Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
mohavk

Premium Charge

Promowane odpowiedzi

Nie ma mowy o surebetach, przynajmniej u mnie, gdy gram w czasie rzeczywistym na 100 rynkach jednocześnie przy refreshu 0,2s.

To ty za samo pobieranie danych płacisz Premium i to sporo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ty za samo pobieranie danych płacisz Premium i to sporo.

W porównaniu do Premium opłaty za Data request to wierz mi, są grosze.

PS. Gwoli ścisłości, opłata za pobieranie danych to nie opłata Premium.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma mowy o surebetach, przynajmniej u mnie, gdy gram w czasie rzeczywistym na 100 rynkach jednocześnie przy refreshu 0,2s.

Nawet na 1 rynku nie byłoby takiej możliwości.

Na 100 rynkach jednoczesnie ? Jak Ty to robisz ?

Co pewien czas mozesz wytransferowac pieniadze tzw.betem pomylka na podstawione przez siebie konto .

Gwoli scislosci za refresh 0.2s nie ma oplaty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeciez mozna założyc konto na kogos z rodziny i co tydzien grac na innym i nikt nie bedzie scigał od was podatku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Przeciez mozna założyc konto na kogos z rodziny i co tydzien grac na innym i nikt nie bedzie scigał od was podatku.

Plomien, niezły żart.

Warto czytać wcześniejsze posty - wtedy nie wpada się w kanał powtarzania rzeczy już omówionych.

OMT: musiałbyś mieć 52 osoby na rok, co tydzień rejestrować nowe konto, nowe MB, nowa weryfikacja, nowa sieciówka, zmienne IP, nowy mejl, nowy telefon, nowy adres.

Można, tylko że zajmuje to mnóstwo czasu i zaangażowania.

A w dodatku jest maksymalną ściemą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja to rozumiem tak:

Konto A: tydzień 1 - nie bram nic, więc maksymalna opłata premium w następnym tygodniu wyniesie 0

Konto A: tydzień 2 - gram i zarabiam np. 1000, opłata premium wynosi 0, bo zysk z poprzedniego tygodnia wyniósł 0. Opłata premium w kolejnym tygodniu będzie max. wynosić 200

Konto A: tydzień 3 - nie gram, więc nie prace opłaty premium. Opłata premium w kolejnym tygodniu max. 0

Konto A: tydzień 4 - gram i zarabiam 1000, opłata premium wynosi 0, bo w poprzednim tygodniu nic nie zarobiłem

Być może się mylę, bo nie zastanawiałem się nad tym zbyt długo

Tutaj jest zaprezentowany ten sposob, nie wiem czemu miałby on nie działac...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tutaj jest zaprezentowany ten sposob, nie wiem czemu miałby on nie działac...

Panowie, nie obrażajcie LOGIKI...

Ja wiem, że matematyki uczą teraz w szkołach wyrobnicy, a nie matematycy, ale że aż tak spadł poziom, nie przypuszczałem.

Napisałem wcześniej rozpiskę 4 tygodni na 2 konta, w której jest wszystko jasno napisane.

Poza tym WSZYSTKO tłumaczy też jedno zdanie z Regulaminu haraczu:

"Użytkownik nigdy nie zapłaci więcej opłat premium niż zysk brutto w poprzednim tygodniu."

W POPRZEDNIM.

Paniatna?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A co to ma do matematyki?

A co do twojej rozpiski to jest zle napisana.

Bez gołosłowności poproszę.

Rozpiska jest prosta, czytelna i logiczna.

PS. Az tak źle jest z tą matmą, że już nawet nieznane pozostają jej związki z logiką? :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konto A: tydzień 1 - nie bram nic, więc maksymalna opłata premium w następnym tygodniu wyniesie 0

Konto A: tydzień 2 - gram i zarabiam np. 1000, opłata premium wynosi 0, bo zysk z poprzedniego tygodnia wyniósł 0. Opłata premium w kolejnym tygodniu będzie max. wynosić 200

Konto A: tydzień 3 - nie gram, więc nie prace opłaty premium. Opłata premium w kolejnym tygodniu max. 0

Konto A: tydzień 4 - gram i zarabiam 1000, opłata premium wynosi 0, bo w poprzednim tygodniu nic nie zarobiłem

Pokaz mi tutaj bład, jezeli wszytko jest ok to w czym widzisz problem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pokaz mi tutaj bład, jezeli wszytko jest ok to w czym widzisz problem?

Błąd aż gryzie w oczy, przyjacielu...

Przeczytaj to jeszcze raz i jeszcze raz...

Już widzisz?

Już zauważyłeś, prawda? że w 3-cim tygodniu płacisz za 2.tydzien, a w 5-tym za 4.tydzień?

Już widzisz też, że napisałem to w swojej rozpisce i nie ma sensu burzyć się w szklance wody o proste i jasne wyliczenie? :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ty naprawde jestes taki durny, czy czytac nie umiesz ze zrozumieniem? Jest napisane ze w 3 tygodniu sie nie gra, i dlatego nie płacisz prowizji w 4 tygodniu, w 1 i 2 tak samo było...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wg mnie poprzedni tydzien oznacza, tydzien w ktorym grales. gdyby bylo tak jak piszecie to ta oplata nie mialaby sensu, gdyz kazdy co tydzien gralby na innym koncie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ty naprawde jestes taki durny, czy czytac nie umiesz ze zrozumieniem? Jest napisane ze w 3 tygodniu sie nie gra, i dlatego nie płacisz prowizji w 4 tygodniu, w 1 i 2 tak samo było...

Sam o sobie mospanie wystawiasz świadectwo:

1) braku elementarnej kindersztuby

2) braku znajomości podstawowych elementów logiki

Administrację proszę o reakcję.

Jestem tu nowy, podniosłem kwestię jak uniknąć opłat PC, sądząc, że jest to dobre Forum do wspólnego szukania takich rozwiązań. I tyle.

Nie interesuje mnie połajanka z "ekspertami" od wyzwisk i logiki a rebours.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wg mnie poprzedni tydzien oznacza, tydzien w ktorym grales. gdyby bylo tak jak piszecie to ta oplata nie mialaby sensu, gdyz kazdy co tydzien gralby na innym koncie.

Tak, jak napisałem w rozpisce, wykazujesz zysk, płacisz w NASTĘPNYM tygodniu.

Ufam, że tym razem trafiłem na faktycznego Eksperta, nie zaś na furiata...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To moze wytłumacze na konkretnym przykładzie, bo widze ze dalej nie rozumiesz:

1 tydzien

1.Grasz tydzien czasu na nowym koncie i zarabiasz xxx pieniedzy i nie placisz premium charge bo to nowe konto np na brata albo siostre.

2. Na swoim osobistym koncie grasz 1 beta za 1 pounds na kurs 1,01 w ciagu tego tygodnia.

2. tydzien

1. Grasz na starym koncie i zarabiasz xxx ale nie placisz oplat premium bo w poprzednim tygodniu wygrałes 1 pensa ( oplata nie moze byc wieksza od zysku)

2. Nie grasz na koncie siostry brata itd

3 tydzien

to samo co w tygodniu pierwszym i tak w kółko.

Juz rozumiesz czy masz jeszcze jakis problem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta