Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Meksyk - Urugwaj

Recommended Posts

laya mam na 1,64, niestety nie mialem odpalonego toya, i zamiast na 1,9 zalapalem sie na backa ledwo na 1,8. Backa dalem tak, ze w razie remisu jestem na 0. Teraz czekam az wzrosnie, i rozkladam rowno reszte

@Kuchar,

a faktycznie, przeoczylem. Dzieki

co do meczu, to w sumie nawet porazka jedna bramka ktoregos z zespolow daje praktycznie jednym i drugim awans.

Jesli Urugwaj przegra 1:0, to maja bramki 3:1. Francja musi wygrac 4:0 zeby awansowac. Raczej malo realne w ich przypadku, RPA sie nie liczy, bo przegralo bezposredni mecz.

Jesli Meksyk przegra 1:0, to maja bramki 3:2. RPA musi wygrac 4:0 (Francja sie nie liczy, przegrany bezposredni mecz)

Moze ktos sprawdzic, czy nie mam gdzies tu bledu w rozumowaniu?

Myśmy z Kucharem już w południe rozmiawiali o tym że jak Meksyk strzeli kurs poleci. Zaraz wrzucę filmik z handlu.

edit: kurde 20min ładowania i błąd .. zna ktoś lepszą stronę niż speedyshare?

edit2: FILMIK U MNIE NA BLOGU. ZAPRASZAM

ja uważam że kurs na remis wzrośnie bo żadna z drużyn nie chce trafić na argentyne, zakupiłem laya za 1,95 i jestem pewny że wzrosnie i to znacznie

Mathis wiem, że to nie śmieszne ale popatrz. Przedstawię kilka czynników, które mogą coś zmienić.

POCZĄTEK TEORI SPISKOWEJ

:arrow: ARG - URU pada remis nie ważne jaki, najlepiej 0-0 wszyscy co layowali wtopili majątek LAYOWALI dlatego, że wygrana drużyna nie trafi na Argentyne a co jeśli Argentyna w ogóle nie będzie się liczyć? Nikt nie pomyślał.

:arrow: ostatnie mecze w grupie są rozgrywane o tej samej porze

:arrow: Koreańce rozwalają Nigerię 3-0 (czerwona kartka + kontuzje w meczu z Grecją osłabiają chęci Nigeryjczyków, którzy żegnają się z imprezą)

:arrow: "Pewna" awansu Argentyna wystawia rezerwy. Grecy wygrywają 3-0. Skoro Szwajcaria pokonuje Hiszpanów. Koreańce strzelają gola Brazylii. Argentyna ledwo ogrywa Nigerię. Nowa Zelandia strzela gola w ostatniej minucie to wszystko możliwe.

Tabela wtedy wygląda następująco:

1. Korea 6:4 6pkt

2. Grecja 5:3 6pkt

---------------------

3. Argentyna 5:4 6pkt

4. Nigeria 1-6 0pkt

I wszyscy się cieszą oprócz Argentyny. Cieszą się Grecy z awansu jak i Korea. Jeszcze bardziej cieszy się Meksyk z Urugwajem bo teoretycznie dostaną w next rundzie chłopaków do bicia, "teoretycznie".

Ale najbardziej cieszy się kto? Ci którzy skupowali remis Urugwaju z Meksykiem. Płacze Argentyna i płaczą ci co Layowali remis.

Teoretycznie mamy 4 drużyny zadowolone przeciwko jednej :mrgreen: no i masę samobójstw tradujących lay. Prasa wytłumaczy, że byli wielkimi kibicami Argentyny i nie mogli wytrzymać goryczy porażki. Wyjdzie na to, że wszystkiemu winna Argentyna. Ci którzy "ustawili" remis Meksyku z Urugwajem odejdą w cień aby znowu uderzyć na MŚ 2050.

Zgadzam się z Goferem, że jakiekolwiek layowanie remisu w tej chwili mija się z celem.

1. Padają argumenty, że nikt nie chce trafić na Argentyne. No ok, ale Argentyna gra swój mecz PO spotkaniu Mex -Urg, więc nie wiadomo które miejsce zajmie, a może nawet nie awansować. Lepiej pójść meksykanom i urugwajczykom na remis i grać w II rundzie nawet z Argentyną niż iśc na całośc i nie zagrać w ogóle.

2. Ludzie piszą, że na MŚ nie ma ustawek, bo to nie liga włoska. (sam tak wczoraj myslałem) To ja wam przypomnę mecz z Euro 2004 Dania-Szwecja. Obydwu drużynom w ostatnim meczu wystarczył remis, żeby wykopać Włochów. Ba, mało tego, potrzebowali wyniku 2-2.. no i zgadnijcie jaki wynik padł :shock:

3. Rekacja buków jest analogiczna z tym meczem z przed 6 lat, póki co kursy na poziomie 1,75 na remis, a pewnie za niedługo i to spadnie z oferty.

Dzięki Wam za wyczerpujące analizy, bardzo się ciesze że na tym forum są ludzie, którzy dzielą się swoją wiedzą. Mam nadzieje że dzięki temu forum za jakiś czas ja też dołączę do osób bardziej doświadczonych.

Zakupiłem tego laya za 3e tak żeby nie ryzykować za dużo, czasem dobrze uczyć się na swoich błędach. Ale zobaczymy jak to się potoczy.

Pozdrawiam przedmówców

Witam,

ja ciągle uważam, że tutaj nikt nie będzie grał na remis. Oczywiście, Argentyna może nawet nie awansować w najgorszym przypadku, ale oni nie będą kalkulować. Nawet jeżeli Maradona wystawi rezerwy, to te rezerwy biją na głowę podstawowy skład Greków. A Aguero, Milito i reszta rezerwowych zrobią wszystko, aby się pokazać i przekonać do siebie Diego. Dlatego widzę tutaj w najgorszym wypadku remis i pierwsze miejsce w grupie.

Pojawia się tutaj również argument, że Argentyna zagra swój mecz po potyczce Mex - Uru i będzie panem sytuacji. W takim wypadku te dwie drużyny tym bardziej nie powinny kalkulować tylko grać swoje. Po to żeby mieć pewność, że na Argentynę nie trafią.

Kolejna sprawa. Remis eliminuje z turnieju Francję. A ja się pytam, co to ma za znaczenie ? Po pierwsze Żabojady musieliby najpierw klepnąć RPA czterema golami. Po drugie są tak słabi, że szczególnie Meksykanom nie powinno robić różnicy czy Francuzi awansują, czy nie. Po trzecie to są Mistrzostwa Świata, więc jeśli ktoś poważnie myśli o zdobyciu trofeum, to po drodze będzie musiał pokonać znacznie silniejszych przeciwników niż kopacze znad Sekwany.

Tak naprawdę kierujemy się tutaj emocjami orz faktem, że zagrają dwie latynoskie drużyny. Ale poza tym, to co one mają ze sobą wspólnego, oprócz tego że porozumiewają się tym samym językiem ?

Był też tutaj przywołany przykład meczu Dania - Szwecja z EURO. Ustawka im się udała, ale proszę spojrzeć co stało się z tymi drużynami w dalszej części turnieju. Dostały bęcki od Holendrów i Czechów :)

To oczywiście tylko mój punkt widzenia i nikt, przede wszystkim rynek, nie musi się z nim zgadzać :)