo dużymi sumami.