Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
amtj

Kontynuacja gry na Betfair po 1 kwietnia

Recommended Posts

Po pierwsze chciałbym się przywitać. Wiem, że jest już podobny temat, ale niestety (jestem nowy na forum) nie mam do niego dostępu.
Chciałbym się dowiedzieć jak sobie radzicie z grą na Betfair po 1 kwietnia. Prosiłbym o ewentualną odpowiedź osoby, które traktują trading na poważnie. Nie interesują mnie pomysły z grą przez VPN. Kupno konta od kogoś zweryfikowanego też mnie nie interesuje. Z tego co się orientuję, Betfair gdy wykryje, że nowe konto jest od razu wygrywające, to sprawdza czy nie ma podobieństw w sposobie obstawiania do już istniejących. Gdy coś takiego wykryją, to zamykają konta za próbę uniknięcia płacenia premium charges.
Coraz poważniej zaczynam myśleć o wyjeździe do Irlandii lub UK. Dzisiaj na pytanie jakie dokumenty będą potrzebne mi do weryfikacji nowego adresu dostałem taką odpowiedź:

In order to open a new account for you from either UK or Ireland we will need the following details:
- 2x utility bill, bank statement or tax letter within last 3 months which has been sent to you in the post
- landline telephone number for phone call verification

Przez pewien czas myślałem o weryfikacji adresu w UK i gry za pośrednictwem VPS z Polski, ale po otrzymaniu powyższej odpowiedzi o weryfikacji poprzez telefon „domowy” nie jestem już tego taki pewien. Myślicie, że mogą sobie ot tak losowo zadzwonić i sprawdzić czy ja na pewno teraz gram z Anglii? Wiem, że lubią sobie co jakiś czas weryfikować tożsamość swoich klientów, ale czy do tego stopnia?
Jak już pisałem wcześnie coraz poważniej zaczynam rozważać wyjazd z Polski. Z tego co się orientowałem na Irlandzkiej prowincji ceny wynajmu całych domów są bardzo atrakcyjne. Jeśli ktoś byłby chętny do wspólnego wynajmu domu/mieszkania w kraju, w którym Betfair jest dostępny, to proszę o PM.