Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
mohavk

Premium Charge

Promowane odpowiedzi

wygrasz w tygodniu:  10e, 10e, 20e, 20e, 40e

przegrasz na rynkach w danym tygoniu rozliczeniowym: 10e, 10e, 5e, 5e, 20e

razem p/l: +50e

pc 20% ok 10e

na czysto na konto: +40e

to tak łopatologicznie. jesli sie myle niech ktos poprawi.

dzięki za odpowiedz to ****nia

Edytowane przez Ghan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

http://scr.hu/0zn/e1om9 Może ktoś mi objaśnić kiedy zacznę płacić pc?Bo przyznam się szczerze,że już się pogubiłem;-)Dzięki

Tu Odpowiedz @yavor

za jakies 980 funtow.

Moja Odpowiedz:

Za 980 Funtow oplat premium charge, bo to roznica, czy jak wygram 980, czy jak wygram 6000.

Czyli od tego momentu:

Jak wygrasz 1000 Funtow na czysto:

Zaplacisz  6% commission, czyli 60 Funtow (nie pamietam ile jest commission pobierane w PL-mieszkam w UK, mam 5%)

Jest to(oplata commission) dzielone na 2(z powodow tylko Betfair znanych- czego niecierpie, bo tak naprawde generujemy wieksze koszty, a mamy zawsze mniej w kalkulacjach napisane) Czyli commission generated bedziesz mial: 30 Funtow.

Wobec czego,

Zaplaciles 3% commission, czyli 17% im wisisz(170 funtow).

Z tego wynika, ze musisz wygrac jeszcze okolo 6000 funtow, zeby zaczeli Ci zabierac kase.

Edytowane przez tricola

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wygrasz w tygodniu:  10e, 10e, 20e, 20e, 40e

przegrasz na rynkach w danym tygoniu rozliczeniowym: 10e, 10e, 5e, 5e, 20e

razem p/l: +50e

pc 20% ok 10e

na czysto na konto: +40e

to tak łopatologicznie. jesli sie myle niech ktos poprawi.

Nie wierzę. Po prostu dla mnie to jest załamujące. Jak można być ponad 4 lata na forum, nabić 2k postów i pisać takie bzdury odnośnie premium charges.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wierzę. Po prostu dla mnie to jest załamujące. Jak można być ponad 4 lata na forum, nabić 2k postów i pisać takie bzdury odnośnie premium charges.

tak jak pisalem - "moge sie mylic", bo w sumie nigdy az tak mnie to nie interesowalo ( zabieraja w srode i tyle w temacie ) i "niech mnie ktos poprawi jesli sie myle." wnioskuje wiec, ze wiesz lepiej, ale juz napisac tego, wyprowadzic z bledu i pomoc tym samym  (o ktora to pomoc i wymiane doswiadczen postulujesz w watku o likwidacji sb) sie nie chce (chociaz sadzac po wpisach o shoutboxie o brak checi trudno podejrzewac, moze to brak dokladniejszej wiedzy w temacie).  pomijam juz kwestie, ze mnie w ten sam sposob tlumaczyli czym sa oplaty premium ludzie, ktorzy to premium placili, gdy ja poznawalem czym jest back i lay. ilosc postow na forum w stosunku do pc ma sie jak ten piernik do wiatraka wiec zrzucam na to zaslone milczenia.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli wpis  yavora ma aż taki wpływ na twoją psychikę ,to może wizyta u psychologa.Załamanie rozumiem że nerwowe ,chociaż obstaje przy intelektualnym to poważna sprawa ,może założysz blog .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli wpis  yavora ma aż taki wpływ na twoją psychikę ,to może wizyta u psychologa.Załamanie rozumiem że nerwowe ,chociaż obstaje przy intelektualnym to poważna sprawa ,może założysz blog .

No witam. Z moim psychologiem akurat mam dużo wiele ciekawszych tematów do poruszania niż mój smutek wynikający z niskiego poziomu wiedzy większości użytkowników tego forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No witam. Z moim psychologiem akurat mam dużo wiele ciekawszych tematów do poruszania niż mój smutek wynikający z niskiego poziomu wiedzy większości użytkowników tego forum.

dzieki za kolejny merytoryczny wpis. wiedzy nigdy za wiele i zawsze warto dowiedziec sie czegos od madrzejszych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzieki za kolejny merytoryczny wpis. wiedzy nigdy za wiele i zawsze warto dowiedziec sie czegos od madrzejszych.

Cala przyjemnosc po mojej stronie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Edytowane przez adam82

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dziś dałem się złapać w jedną z pułapek betfair. Zabrali mi z konta kiladziesiąt euro za to, że postawiłem więcej niż 1000 zakładów w ciągu jednej godziny. Dodam, że nie były to zakłady przyjęte - według regulaminu tyczy się to każdego postawionego zakładu. Nie radzę więc sobie klikać w drabinkę zbyt często. Dobrze, że zorientowałem się w miarę szybko, bo wyczyściliby mi całe konto. Spróbuje jeszcze powalczyć o te pieniądze, może z łaski anulują. Pytanie czy podobne ograniczenie jest na innych giełdach? Jeśli nie, to jak wygląda tam płynność rynków na wyścigach konnych?

Edytowane przez SiwasMordas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czekają jeszcze jakieś pułapki ze strony betfair? Czytałem ten regulamin http://www.betfair.com/aboutUs/Betfair.Charges/# ale szczerze mówiąc mój angielski nie jest zbyt dobry a google translator nie radzi sobie zbyt dobrze. Ma ktoś może ten regulamin po polsku, z czasów jak betfair obsługiwało nasz język?

Co do innych giełd, to widzę że Matchbook przygotowuje ofertę na wyścigi konne. Mają już rozdzielone portfele, jeden do właśnie wyścigów konnych a drugi do pozostałych dyscyplin.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Przydałaby się opcja edytowania postu po ponownym zalogowaniu po dłuższym czasie.

Betfair czasem potrafi zrozumieć człowieka :) Jednak warto było spróbować, za pierwszym razem mnie zbyli a za drugim:

"As a gesture of good will we have re-credited the amount to your account, however please be aware that this is a one off and any further charges will remain"

Mam nadzieję, że te 1000 zakładów na godzinę nie dotyczą też wersji treningowej ;)

Edytowane przez SiwasMordas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

odswiezania w sofcie jeszcze nie moze byc ustawione za wysokie, bo tez beda pobierac oplaty za pobranie duzej ilosci danych. ale standardowe ustawienia geeks toya wystarczaja do gry i nie przekraczaja pobieranych danych. wiec jak nic nie bedziesz rzezbil w ustawieniach, to nie bedzie klopotu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki @yavor, o tym wiedziałem. Nie można przekroczyć 20 zapytań na sekundę. A jeśli mam otwarte dwa Geeksy i oba na tym samym rynku, to zapytania się sumują czy nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kiedys byla o tym rozmowa, ale nie pamietam. moze odpowie ktos kto orientuje sie lepiej w tej kwestii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta