Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
mohavk

Premium Charge

Promowane odpowiedzi

Po jakim czasie można się spodziewać PC przy założeniu że właśnie zacząłeś handlować na BF i robisz miesięcznie 1k?

Opłaty Premium dotyczą użytkowników, którzy, od momentu założenia konta, spełnią poniższe kryteria:

* Wystąpi zysk;

* Suma wygenerowanych opłat wyniesie mniej niż 20% zysku brutto; oraz

* Zakłady na 250 rynkach.

* Każdy użytkownik nie będzie musiał zapłacić pierwszego 1,000£ Opłat Premium. Upust ten dotyczy całego okresu istnienia konta.

Czyli:

pierwszy haracz PC zabiorą Ci po przeszło 2 miesiącach zysków przez Ciebie założonych.

Po 1.miesiącu jesteś zwolniony, po 2.miesiącu już naliczą, chyba, że handlowałeś na mniej niż 250 rynkach.

Odliczenie 5% niewiele tu zmienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
* Suma wygenerowanych opłat wyniesie mniej niż 20% zysku brutto;

Z tego wynika, ze jesli zarobil 1000, ale odpalil juz betfair oplaty na 250, to juz premium nie zaplaci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Homik sprawdziłem ten link i jest te pięć "ptaszków"ale jeszcze trochę zostało z tego darmowego tysiąca a potem się pomyśli,dzięki chłopaki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Homik sprawdziłem ten link i jest te pięć "ptaszków"ale jeszcze trochę zostało z tego darmowego tysiąca a potem się pomyśli,dzięki chłopaki.

Hmmm... Sądziłem, że gdzie jak gdzie, ale na akurat tym forum, to przynajmniej Elita i Aktywni Traderzy od dawna płacą haracz BF.

A tu taaaka niespodzianka :)

PS. Ja, który mam się za amatora, płacę im PC regularnie, co środę, od grubo ponad roku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam, jestem tu nowy, gram na BF od lat, wlasciwie od początku ściągają ze mnie PC

Ty już tyle lat na BF a u nas niektórzy to dopiero zaczynają przygodę z profesjonalnym handlem i dla przykładu ja odnoszę korzyści dopiero od sierpnia ubiegłego roku i darmowych Premium zostało mi niecałe 90 funtów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piotrze mam dla ciebie jeszcze jedną niespodziankę,nie używam żadnych nakładek typu Geeks itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Piotrze mam dla ciebie jeszcze jedną niespodziankę,nie używam żadnych nakładek typu Geeks itp.

To teraz wiem, czemu Cię jeszcze nie dotknął haracz :)

PS. Osobiście polecam Fairbota.

Prosty, niedrogi, funkcjonalny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co to ma taka nakładka wspólnego z PC ? mam ściągniętego Geeksa ale ostatni raz używałem go chyba ze 4 miesiące temu,poprostu nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A co to ma taka nakładka wspólnego z PC ? mam ściągniętego Geeksa ale ostatni raz używałem go chyba ze 4 miesiące temu,poprostu nie ma takiej potrzeby.

Co ma wspólnego? Zwyczajnie przekonasz się, gdy zaczniesz używać stale i mądrze :)

Używanie "gołego" betfair w tradingu ma sens tylko wtedy, gdy się bawisz lub gdy tradujesz nie in-play lub gdy tradujesz in-play na więcej niż 1-2 ticki.

Tylko, że wówczas, we wszystkich tych sytuacjach, pozbawiasz się istotnych możliwości zarobku.

Stąd efekt taki, jaki piszesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Handluję przed zdarzeniem na CS,nie ma tam zazwyczaj gwałtownych zmian lub jesli są to sporadycznie zresztą nie jestem chyba jedyny co nie używa nakładek ale wiem że w mniejszości,zakończmy już to bo odbiegliśmy od tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czy ktoś znalazł inną metodę na ominięcie tego złodziejskiego haraczu?

W regulaminie znalazłem coś takiego

Każdego tygodnia użytkownik spełniający wszystkie kryteria zapłaci kwotę mniejszą od:

* Różnica pomiędzy 20% zysku brutto z poprzedniego tygodnia, a sumą wygenerowanych kosztów w tygodniu; oraz

* Różnica pomiędzy 20% zysku brutto dotychczas zysku, a sumą wygenerowanych kosztów od momentu założenia konta.

Użytkownik nigdy nie zapłaci więcej opłat premium niż zysk brutto w poprzednim tygodniu.

Skoro opłaty premium w jednym tygodniu nie mogę być większe od zysku z poprzedniego tygodnia to problem rozwiązałoby posiadanie dwóch kont. W jednym tygodniu gramy na jednym koncie, w kolejnym na drugim, w następnym na pieszym i tak w kółko. Oczywiście na betfair jedna osoba nie może mieć dwóch kont. Ale zawsze takie konto może mieć ktoś z członków rodziny.

