Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker

Temat został zarchiwizowany

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

czajekmilenium

Trading room - Malta

Promowane odpowiedzi

Witam 

Od jakiegos czasu mieszkam na Malcie , wpadłem na pomysł stworzenia trading roomu. Pytanie czy ktos jest zainteresowany taka inicjatywa , dysponuje pokojami ( apartamentami ktore moga byc wynajete . Mysle ze to najlepszy czas na tego typu pomysł, gdyz w Polsce za oknem szaro i zimno a tutaj slońca nie brakuje. Dodatkowym atutem  sa ceny ktore równo z tym tygodniem poszybowały w doł.  Internet od 10mb w góre

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  1. Dlaczego tak drogo? :D
  2. Czy tam jest dużo murzynów?
  3. Czy można pływać z delfinami?
  4. Czy mocno pizga i da radę pływać na kite?
  5. Jakie są pingi do api.betfair.com?
  6. Czy można grać na plejstejszonie w fife 18 bez lagów w ultimate?
  7. Czy są tam balety, gdzie można kupić Perłę chmielową ale tak w granicach 2,8zł?

A tak na poważnie, to całkiem fajna inicjatywa, ale wydaję mi się, że wspólne tradowanie kończyło by się chlaniem i tyle by było z zarabiania kasy :D

Aha no i napisz coś jak już pomieszkasz, jak wygląda życie na Malcie, i w ogóle ile chcesz tam zostać, bo o ile u mnie z racji tego, że mam familię, ciężko się wyrwać na taki wyjazd, o tyle na wakacje już tak, więc będziesz moim przewodnikiem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zwolniło nam sie jedno miejsce w trading room. Jezeli ktos jest zainteresowany na powaznie, przyjadem tutaj. Jestesmy skłoni pomoc w kazdej kwesti. Dysponujemy mieszkaniami , pomozemy tez przy ogarnianiu papierów. 

o szczegóły pytac na priv

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta