Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
ozon

Bot na Betfair

Recommended Posts

Bot jest to prostu program wystawiajacy automatycznie zlecenia (wg. jakiegos algorytmu). Jak najbardziej legalne.

Na handicapach azjatyckich in-play na 100% dziala jakis bot (tzn. ktos uruchamia bot-a). Korzystajac z tego ze plynnosc na tych rynkach in-play jest zadna, ustawia spory przedzial kursow: np. back 2,1 i lay 1,9. Wystarczy postawic back 2,08 i bot ladnie zdejmie zaklad z 2,1 i wystawi na 2,06.

Wystarczy postawic back 2,08 i bot ladnie zdejmie zaklad z 2,1 i wystawi na 2,06.

Kilkakrotnie miałem taką sytuację, ale nie jestem teraz w stanie powiedizeć na jakich rynkach się z tym spotkałem. Zastanawiał mnie tylko fakt, jak komuś chciało się tak przenosić zaklady, jak ktoś mógł akurat w danej chwili widzieć to skoro do rozpoczęcia zdarzenia było np 10h.

Witam

Boty są to w tej chwili najlepsze programy do gry na betfair

Niestety nie znajdziecie ich nigdzie w sprzedaży ani dostępne na stronach www

najlepiej samemu sobie takiego bota napisać

Jak już pisałem w innym poście sam zajmuję się pisaniem softu pod API betfair i sam mam napisanego bota na gonitwy koni

Ale wiem widziałem dość inteligentnego bota który potrafi kontrolować rynek i pchnąć go w daną stronę jedyny warunek że osoba grająca nim musiała mieć przynajmniej 20K euro

Witam

najlepiej samemu sobie takiego bota napisać

Jak już pisałem w innym poście sam zajmuję się pisaniem softu pod API betfair i sam mam napisanego bota na gonitwy koni

Ale wiem widziałem dość inteligentnego bota który potrafi kontrolować rynek i pchnąć go w daną stronę jedyny warunek że osoba grająca nim musiała mieć przynajmniej 20K euro

Hej. Masz może jakieś przykłady open source jak wykorzystać API np. w Javie, albo C#? Sam bardzo chętnie bym coś takiego stworzył, lecz nawet nie wiem jak się do tego zabrać, tj. z czym się je API :lol:

Zapraszam chętnych znających się na programowaniu do napisania razem jakiegoś dobrego programu wspólnymi siłami możemy stworzyć naprawdę coś wartościowego

Ja API mam w jednym palcu i mogę z tym robić cuda dlatego zapraszam wszystkich do współpracy

Pokaże ewentualnie moje prace które stworzyłem

@lisartur

ze znanych mi, "betbotpro" jest w sprzedazy.

@Terdan

a możesz podać zastosowanie jakiś najprostszych botów?

Automatyczne wystawianie kursow wg. schematow. Mysle ze np. strategia tokarza (niskie laye) dalaby sie botem zautomatyzowac.

lisatur- jestes w stanie stworzyc cos archiwizujacego kursy zdarzen ? nie wiem na ile to mozliwe, ale mysle ze byloby calkiem przydatne;)

Tak naprawde bardzo duza czesc kursow znajdujacych sie w tej chwili na bf to zasuga botow , takie jak scalpowanie ( ja to nazywam przedzialami kroczacymi ) czyli na underze dwie duze sumy jedna na back druga na lay i przerwa pare tikow miedzy nimi , przerwa jest na tyle duza ze powinna redukowac straty w razie gola.

lisartur jezeli naprawde z programowaniem mozesz robic co chcesz to mozna sprobowac usystematyzowac kilka strategii

Ostatni czytalem ciekawostke ze komus zwrocono na bf pokaznya sume , ktora stracil z powodu bledu jego bota , czasami fajnie jest uslyszec ze takie cos jest mozliwe

dobra lisartur a powiedz ile to kosztuje? ale na przykładach bo czytałem w regulaminie ale nie wiem jak się to przekłada na rzeczywistość?

Witam ponownie

Tak istnieje możliwość zapisywania kursów sam stosuje to i wykorzystuję to do gry na koniach gdzie mogę potem analizować sobie do woli każdy wyścig mam zapisywany na 10 minut przed rozpoczęciem wyścigu aż do jego startu co 1sekundę.

Rynek zapisywany jest do pliku także można potem zrobić z nim wszystko.

NIC NIE KOSZTUJE

ja nie mówiłem o kasie mnie zależy na wspólnej współpracy na wiedzy informacji bo co kilka głów to nie jedna

Jak już pisałem znam API w bardzo dobrym stopniu

Ja z programowaniem nie mam za wiele wspólnego ale wpadł mi do głowy taki pomysł aby stowrzyć narzędzie które będzie nas powiadamiać, gdy kursy u azjatów (np. pinnacle) spadną jednorazowo o 10 ticków lub więcej - np podpinając się pod oddsportal ...

Jeśli zaś to nie byłoby możliwe to może da sie stworzyć narzędzie które pod tym kontem przeglądałoby rynki BF i informowało o gwałtownych spadkach...

Mnie też interesuje program do zapisywania kursów , najbardziej z tenisa ... Mógłbyś napisać na jakiej zasadzie działa ten program , do jakiego pliku zapisywane są kursy i czy można zapisywać kursy z rynku tenisowego MO ?

Czy ewentualnie mógłbyś udostępnić ten program i czy można w nim wprowadzać jakieś modyfikacje ?

Pozdrawiam ...

Z oddsportal chyba będzie ciężko aczkolwiek może napisali jakiegoś webservica.

Takie skoki kursów można bardziej wyłapać pisząc coś pod API betfair. Na ile to będzie proste/trudne pewnie wie lisartur. Ja pod API betfair pisać nie umiem, ale jeżeli jakaś większa inicjatywa powstanie to się tym zainteresuje :)

Nie jest to wcale trudne poza tym na oddchecker kursy są podawane z opóźnieniem ja umiem pobierać je bezpośredni ze stron bukmacherów. Na betfair API też nie jest to trudne aby wyłapać skoki kursów ważne jest aby wiedzieć i uściślić co oznacza skok kursu

tzn ile ticków i w jakim czasie