Na razie opłaty premium mnie nie obejmują, ale już zbliżam się do och pobierania, więc jeszcze nie sprawdzałem czy to działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W regulaminie znalazłem coś takiego

Skoro opłaty premium w jednym tygodniu nie mogę być większe od zysku z poprzedniego tygodnia to problem rozwiązałoby posiadanie dwóch kont. W jednym tygodniu gramy na jednym koncie, w kolejnym na drugim, w następnym na pieszym i tak w kółko. Oczywiście na betfair jedna osoba nie może mieć dwóch kont. Ale zawsze takie konto może mieć ktoś z członków rodziny.

Na razie opłaty premium mnie nie obejmują, ale już zbliżam się do och pobierania, więc jeszcze nie sprawdzałem czy to działa.

Niestety, zapłacisz i tak tyle samo:

1.tydzien

konto A: działam na koncie A, robię zysk 1000 EUR, w środe następnego tygodnia kładą łapę na mojej kasie, ca 200 EUR;

konto B: nie działam na koncie B, nie robię zysku, nic nie zabierają;

2.tydzień

konto A: nie działam na koncie A, nie robię zysku, nic nie zabierają;

konto B: działam na koncie B, robię zysk 1000 EUR, w środe następnego tygodnia kładą łapę na mojej kasie, ca 200 EUR;

3.tydzien

konto A: działam na koncie A, robię zysk 1000 EUR, w środe następnego tygodnia kładą łapę na mojej kasie, ca 200 EUR;

konto B: nie działam na koncie B, nie robię zysku, nic nie zabierają;

4.tydzień

konto A: nie działam na koncie A, nie robię zysku, nic nie zabierają;

konto B: działam na koncie B, robię zysk 1000 EUR, w środe następnego tygodnia kładą łapę na mojej kasie, ca 200 EUR.

Na Betfair jedna osoba może mieć kilka kont, ale jest to tu bez znaczenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to grać 3 dni na jednym koncie i zrobić zysk 500 i 4 dni na drugim i też 500 ??

albo 3 konta i grać po 2-3 dni ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Użytkownik nigdy nie zapłaci więcej opłat premium niż zysk brutto w poprzednim tygodniu.

Ja to rozumiem tak:

Konto A: tydzień 1 - nie bram nic, więc maksymalna opłata premium w następnym tygodniu wyniesie 0

Konto A: tydzień 2 - gram i zarabiam np. 1000, opłata premium wynosi 0, bo zysk z poprzedniego tygodnia wyniósł 0. Opłata premium w kolejnym tygodniu będzie max. wynosić 200

Konto A: tydzień 3 - nie gram, więc nie prace opłaty premium. Opłata premium w kolejnym tygodniu max. 0

Konto A: tydzień 4 - gram i zarabiam 1000, opłata premium wynosi 0, bo w poprzednim tygodniu nic nie zarobiłem

Być może się mylę, bo nie zastanawiałem się nad tym zbyt długo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj Piotr po ciemnej stronie BF :/

Niestety tez mnie BF kroi cotygodniowo na kase. Przyznam że do tej pory nie zrobilem konkretnych kroków żeby jakoś ominąć lub chociaż zminimalizować ten haracz.

Może coś wspólnie uda się wykombinować. W moim przekonaniu rozwiązaniem mogłoby być tworzenie surebetów lub pseudosurebetów (z kilkuprocentową stratą) pomiedzy BF a pozostałymi bukmacherami lub giełdami. Problemem tylko jest jakie spotkania lub dyscypliny dobierać żeby w dłuższej perspektywie przegrywać na BF a wygrywać u innych buków lub na innych giełdach.

Może ma ktoś jakieś info jak to robią na zagranicznych forach? Jakoś nie wierzę w to że wszyscy potulnie płacą premium charge.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak to jest z tymi 250-oma rynkami. One są naliczane od nowa z początkiem nowego miesiąca, czy są naliczane od początku isnienia konta? Bo jeśli naliczane są od nowa to wystarczy założyć sobie ze 2-3 konta(zależy kto ile rynków gra) i PC powinno nas ominąć. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witaj Piotr po ciemnej stronie BF :/

Niestety tez mnie BF kroi cotygodniowo na kase. Przyznam że do tej pory nie zrobilem konkretnych kroków żeby jakoś ominąć lub chociaż zminimalizować ten haracz.

Może coś wspólnie uda się wykombinować. W moim przekonaniu rozwiązaniem mogłoby być tworzenie surebetów lub pseudosurebetów (z kilkuprocentową stratą) pomiedzy BF a pozostałymi bukmacherami lub giełdami. Problemem tylko jest jakie spotkania lub dyscypliny dobierać żeby w dłuższej perspektywie przegrywać na BF a wygrywać u innych buków lub na innych giełdach.

Może ma ktoś jakieś info jak to robią na zagranicznych forach? Jakoś nie wierzę w to że wszyscy potulnie płacą premium charge.

Nie ma mowy o surebetach, przynajmniej u mnie, gdy gram w czasie rzeczywistym na 100 rynkach jednocześnie przy refreshu 0,2s.

Nawet na 1 rynku nie byłoby takiej możliwości.

Jedyne rozwiązanie to co tydzień zakładanie nowego konta na nową osobę. Zachodu przy tym co niemiara, i bez wątpienia wpłynęłoby na skuteczność gry.

Organizacja 52 słupów na rok - możliwe, ale maksymalnie przekrętowe i bardzo trudne do realizacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta