Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
bag_gio

Bag_trade

Recommended Posts

Krótko powiem ,że idzie mi nieźle ale się nie pilnuję.

Robię więc bloga. Mam nadzieję że to będzie trzymało mnie przy planie jaki zakładam. A plan jest prosty. Trading in play tennis za max połowę banku (bo mam mały budżet) i piłka kopana per-play.

14 lutego / Fulham - Chelsea / Połowa/Koniec spotkania

Kurs: 2.96->2.88

Zysk: 0,67e

Bank: 24,67e

Dobra wakacje ... sejsa oczywiście na wrzesień ... co tam . Lecimy !

Paragwaj - Ekwador

Paragwaj wg mnie wygląda sympatycznie . CO do COPA całego na razie nie można raczej nic powiedzieć bo forme sprawdzimy w trakcie turnieju. Tendencja jest jednak lekko spadkowa licze na jakies 5 ticków przynajmniej . 1.87 zabrane polecam brać ! Z wielką nadzieją że spadniemy poniżej 1.8

Ahhh zapomnialem ze panie graja final dzis ... wyciagam pieniadze z 0 zyskiem :|. Rozejrze się za czyms lepszym bo rynek nie poszedl tak jak chcialem

Iwata - Kobe

1.92 ustawiłem się mam nadzieje ze ktoś zgarnie... no licze na kilka tickow zostawilem sobie troche kasy na final pan na trawce.

No nieźle idzie z wszystkiego po 1 ticku przynajmniej pozbierałem . Nudzi mnie jednak to granie bo rynki maja słabą płynność . Zacznę więc mały test mojego systemu mniej traidowego. Chodzi o prostą progresje na tenisie. Mam zamiar powiekszyć kapitał x5 w dość krótkim czasie !

Sign in to follow this  

• Create New...