Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
kryniu

Tworzymy wspólną bazę danych do rynków CS

Recommended Posts

To ok,w zasadzie jeżeli chodzi tylko rynek główny under/over i kilka wybranych SC spisanych przed rozpozęciem meczu to dałoby się spisać,jak uzbieracie trochę danych to mógłbym na początek dołączyć to co mam np.z jakiejś wybranej ligi.

Może warto dodać kolumnę: "uwagi" zdarza się, że czasami przed meczem wypadnie jakiś zawodnik i kursy strasznie lecą, jeżeli jest to napastnik to wpływ na cs ma to duży. Kolumna oczywiście ze statusem:opcjonalna. Co Wy na to?

Eee nie wiem czy to jest konieczne, zwłaszcza że spisujemy tuż przed danym meczem. W tej bazie chodzi oto żeby zgromadzić jak najwięcej danych statystycznych - archiwalnych kursów typu: jeżeli na gospodarza kurs wynosi 1.84 a under wynosi 1.90 to cs np 0:0 będzie 14,5/15 i tyle. Nie istotne wg mnie jest to czy gospodarzem jest Manchester i gra bez Rooneya

Poszperałem trochę w necie i myślę, że coś takiego może się nam wszystkim przydać, a mianowicie chodzi mi o program:

My Screen Recorder Pro v2.67

Program nagrywa to co dzieje się na monitorze, możliwe jest ustawienie godziny rozpoczęcia nagrywania. Wystarczy odpalić dane rynki na pulpicie, a program zacznie nagrywać za nas kursy. Świetne narzędzie szczególnie gdy nie będzie nas przed meczem przy komputerze.

Ja zastanawiałem się czy nie zrobić na szybko jakiegoś programu do wpisywania tych wszystkich danych. Program podpięty pod zewnętrzną bazę danych. Zwykły formularz dodawania nowego meczu i jakaś wyszukiwarka względem parametrów jakie ustawimy, ale skoro zicoo mówi, że niedługo to będzie z automatu to mija się to z celem.

jak Panowie idzie tworzenie bazy? zicco to zbieramy te dane dalej czy nie? bo mówiłeś że będzie wprowadzony program sam zapisujący.

A ja sie zastanawiam czy nie lepiej by bylo wyciagac te dane ze spreadsheetow ze strony data.betfair.com

Mozna by w takiej sytuacji zebrac dane ze wszystkich interesujachych nas lig, z dowolnego rynku (czy to cs, mo, u/o).

No i co najwazniejsze mozna by uzyskac dane z calego obecnego sezonu od poczatku, jak i z wczesniejszych lat.

Na probe moge wyciagnac dane z ktorejs z wczesniejszych kolejek i sprawdzic ich poprawnosc z posiadanymi przez was kursami.

Jesli dane by sie pokrywaly to moglbym sie pobawic z historycznymi danymi.

że też o tym nie wiedziałem...bardzo przydatne narzędzie, pogadam z mario jakby to spożytkować bo można by z tego zrobić POTĘŻNĄ pomoc do tradingu!

Witam, trochę mnie nie było na forum. Przejrzałem temat i zainteresowało mnie jak się rozwinęła baza danych ze statystykami? Ligi się już kończą w tym sezonie jakby podobna akcja była organizowana w przyszłym to jestem chętny żeby uczestniczyć w robieniu statystyk.

Czy można dostać na email ,arkusz w którym statystyki miały być prowadzone. Zamierzam zająć się statystykami zmiany kursów przed meczem. Wnioskami chętnie się podziele email:bakafako@o2.pl

Po rozmowie na sb postanowiłem reaktywować ten temat. Sam posiadam już trochę spisanych kursów z różnych lig. Jeśli ktoś byłbym zainteresowany to proszę się zgłaszać w tym wątku, dogadamy wszystko, jakby to miało wyglądać ;)

jestem zainteresowany. sam mialem odezwac sie w tym temacie, ale mnie uprzedziles. ja z kolei mam pytanie odnosnie poprzedniego zbierania danych. jak poszlo? a moze jeszcze ciagle dzialacie na tej plaszczyznie i nadal zbieracie kursy? a moze wreszcie doszliscie do wniosku, ze mija sie to z celem, bo nie prezklada sie to wszystko wedlug wczesniejszych zalozen?