Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker

Promowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Info na stronie ESB że od początku września będzie nowa platforma do BF

Edytowane przez Bass11
błąd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzie jest to info o nowej platformie?

W komunikacie napisali tylko, że w krótkim czasie mają nadzieje na znalezienie jakiegoś rozwiązania problemu z BF. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

napisali mi, ze dostep do konta bedzie po 25. wplaty/wyplaty maja dzialac, wiec chyba nie ma co panikowac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bass11

Gdzie napisali , że będzie nowa platforma do BF bo ja nic takiego nie widziałem. Możesz podać konkrety. Na stronie jest tylko napisane, że od 25 nie będzie można grać i , że przepraszają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

For the moment the contract with Betfair will be terminated on the 25th of August, we can not know what will be possible in the future, if we have new information, we will gladly give them to you.Thank you for your understanding

to z prywatnej korespondencji

gral ktos moze na betinasia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
54 minuty temu, katarzyna100 napisał:

For the moment the contract with Betfair will be terminated on the 25th of August, we can not know what will be possible in the future, if we have new information, we will gladly give them to you.Thank you for your understanding

to z prywatnej korespondencji

gral ktos moze na betinasia?

Jo, tam chcą depozytu 10000E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Your request (#4504) has been updated.

Nil (Easysportbet)

Aug 29, 18:55 UTC

Dear customer,Unfortunately, at this day we do not know if we will be able to provide Betfair again in the near future.But we're working on every solutions.We remain at your disposal for any additional information.Kind regards,NilEasysportbet teamCustomer Service

macie jakis zamiennik gdzie gielada jest?

ja w premiumtrading probuje ale to nie to samo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
23 minuty temu, skeleton napisał:

Od premiumtrading uciekać jak najdalej.

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z BetAC ?

najpierw potrzebujesz rekomendacje bet-ibc, więc od nich zacznij!

Edytowane przez LuzzBluzz
acc-ex.com

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, skeleton napisał:

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z BetAC ?

Zastanawiałem się nad BetAC ale gdy mi napisali, że oprócz 250E opłaty na dzień dobry, biorą jeszcze minimum 100E miesięcznie (w zależności od zysku na koncie) to doszedłem do wniosku, że póki co szukam dalej.

Analizowałem też BetInAsia i w opłatach wyglądają trochę lepiej, ale znowu nie są licencjonowani i strach przelać tam kasę do poważniejszego handlu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, 1rocke1 napisał:

Analizowałem też BetInAsia i w opłatach wyglądają trochę lepiej, ale znowu nie są licencjonowani i strach przelać tam kasę do poważniejszego handlu.

Tym bardziej że wymagają sporej wpłaty...

Do you have a minimum deposit amount?

Yes, the minimum deposit amount is:

• €500 for Mollybet, MAXBET/IBCbet, SBOBet, Pinnacle Sports, BetISN and Singbet
  • €2000 for Matchbook and BETDAQ
  • €5000 for Betfair

(Or the equivalent value in British pounds (£).)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nawet większego depozytu chcą w BetInAsia,  mi napisali:

"Since Betfair is not longer operating in your country we have to set up and verify the account in some elses name. This process require a lot of work from our side and therefore we ask for minimum deposit of €10.000."

Tak samo w opłatach BetAC nie napisali o tych 100E co miesiąc, a prywatnie mi tak:

"Minimum montly commission for betAC is 100 € (ıf your account's commission to us is under 100€)" 

Ogólnie patrząc przede wszystkim na prowizje pobierane przez tych brokerów co zostali to w dłuższej perspektywie robią się naprawdę konkretne sumy właśnie na opłatach.

Dlatego jeśli nie znajdzie się nikt na poziomie ESB to sam raczej zdecyduje się na wyjazd 2-3 miesięczny by spokojnie ogarnąć betfair za granicą i po powrocie normalnie handlować z użyciem vpn. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałem zapytać , o    Orbitexchange   Strona jest bliźniaczo podobna do betfair.  Po rejestracji,  przez bet-football odpisali.

Thank you for your registration at Bet-football.com.

You have confirmed you would like to have an account opened through us, that is not a problem at all.

We can open the account for you, but first you’ll need to complete the following.

Step 1: KYC registration (to prove your identity)

Email us a scanned copy of your passport or driving license (ID card also accepted)

- AND one banking statement or utility bill that is dated within the last 3 months (mobile phone/ Wifi bills will not be accepted) to: info@bet-football.com with ‘KYC’ in the email subject line.

Step 2: Making a deposit (minimum 200. Please note that 3ET and Molly account will require a min deposit of EUR 300)

Your deposit will be used to open your selected betting accounts and it will be split into each account you chose to open. Make a deposit via our EUR Skrill or Neteller accounts. Our accounts will be given to you once you have passed KYC.

IMPORTANT: 
Please leave the ‘Message’ field BLANK on any E-Wallet deposits. Email us directly after you've made a deposit. Include your account username (if you already have one), email and deposit amount to: info@bet-football.com

We look forward to hear from you again. Should you have any questions before or during the registration, please feel free to let us know

Bet-Football

Opening Hours – 9.30am - 8pm UK (Weekdays); 10am - 6pm UK (Weekends)

Warto wysyłać im dokumenty do KYC , a następnie wpłacać 200 euro? Czy umożliwi to w pełni korzystanie z orbitexchange ?
Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz wtedy dostęp do całej ich oferty. CO mnie zastanawia to, że każdemu podają inne minimalne kwoty do wpłaty, u mnie było to 100€ i 500€ - poza tym jak na razie wszystko ok. I prowizja 4%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz rozwinąć kiedy i od czego pobierają dokładnie tę prowizje?

Czytając ich faq nic o niej nie ma, a od wpłat/wypłat praktycznie nie pobierają więc mogą być całkiem obiecujący.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta