Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker

Promowane odpowiedzi

4 godziny temu, Grzech napisał:

Od redów także jest prowizja 2,5%. Jeśli wychodzimy na 0 to prowizja wynosi 0,15e.

Może jest te 0,15e od rynku , ale nie 2.5 %. No co ty. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
26 minut temu, Bass11 napisał:

Może jest te 0,15e od rynku , ale nie 2.5 %. No co ty. 

Zaglądnij na ich stronę jeśli masz tam konto i wyraźnie pisze że przy opcji trading jest 2.5% prowizji od rynku wygranego jaki i przegranego. Osobiście mogę to potwierdzić,  daje im to 5% prowizji ogólnie z racji tego że na giełdzie zakładasz się z inną osobą więc ty wygrywasz i płacisz 2.5% prowizji a ten co się z Tobą założył i przegrał dopłaci  kolejne 2.5%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 4.06.2017 o 17:08, Pawlenty87 napisał:

Mi nie pobierają jak narazie dodatkowych opłat a ostatnio obrotów za dużych nie robiłem za to mój znajomy dostał od nich takie info: 

1. Musisz otworzyc conajmniej 1 rynek w tyg
2. Wygenerowac conajmniej 2.5 euro profitu w tyg
3. I wygenerowac conajmniej 10 euro w miesiacu. 
Jak nie to jest oplata 2.5 euro bo nie jestes aktywnym graczem...

7.14 A weekly administrative commission of € 2.50 is applied to all users who have not reached the minimum turnover required for the last 7 or 30 days and wish to access the Betfair service again. The users who are subject to this commission are those who fulfill these 3 cumulative criteria:

– You opened at least one market in the last 7 days

– You have generated less than 2.50EUR of commission in the last 7 days

– You have generated less than 10.00EUR commission in the last 30 days

raczej wygenerować 2,5e prowizji tygodniowo dla nich, czy się mylę?

Kempa8, nadal tłumaczysz Insider99? :) Udało Ci sięzarejestrować na Insidertipps.at? Mi nie chce zaakceptować Captcha na tej stronie,mimo że wszędzie indziej jest ok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przez Bet-Football można otworzyć konto Orbit Exchange, 300 euro depozyt, brak cashouta tak jak i w Fairbet. Minimalny zakład 7 euro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przestrzegam przed brokerem BET-IBC. Niby jako jedyni mają dostępny ladder, ale wiąże się to ze sporymi kosztami i dużym ryzykiem. Wygląda to tak, że Bet-ibc zakłada dla ciebie konto na BF na anonimowe dane. Z relacji naszego użytkownika wynika, że musisz się dopominać i prosić, aby łaskawie przekazali ci to konto, a wcześniej uzgodnione terminy wydłużają się w nieskończoność. Potem przy depozycie kolejna niespodzianka: minimalna wpłata - 2500e. Od każdego depozytu pobierane jest 5% od wpłat (!!!) i 5% od wypłat (!!!). Prócz tego płacisz zwyczaje 6% od rynku BF i w późniejszym okresie PC. Oczywiście trzeba też zainwestować w nowe konto GT i VPS, bo inaczej się nie połączysz. Mało tego, w razie wpadki Bet-ibc nie bierze żadnej odpowiedzialności za stratę środków.  Ze swojej strony dodam jeszcze, że support jest wyjątkowo opryskliwy, a momentami wręcz bezczelny. 

Omijać szerokim łukiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, serdecznie wszystkich zgromadzonych :)

Nie założyłeś przecież tam konta to skąd możesz wiedzieć jak jest ? Rozumiem jakiś użytkownik ( pan xxx19 ) przetestował stronę. 

Czytając Twój wpis oraz sposób przedstawienia obiektywnej opinii jest daleki jak rzetelność TVP Wiadomości. 

Wyjaśnijmy sobie rzecz taką, że jesteśmy ujebani na jakiś czas do grania w Polsce ( z polskich IP ). Dla gracza takiego jak ja ( full time ) jest zrozumiałe, że muszę ponieść pewne koszty aby móc dalej grać i zarabiać pieniądze. Naturalną sytuacją jest to, że znajdują się firmy, strony, portale, które chcą zarobić na nas. Dróg dla nas jest klika, ale nie będę o nich pisać bo je znamy.

Jeżeli wybierasz opcję BET-IBC, która załatwia ci słupa, weryfikuje konto, przechodzi całą procedurę KYC oraz tworzy historię konta. Nie spodziewasz się, że dadzą ci to za DARMO !!! Dodatkowo trzeba czekać na konto. No tak kolejny absurd przecież przejść przez cały proces KYC to bułeczka z masłem. Dodając 5 % w stosunku do tego co zarabialiśmy przed blokadą jest DUŻYM KOSZTEM, no to ewidentnie lepiej nie grać i nie zarabiać. Minimalna wpłata 2500e jest ponieważ chcą mieć do czynienia z poważnymi graczami a żółtodziobów chcą odstraszyć. Jak uwalą moje konto to oczekujesz, że ci odda ktoś pieniądze ? Na jakiej podstawie ? Przecież łamiesz prawo grając na kogoś. To jest nasze ryzyko. Bądźmy świadomi czym się zajmujemy oraz w jakiej sytuacji  PIS nas postawił. 

GT i VPS to są koszty, które nas graczy przerastają i są kolejnym argumentem aby nie grać i nie zarabiać. 

Moja opinia tego jest taka :) Ktoś nagadał ci głupot a Ty w nie uwierzyłeś albo świadomie odstraszasz ludzi od BET-IBC. Stawiam, że komuś zaufałeś :)

Nie możesz jako administrator forum sprzedawać swoją opinię na podstawie jednego użytkownika pana xxx19. 

Dziękuje tyle z mojej strony. Liczę na miłe i serdeczne odpowiedź z waszej strony :))))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Testuje to od miesiąca, z początkowych 2,5k większość przerzuciłem betem na matchbooka. Historii konta nie robią, a przynajmniej ja dostałem świeże konto tyle że założone w marcu. Dane mołdawskie. Konto przekazane 5 minut po wpłacie. Co do supportu się zgadzam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@makaveli

Swoją wiedzę opierałem przede wszystkim na informacjach zawartych na ich stronie, kontakcie z supportem, a także dyskusji, jaką kilka dni temu toczyliśmy na SB. Ten anonimowy użytkownik to "rooot" i od niego mamy informacje o bardzo długim oczekiwaniu  i wręcz dopominaniu się o konto. Biorąc pod uwagę jego wiedzę, jaką do tej pory dzielił się na SB, nie mam powodu, aby mu nie wierzyć. Po waszych postać widać jednak, że nie jest to regułą.

Próbujesz obalać poszczególne tezy z mojej wypowiedzi, przytaczając oczywiste fakty, ale koniec końców i tak dochodzisz do wniosków, że informacje te są prawdziwe. Nie zgadzasz się z moją negatywną rekomendacją? Cieszę się, że skłoniła cię ona do wpisania się w temat i zaprezentowania odmiennego zdania.

Obraz firmy jest budowany na wielu płaszczyznach. Niedotrzymywanie terminów wobec klientów, lekceważący ton w wymianie mejlowej czy też relatywnie wysokie koszty z pewnością nie działają na ich korzyść.

Patrząc na to z punktu widzenia gracza to przecież są już na forum omówione tańsze opcje (bułgarski zaciąg :D), zapewniające podobny poziom bezpieczeństwa. Jeśli zatem mamy możliwość dostania takich samych, świeżych, ale zweryfikowanych "produktów" to nie widzę powodu aby przepłacać za to BET-IBC. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Shayba napisał:

Testuje to od miesiąca, z początkowych 2,5k większość przerzuciłem betem na matchbooka. Historii konta nie robią, a przynajmniej ja dostałem świeże konto tyle że założone w marcu. Dane mołdawskie. Konto przekazane 5 minut po wpłacie. Co do supportu się zgadzam.

Czyli na dobra sprawe wychodzi ,ze kupuje sie konto bf na jakies slupy za ok 120 ojro?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, black panther napisał:

Czyli na dobra sprawe wychodzi ,ze kupuje sie konto bf na jakies slupy za ok 120 ojro?

To pod warunkiem, że nie będziesz nic wypłacał. Przy każdej wypłacie doliczają kolejne 5%. W dłuższej perspektywie, przy zastosowaniu tych samych dodatkowych narzędzi (GT, VPS) na pewno taniej wychodzi bułgar. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie rozumiem panowie tutaj jednej rzeczy. Zarabiacie na bf, to czy ten koszt tego geeksa jest dla was tak bardzo bolesny, nie mówię, że trzeba licencję brać, ale te głupie 20 funtów miesięcznie to jednak jest mało kasy...? Co do vpsa, można przecież wziąć byle jaki  - najtańszy (byle stabilny)  postawić tam vpna, przez co jakieś ilości ramu itd w ogóle was nie obchodzą, bo odpalacie wszystko u siebie. Co do commision to mam inne informacje, nie jest to 6%, ale mniejsza z tym. Ryzyko i decyzja należy do nas, jaką drogę wybierzemy i czy na dane koszta chcemy się zgadzać. Ja tego brokera bym tak nie skreślał na starcie. 

Pozdro 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

https://www.orbitexch.com   każdy może podejrzeć rynki, piłkarskie i tenisowe są pełne na pierwszy rzut oka, dziś odpisali mi z https://bookielink.org 

Bookielink now offer you an exchange software

Exchange software allows you the opportunity to back and lay bets.
One of the most valuable benefit is that you are aware of the exact money you are alowed to bet before place it, something that is really helpful. 
Nothing is more important than giving players an opportunity to have exchange software.

• 5% commission >monthy total turnover 50.000
  • Up to 50.000 >please contact with us for more information about the benefits you can get.

Here is a test account in order to check our services.
user  testking1 
pass  testking1 

To create a real Exchange Account to bookielink, select your preferred deposit method from the available options

1.  Skrill   >deposit@bookielink.com
  2.  Neteller  >deposit@bookielink.com
  3.  Paypal  >deposit@bookielink.com
  4.  Ecopayz  >deposit@bookielink.com

There is no fees transaction.

Kind regards
Your Bookielink Team
--------------------------------------------------------
Podejrzcie sobie na ten login i hasło, prawdopodobnie są uniwersalne do konta testowego. Insider99 czyli niby ten z niemieckiej strony insidertipps, minimalna stawka 2e, strona bardzo szybko śmiga, jak ktoś ma odwagę to niech spróbuje tam wrzucić siekę, ja w poniedziałek przeleję na Orbit exch to podzielę się wrażeniami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta