Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
kryniu

Tworzymy wspólną bazę danych do rynków CS

Recommended Posts

Hiszpania 1 - styczeń, luty - zicoo

Niemcy 1 - styczeń, luty - terdan

Anglia 1 - styczeń, luty - leno86

Francja 1 - styczeń, luty - Jakub85

Włochy 1 -styczeń, luty - bercio

Holandia 1 - styczeń, luty - owaca26

Grecja 1- styczeń,luty - HoMiK155

Anglia 2 - styczen ,luty - beny

Belgia 1 - styczeń, luty - johny35

Portugalia 1 - styczeń, luty - bari220888

Bercio, czekam na Twojego maila! Nikt więcej nie jest zainteresowany projektem?

Witam, ja byłbym zainteresowany projektem, wziąłbym I lige szkocką, tylko można by było kilka wyjaśnień, co to jest CS, i jakie dane mam zbierać, oczywiście w arkuszu kalkulacyjnym dane gromadzić??

Przyznaje się bez bicia jestem od nie dawna na tym forum i zielony całkiem, póki co na bfie laye gram tylko, ale chciałbym poszerzyć swoje zdolności o dobry trading.

Pozdrawiam

Jarecki też jestem nowy. I czytam, czytam sprawdzam nowe posty, gromadzę wiedzę. Polecam to samo. CS - dokładny wynik.

Witam, ja byłbym zainteresowany projektem, wziąłbym I lige szkocką, tylko można by było kilka wyjaśnień, co to jest CS, i jakie dane mam zbierać, oczywiście w arkuszu kalkulacyjnym dane gromadzić??

Przyznaje się bez bicia jestem od nie dawna na tym forum i zielony całkiem, póki co na bfie laye gram tylko, ale chciałbym poszerzyć swoje zdolności o dobry trading.

Pozdrawiam

Na około 5-10 minut przed emczem wpisujesz aktualne krusy back na wszsystkie cs-y i na under/over 1,5 i 2,5

Dobra, zaczyna sie pierwszy weekend zbierania danych

Niech wszyscy sprawdzą czy dostali na mejla tabele od zico i bierzemy sie do pracy.

Jeśli macie dużo meczów w tym samym czasie to pstrykajcie screeny i potem w wolnej chwili zapisujcie w tabeli.

Ja dysponuję takimi danymi,najwięcej mam z anglii ale jest też sporo ligi niemieckiej,włoskiej,hiszpańskiej i francuskiej trochę portugali i grecji.To co mam to kursy z rynku głównego,wszystkie undery i wszystkie CS-y oraz jak to się zmieniało w czasie(dla każdego meczu od4 do5 wpisów)

Czy ty wiesz ile tego jest?sama liga angielska to ponad 100meczy,wszystko pisane w zeszytach a to zbyt dużo przepisywania,mogę podać jak coś kogoś interesuje podać co jak wygląda przy danym rynku głównym i danym underze.

Ja też mam troszkę zapisków szczególnie z serie a, w wolnym czasie postaram się to uporządkować i udostępnić. Co do aktualnego zapisywania to mógłbym się zając 2 niemiecką, tylko na pewno nie miałbym wszystkich meczy, bo zwyczajnie nie wyrobie czasowo, dlatego jak ktoś będzie chciał ta ligę to proszę a ja zapiski i tak postaram się gromadzić co do tej ligi ;-)

ja zdaje sobie sprawy z tego ile tego może być. Myślałem że masz to w wersji elektronicznej :-) no ale jeśli zgłaszasz się że to masz jakieś materiały to też trudno oczekiwać że za każdym razem ktoś będzie Cię pytał jaki kurs powinien być. Jeśli tworzymy taką bazę to po to żeby mieć to w wersji elektronicznej i żeby miał dostęp do tego każdy (prawie każdy :-) ) jeśli możesz to pomyśl na tym, aby to "przetrawić" na wersje elektroniczna :-) byłoby super, bo byłby dodatkowy materiał

Panowie działamy w grupie więc postarajcie sie nie zapominać o tym, a jeśli nawet ktoś by nie mógł to zawsze może np do mnie napisać :) w miarę możliwość mogę za kogoś zrobić screeny i przekazać.

Cofnąłem się kilka postów wyżej i do tego co chcecie zapisywać należy dodać rynek główny,jeżeli tego nie zrobicie to wyniki będą niemiarodajne,jak wiemy CS-y inaczej będą wyglądać gdy mamy faworyta a inaczej gdy wyrównane drużyny.