Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
mohavk

Premium Charge

Promowane odpowiedzi

To moze wytłumacze na konkretnym przykładzie, bo widze ze dalej nie rozumiesz:

1 tydzien

1.Grasz tydzien czasu na nowym koncie i zarabiasz xxx pieniedzy i nie placisz premium charge bo to nowe konto np na brata albo siostre.

2. Na swoim osobistym koncie grasz 1 beta za 1 pounds na kurs 1,01 w ciagu tego tygodnia.

2. tydzien

1. Grasz na starym koncie i zarabiasz xxx ale nie placisz oplat premium bo w poprzednim tygodniu wygrałes 1 pensa ( oplata nie moze byc wieksza od zysku)

2. Nie grasz na koncie siostry brata itd

3 tydzien

to samo co w tygodniu pierwszym i tak w kółko.

Juz rozumiesz czy masz jeszcze jakis problem?

Do czasu, aż nie przeprosisz za swoje chamstwo, nie mam przyjemności z tobą konwersować.

Sądziłem, że to jasne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja sie pogubiłem :cry:

hehehe

Nie daj się wprowadzić w nielogiczne ścieżki. TU nie ma się gdzie pogubić. Proste jak drut - gdy wykażesz zysk, i spełnisz wszystkie kryteria, zapłacisz PC.

Choćbyś robił 100 lat przerwy, w środę PO tygodniu w którym wykazałeś określony zarobek, ściągają haracz.

Tak, jak w rozpisce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdego tygodnia użytkownik spełniający wszystkie kryteria zapłaci kwotę mniejszą od:

* Różnica pomiędzy 20% zysku brutto z poprzedniego tygodnia, a sumą wygenerowanych kosztów w tygodniu; oraz

* Różnica pomiędzy 20% zysku brutto dotychczas zysku, a sumą wygenerowanych kosztów od momentu założenia konta.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Użytkownik nigdy nie zapłaci więcej opłat premium niż zysk brutto w poprzednim tygodniu.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak masz zaplacic oplate za poprzedni tydzien, jezeli w poprzednim tygodniu, tak jak napisalem zysk wyniesie 1 pensa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Plomien mylisz sie. W Twoim przykladzie wygrywasz w drugim tygodniu, generujesz zyski i za to pobiara od Ciebie oplate premium w kolejnym tygodniu (dokladnie w srode). To ze nie grasz w tym kolejnym tygdoniu, nie ma znaczenia. Zrobiles 1000 zysku (w drugim tygodniu) , prowizji zaplaciles powiedzmy od tego 100 (w drugim tygodniu), to Ci doloza jeszcze 100 oplate premium (w trzecim tygodniu w srode - jest to oplata premium za zyski w drugim tygodniu).

Piotr - nic nie wymyslisz jesli chcec uciec od oplat premium. Jedyna metoda jest przegrywanie od czasu do czasu na betfair (zeby zmniejszyc ogolny profit, co zwiekszy procentowy udzial poniesionych kosztow, czyli oplat), a wygrywanie gdzie indziej, ale jest to metoda do d..y , bo predzej czy pozniej wygrasz na betfair, co tylko podniesie oplaty premium.

A teraz mozesz odpowiedziec na pytanie kapitana, bo mnie tez to interesuje? Jak Ty grasz, ze grasz na 100-rynkach jednoczesnie? Napisales lub wykorzystujesz jakiegos bota? Bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze otwierasz sobie 100 rynkow w fairbocie na raz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
...

A teraz mozesz odpowiedziec na pytanie kapitana, bo mnie tez to interesuje? Jak Ty grasz, ze grasz na 100-rynkach jednoczesnie? Napisales lub wykorzystujesz jakiegos bota? Bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze otwierasz sobie 100 rynkow w fairbocie na raz.

4 pecety, 4 duże panoramy, na nich wirtualne pulpity.

100 rynków do liczba umowna, zdarza się w soboty po południu, gdy nakłada się sporo lig na siebie + tenis + konie.

Z reguły jest to kilkadziesiąt rynków jednocześnie, z tym, że zazwyczaj bliżej do 20 niż do 100.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak wygyrwam w drugim tygodniu, zgadza sie.

Ale w pierwszym wygrałem tylko 1 pensa, a wiec zgodnie z zasada ze oplata nie moze byc wieksza niz zysk z poprzedniego tygodniam czyli jak w pierwszym tygodniu wygrałem tylko 1 pensa to premium charge w drugim tygodniu nie moze byc wieksza niz ten 1 pens.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Plomien mylisz sie. W Twoim przykladzie wygrywasz w drugim tygodniu, generujesz zyski i za to pobiara od Ciebie oplate premium w kolejnym tygodniu (dokladnie w srode). To ze nie grasz w tym kolejnym tygdoniu, nie ma znaczenia. Zrobiles 1000 zysku (w drugim tygodniu) , prowizji zaplaciles powiedzmy od tego 100 (w drugim tygodniu), to Ci doloza jeszcze 100 oplate premium (w trzecim tygodniu w srode - jest to oplata premium za zyski w drugim tygodniu).

...

Tak wygyrwam w drugim tygodniu, zgadza sie.

Ale w pierwszym wygrałem tylko 1 pensa, a wiec zgodnie z zasada ze oplata nie moze byc wieksza niz zysk z poprzedniego tygodniam czyli jak w pierwszym tygodniu wygrałem tylko 1 pensa to premium charge w drugim tygodniu nie moze byc wieksza niz ten 1 pens.

Franz, mógłbyś się równie dobrze kopać z koniem lub perswadować Hajcie wymowę "mistrz" i "strzelać".

Niektórzy na zawsze pozostaną na etapie "miszcza" i "szczelania".

Szkoda więc czasu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Swego czasu na swoim szkoleniu Peter Webb wypowiadał się, że on unika płacenia PC właśnie dzięki kontom pozakładanym na rodzinkę. Pisała to osoba, która była u niego na szkoleniu i zapytała go o to wprost, tylko za chiny nie mogę sobie przypomnieć czy o tym pisał czyzyk na blogu czy inna osoba, która była tam na szkoleniu. Raczej nie był to czyzyk, bo on sie przyznał, że płaci ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Swego czasu na swoim szkoleniu Peter Webb wypowiadał się, że on unika płacenia PC właśnie dzięki kontom pozakładanym na rodzinkę. Pisała to osoba, która była u niego na szkoleniu i zapytała go o to wprost, tylko za chiny nie mogę sobie przypomnieć czy o tym pisał czyzyk na blogu czy inna osoba, która była tam na szkoleniu. Raczej nie był to czyzyk, bo on sie przyznał, że płaci ;-)

Szczerze mówiąc wątpię, by akurat on ujawniał publicznie, że unika płacenia PC.

A konta na rodzinkę się skończą, i trzeba szukać 52 słupów na rok, zakładając, że zarabiasz 1.000 GBP na tydzień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze mówiąc wątpię, by akurat on ujawniał publicznie, że unika płacenia PC.

A konta na rodzinkę się skończą, i trzeba szukać 52 słupów na rok, zakładając, że zarabiasz 1.000 GBP na tydzień.

Ca$hFlow: "Zaciekawiło mnie na kursie u Petera, że często przelogowywał się na kontach BF i dziwiłem się, że robi to z tego samego IP, więc go o to zapytałem. Odpowiedział, że nie miał z tym nigdy problemu, i że "wszyscy jego znajomi i rodzina mają już konta na BF" :-D. Zapytałem się, czy jest to jego sposób na obejście premium charge i w odpowiedzi zobaczyłem promienny uśmiech... ;-)"

Cytat z http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2774106&page=20

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

100 rynków do liczba umowna, zdarza się w soboty po południu, gdy nakłada się sporo lig na siebie + tenis + konie.

Z reguły jest to kilkadziesiąt rynków jednocześnie, z tym, że zazwyczaj bliżej do 20 niż do 100.

Piotrze mobilizujesz do pracy ludzi tutaj zgromadzonych. Może pokażesz nam jak wygląda twoje stanowisko, jestem bardzo zainteresowany. Chciałbym zobaczyć więcej stanowisk profesjonalnych, może Lepusti, Gofer, Homik? I oczywiście administracja, pokażecie nam Zicoo, Kuchar na czym pracujecie?

I tak poza tym to proponuję zrobić konkurs na najlepsze biurko tradingowe:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra , jezeli ktos uwaza ze po zarobieniu 1000 euro czy funciakow dostanie pc to jest w bledzie , pc dostaje sie zazwyczaj po 6000 do 10000 zysku przy zajebistej skutecznosci.

Najlepsza metoda unikania jest, tak jak zostalo tu juz powiedziane zakladanie kont na inne osoby , grania surow jest ryzykowne przy granicy jak juz dochodzisz do pc , bo moze sie okazac , ze nagle stracisz czesc kapitalu przez wygrana na bf i zalapaniu pc .

Osoby naprawde zarabiajac duzy hajs , graja sury juz od otwarcia konta i napewno maja w tym doswiadczenia na czym najlepiej przegrywac .

Inna kwestia , ze zakladajac w tej chwili konto na inna osobe w Polsce powodujeszze iz lamie ona prawo , grajac jako ona i generujac zyski , przy wyplaceniu ich dostarczas dowod zlamania ustawy hazardowej.

Jezeli robi sie przerwy miedzy grami na roznych kontach , mozna w jakims stopniu , ominac oplaty.

Narazie to poczekajmy , czy bf bedzie dostepne na terenie RP , po wejsciu ustawy w zycie.Sadze ze pakowanie znajomych i rodziny w ta niepewna sytuacje nie jest najlepszym rozwiazaniem na dzisiejsze czasy . Jezeli mieszka sie na wyspach to tam jak najbardziej mozna pozyskiwac kont , osob trzecich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak sie pytasz jak wytransferowac kase z betfair -np.dzisiaj krykiet.

Nie mowie juz o tym ,ze na bet 365 jest kurs momentami wyzszy o kilka tickow ,ale West Indies raczej ten mecz z Irlandia wygraja -wiec np . lay na BF iles tam tysiecy i juz masz mniejsze PC .

Jak na tym meczu sie nie uda ,uda sie na nastepnym ,World Cup kpnczy sie na pocztku kwietnia .

.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

4 lacza ,itd. -tylko jedna glowa do tych kilkudziesieciu rynkow .

Zaczynam powoli podejrzewac ,ze wiecej w tym fantazji .

Ja handlowalem na czterech monitorach i tylko forex ,na jednym mialem TV i wystarczylo ,zeby sagan parowal i dostawac malpiego rozumu .

Musisz byc supertrader ,ja na codzien obracam sie w City i takich stanowisk nie widze -najczesciej w trading roomach maja max cztery monitory i dwa pecety .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

4 lacza ,itd. -tylko jedna glowa do tych kilkudziesieciu rynkow .

Zaczynam powoli podejrzewac ,ze wiecej w tym fantazji ...

Oczywiście, sama fantazja, dotarłeś do sedna.

Gratuluję nosa popartego dowodami.

Twoja ostatnia wizyta obnażyła do cna niecne fantazjowanie fantastów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zarzuciles tutaj jednemu z userow braki w edukacji .

To moze ja sie Ciebie spytam o co Ci w ogole chodzi ?

Nie chcesz placic PC ,ale jednoczesnie zaznaczasz ,ze :

1.wytransferowanie pieniedzy poprzez wygenerowanie straty na BF nie wchodzi w gre ,bo nie mam czasu.

2.zwiekszenie limitu poprzez gre na kilku kontach nie wchodzi w gre ,bo nie mam czasu .

Jak tak bardzo jestes zajety handlowaniem na 100 rynkach na 1 ticka ,to sorry przyjacielu podejrzewam ,ze nie ma osoby na swiecie a nie tylko na tym forum ,ktora bedzie w stanie oderwac Cie od Twoich 4 pecetow i 4 panoram zebys troche pomyslal .

Poniewaz prosta logika mowi ,ze nie ma innych metod na unikniecie PC.

A Ty przypominasz mi goscia ze starego dowcipu ktory lata z pusta taczka po budowie .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta