Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

Tworzymy wspólną bazę danych do rynków CS

Recommended Posts

• Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dobra Panowie. Mata i bawta sie http://www.sendspace.pl/file/a5eb57322e01e0e325d3538 (Kuchar podepnij to pod ten post , bo ja coś nie mogłem, ten powyżej to link zewnętrzny) N

Hmmm.... są mocno zakorzenione w polskiej kulturze sposoby wyrażania wdzięczności ale narazie wystarczy jak wciśniesz zielone strzełeczki przy moich postach Wersja którą ja mam jest mocno sp

Nooo.

Posted Images

A powiedzcie czy takie wypracowane wspolczynniki realnie przyczynia sie do tradingu preplay? Ktos juz tak korzystal i rzeczywiscie sie potwierdzaja?Pytam bo jestem nowicjuszem w tej dziedzinie;)

Zgłaszam się na ochotnika :) widzę, że te największe ligi już są zarezerwowane ale ja mogę spisywać holenderską. Chciałem wybrać szkocką lub portugalską ale w tych ligach jest sporo meczy gdzie opcje do obstawiania są okrojone do 5 rynków tylko. W lidze holenderskiej jak patrzyłem są wszystkie dostępne.

Ale jest problem, bo jak o jednej godzinie jest kilka meczy to ciężko będzie spisać je wszystkie. Szczególnie, że najlepiej spisu dokonywać w ostatnie 3-5 minut, bo wtedy kurs się ostatecznie stabilizuje.

Ja mam aktualnie dwa monitory, więc na dobrą sprawę jak rozplanuje sobie na nich obu kilka okienek Geeksa i zrobie w ostatnich sekundach printscreena to mogę wyłapać rzeczywiste i ostateczne dane rynku. Może lepiej by było gdybyśmy się wyspecjalizowali w ekstraklasach każdej ligi. Jest nas sporo, więc możemy się pozapisywać po dwóch na jedną ligę i gitarka. Ewentualnie zapisywać się po dwóch-trzech, ale np. na Premier League i Championship i wtedy jak mecze są rozgrywane o tej samej godzinie to we dwóch-trzech można się wcześniej dogadać kto spisuje który i będzie w miarę aktualny i ostateczny kurs. Wiadomo, ze w końcówkach dzieje się najwięcej i kurs potrafi spaść z 8.8 na 8.0.

Co myślicie?

EDIT: Teraz mi wpadło do głowy, że można kilka widoków grid rozłożyć na monitorze i zrobić screena :P. To trochę modyfikuje to co napisałem wyżej, ale będą sytuacje, że wszystkie mecze się nie zmieszczą na monitor i przydałby się ktoś do pomocy.

Trochę zmodyfikujemy formę przesyłania danych. Niezbędnym jest aby każdy kto zobowiązał się do zbierania danych posiadał konto na google - każdemu za pomocą dokumentów google udostępnię odpowiedni arkusz, w którym musi uzupełnić dane.

Proszę zatem na PW przesłać mi swoje adresy email.

Hiszpania 1 - styczeń, luty - zicoo

Niemcy 1 - styczeń, luty - terdan

Anglia 1 - styczeń, luty - leno86

Francja 1 - styczeń, luty - Jakub85

Włochy 1 -styczeń, luty - bercio

Holandia 1 - styczeń, luty - owaca26

Ja proponuję utworzyć na forum specjalny, zamknięty dział dla poszczególnych userów, bądź też dział z hasłem, a wszystkie materiały udostępnić właśnie w nim.

Dosyć sporo osób się już zgłosiło, nie wiem co ewentualnie dla mnie zostanie, może po prostu wybiorę sobie też jakąś ligę, która już jest a wtedy można będzie je analizować i sprawdzić prawidłowość obu zapisów.

Moim zdaniem warto też zaanalizować takie ligi jak:

Rosyjska 1 - dość underowa, ale różni się od greckiej bo mamy więcej klasowych zespołów

Turecka 1 - dla mnie egzotyka, ale może też się przydac

Szkocka 1 - ze względu na płynne rynki

Hiszpania 1 - styczeń, luty - zicoo

Niemcy 1 - styczeń, luty - terdan

Anglia 1 - styczeń, luty - leno86

Francja 1 - styczeń, luty - Jakub85

Włochy 1 -styczeń, luty - bercio

Holandia 1 - styczeń, luty - owaca26

Grecja 1- styczeń,luty - HoMiK155

Anglia 2 - styczen ,luty - beny

Belgia 1 - styczeń, luty - johny35

Kto nie przesłal ejszcze e-maila proszę zeby zrobil to jak njaszybciej