Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker

Promowane odpowiedzi

Dnia 2.09.2017 o 13:11, 1rocke1 napisał:

Nawet większego depozytu chcą w BetInAsia,  mi napisali:

"Since Betfair is not longer operating in your country we have to set up and verify the account in some elses name. This process require a lot of work from our side and therefore we ask for minimum deposit of €10.000."

Tak samo w opłatach BetAC nie napisali o tych 100E co miesiąc, a prywatnie mi tak:

"Minimum montly commission for betAC is 100 € (ıf your account's commission to us is under 100€)" 

Ogólnie patrząc przede wszystkim na prowizje pobierane przez tych brokerów co zostali to w dłuższej perspektywie robią się naprawdę konkretne sumy właśnie na opłatach.

Dlatego jeśli nie znajdzie się nikt na poziomie ESB to sam raczej zdecyduje się na wyjazd 2-3 miesięczny by spokojnie ogarnąć betfair za granicą i po powrocie normalnie handlować z użyciem vpn. 

jak chcesz to ogarnac bo sam obecnie przebywam w Norwegii , gdzie pracuje zawodowo ale nijak ma sie do zalatwienia tych dokumentow na mnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 15.09.2017 o 13:03, 1rocke1 napisał:

Możesz rozwinąć kiedy i od czego pobierają dokładnie tę prowizje?

Czytając ich faq nic o niej nie ma, a od wpłat/wypłat praktycznie nie pobierają więc mogą być całkiem obiecujący.  

100 euro to musi byc minimalna ich prowizja z ciebie

jezeli te kwote przekroczysz to ok-jezeli nie to dobiara do tej kwoty z salda mi tez tak napisali

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli pracujesz w Norwegii i masz tam jakieś mieszkanie to nie powinieneś mieć problemów z załatwieniem dokumentów do betfair i wtedy raczej nie ma co się bawić z brokerami.

100euro dla bet-football?? Pierwszy raz o tym słyszę i nic mi o tym nie pisali jak ich pytałem przed założeniem konta... Wydaje mi się, że jednak z ich 5% to jest coś nie tak bo wyskalpowałem 1tick ze stawką 100E i zysk netto wyniósł 0,8E więc albo czegoś nie wiem albo jest tu ewidentnie coś nie tak....

Przy okazji mam pytanie.

W orbit exchange nie można włączyć wykresów do rynków i rozkładu kasy w koszykach. Da się to sprawdzić przez jakąś inną stronkę lub jakimś programem? (zakładając oczywiście, że na betfair zalogować się nie można) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no wlasnie o to chodzi ze mieszkac to mieszkam oczywiscie ale nie mam na niego meldunku a i nawet jakby byl to nie wiem czy cokolwiek bym dostal na ten adres majac w dowodzie polski adres(telefon.internet itp),jak ktos potrafi wskazac jak to zrobi bede niezmiernie wdzieczny

te 100 euro to urwal mi sie watek-dotyczy to oczywiscie Bet IAC czy jak oni tam maja

a ile wynosic powinien jeden tick?2.1 euro?

na twoje pytanie to ja sprawdzam na stronie betfair.com bez logowania

A moje pytanie to czy jezeli zagralec za calosc back to czy mozesz to przebic lay jezeli masz 0 na koncie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do weryfikacji w betfair dowód możesz mieć polski, a oprócz tego potrzebujesz jakiś rachunek za internet/telefon itp., wyciąg bankowy na swój adres zamieszkania za granicą (a żeby takie mieć to raczej stały meldunek nie jest konieczny, chociaż pewnie zależy to też od kraju). Do tego mogą jeszcze wymagać numeru telefonu zagranicznego bo ponoć ostatnio dodali to do weryfikacji.

Co do wartości ticka to zależy od poziomu kursów na jakich został zdobyty. Grając na niskich kursach powinien wynieść właśnie blisko 1E (grając za 100E) - prowizja, więc w moim przypadku 0.8E jest raczej nie tak chyba, że o czymś nie wiem to proszę o wytłumaczenie.

Co do Twojego pytania to jak najbardziej możesz skontrować back lay`em i na odwrót.  

Natomiast tych wykresów i rozkładu koszyków nie da się sprawdzić na betfair bez logowania (wyświetla się tylko prowizorka) więc jeśli ktoś zna jakiś sposób to będę wdzięczny za wskazówkę. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czyli wyobrazmy sobie Polske-idziesz do punktu Play dajmy na to pokazujesz im dowod a tam jakis bulgar z dowodem bulgarskim i mowi zeby chcial podpisac umowe na telefon ale adres ma byc polski dajmy na to Wroclaw 55-062 Ul Okopowa 117/8-wydaje ci sie ze takie cos jest mozliwe? bo chyba do tego zmierzasz-jak znasz jakiekolwiek panstwo jak tak daje to prosze o namiary

o kontrowanie back layem i odwrotnie to pytam jak postawiles zaklad all in

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@katarzyna100 Sam tego nigdy nie robiłem, ale poczytaj forum i jest dużo na ten temat, m.in. przykład jak szybko załatwić betfair jadąc na Słowację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Insider99to klon który od ponad 2 miesięcy ma zawieszoną działalność i nie wypłacił grubej kasy użytkownikom. Betinasia też już nie oferuje swojego klona Fairbet

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 22.09.2017 o 20:12, LuziOrlik napisał:

Insider99to klon który od ponad 2 miesięcy ma zawieszoną działalność i nie wypłacił grubej kasy użytkownikom. Betinasia też już nie oferuje swojego klona Fairbet

caly czas jest u nich w ofercie betfair

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od niedawna bukmacher 21bet umożliwia dostęp do giełdy, macie z nimi jakieś doświadczenie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
28 minut temu, jontek73 napisał:

No mili Państwo Easy wstawiło nową platformę Betkeen

Ale nie można wystawiać własnych kursów tylko kupować wystawione ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dajcie spokój z tym ich betkeen, o ile na początku jako easy to jakoś dobrze funkcjonowało to teraz to szukanie frajerów. Jeszcze informują że nie można o nich na forum pisać he he he trzeba im zrobić reklamę, niech się pierdo.. bujają.  

Edytowane przez Bass11

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Korwy zlodzieje i oszusci ,ale mozesz se zalozyc nowe konto:lol:

Dear Customer,

Your acoount details was BookXXX at Insider99 but we have stopped cooperation with Insider99.

However we have another Betfair solution for our customers!

Exchange software allows you the opportunity to back and lay bets.

One of the most valuable benefit is that you are aware of the exact money you are alowed to bet before place it, something that is really helpful. 

Nothing is more important than giving players an opportunity to have exchange software.

• 5% commission >monthy total turnover 50.000
  • Up to 50.000 >please contact with us for more information about the benefits you can get.

Here is a test account in order to check our services.

url https://bxawscf.9wickets.com/login/members/login.jsp

user  testking1

pass  Aaa12348

To create a real Exchange Software you must deposit first (min) 200euro  

and  send us an email with your request!

1.  Skrill   >deposit@bookielink.com
  2.  Neteller  >deposit@bookielink.com
  3.  Paypal  >deposit@bookielink.com
  4.  Ecopayz  >deposit@bookielink.com

There is no fees transaction
There are no fees for deposits.Furthermore you have one free withdrawal pecalendar month. A fee of 1% will be applied on all further withdrawals in said timeframe.
Kind Regards

Your Bookielink Team

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta