Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
matiaspl

BetFair Prognosis

Recommended Posts

Tak jak wcześniej wspomniałem pracuję nad programem który będzie trafnie przewidywać kierunek rynku.

Obecnie serwer mam już gotowy teraz pracuję nad klientem.

Postaram się jak najszybciej udostępnić choć prowizorycznego klienta tak aby każdy mógł sobie testować program za darmo.

Oczekuję propozycji nazwy programu :-)

Jeszcze muszę uzgodnić z administracją na jakiej zasadzie będziemy przydzielać program do testów.

Wiadomo na początek program dostaną osoby które mają pojęcie o tradingu i mogą coś ciekawego wnieść do programu

Zastanawiam sie jak taki program moze dzialac - jak program wylapie ile kasy za 30 sekund wejdzie na lay czy na back :?:

Zalozymy ze wy macie program a ja na betfair 100 tys funtow - wasz program pokazuje ze zaraz bedzie spadek a ja wtedy laduje 80 tys funtow i idzie do gory ;-) Jestem pesymista w takich sprawach gdyz nie jedno juz slyszalem - ale jak powstanie i bedzie skuteczny wtedy bede chylic czola za kazdym razem jak Twoj nick zobacze na forum ;-)

Vintec raczej chodzi o to w którą stronę ładują kase rekiny czyli te większe sumy i na tej podstawie program ma wyłapywać trend czyli kasa postawiona a nie stojąca w kolejce.

a więc tak na pewno nie zdradzę w jaki sposób program przewiduje zmiany na rynku :-D wiadomo że takich rzeczy się nie zdradza :lol:

ale mogę zapewnić że program chwilami zaskakuje mnie samego np. przed chwilką kupiłem na rynku Betfair Football » Copa Libertadores » Emelec v Internacional LAY po 2.24 za resztę kasy jaką miałem na koncie (grał małymi stawkami bo dopiero to testuję) i nie byłem tak do końca pewny czy to będzie dobry zakup więc szybko zrobiłem kontrę BACK za 2.26 i to był błąd bo rynek poszedł aż do BACK 2.44 w pewnym momencie a teraz utrzymuje się na poziomie 2.34

dla potwierdzenia screen

post-715-1306395713,27_thumb.png

No zdradzac nie musisz zdradzac bo przeciez to twoja praca - jak bedzie dzialal to na bank znajda sie osoby ktore beda za niego placic - tak wiec trzymamy kciuki i czekamy na wyniki testow

Bardzo fajny pomysł.

A najlepsze jest to, że im więcej osób tym zainteresujesz, tym trafniejsze będą wyniki tego programu. Wiadomo, jak 100 osób zobaczy, że ma być spadek i każdy będzie grał na spadek, to ten spadek chcąc nie chcąc wystąpi. Bardzo sprytnie ;) Powodzenia w tworzeniu!

zamieszczam screena z wczorajszego dnia i dzisiejszej nocy.

Jak widać miałem tylko jedną stratę ale gdybym poczekał to byłby mały zysk. W kilku przypadkach zbyt wcześnie wycofałem się z rynku po czym kursy poleciały o 10 punktów w górę lub w dół a więc byłby większy zysk. W tenisie dwa razy wchodziłem na live by sprzedać moje kursy z zyskiem (przed meczem mogłem być na 0)

Podsumowując jak widać program spełnia swoją funkcję :lol: trzeba tylko dopracować własną psychikę by czekać ze sprzedażą kursu chwilkę przed meczem bo kursy wtedy idą w przewidywanym kierunku.

dołączam screen:

post-715-1306395715,24_thumb.png

Wielkie graty za wielki kawał dobrej roboty!

Jak ustawione są widełki czasowe w tym programie? Tzn pokazuje trend z ostatniej minuty, 10min? Jeżeli pokazywałyby trend z ostanich sekund,- świetnie nadawałby się do handlu na koniach, nie mówiąc już o in-play. Tradując in-play głównym aspektem, który prowadzi do spadku kursu jest WoM, lecz bardzo często spooferzy zasypują drabinkę drobnymi kwotami, lecz ustawionymi bardzo gęsto co utrudnia prawdiłogowego ruchu, i mimo potencjalnego wzrostu kursu,- kurs spada.

Tak jak wcześniej wspomniałem pracuję nad programem który będzie trafnie przewidywać kierunek rynku.

Obecnie serwer mam już gotowy teraz pracuję nad klientem.

Postaram się jak najszybciej udostępnić choć prowizorycznego klienta tak aby każdy mógł sobie testować program za darmo.

Oczekuję propozycji nazwy programu :-)

Mario ,jezeli ten program jest zwiazany z moim pomyslem ,oczywiscie wszelkie prawa autorskie sa Twoje ja tylko proponuje nazwe : kapitanMario

Mario ,jezeli ten program jest zwiazany z moim pomyslem ,oczywiscie wszelkie prawa autorskie sa Twoje ja tylko proponuje nazwe : kapitanMario

Nie o to możesz być spokojny nie kradnę pomysłów :-) to jest oparte na moich wnioskach, chciałem to sprawdzić i faktycznie jakoś to działa.

Niestety dzisiejszy dzień już nie był taki kolorowy a to przez moją straszną pomyłkę otóż program jak się później okazało dobrze wskazał kierunek lecz ja zamiast back postawiłem lay i zanim się obudziłem strata i to bolesna, no nic trzeba uważać drugą pomyłkę zrobiłem taką że wszedłem na rynek 1 minutę przed rozpoczęciem meczu :cry: i kolejna strata więc dziś na 0

Nie o to możesz być spokojny nie kradnę pomysłów :-) to jest oparte na moich wnioskach, chciałem to sprawdzić i faktycznie jakoś to działa.

Mario ,absolutnie nie o to mi chodzi .

Jezeli cos bedzie dzialac i skutkowac powiekszeniem banku to bardzo dobrze .Ty jestes tutaj skarbem na tym forum ,bo jezeli ktos cos wymysli jestes osoba chetna i z entuzjazmem ,ktora potrafi to przetworzyc .

Tak nawiasem mowiac mam jeszcze inny pomysl tez oparty na obrocie ,ale nie mam pojecia jak sie uporac z problemem od strony teoretycznej .Oczywiscie jak dopracuje formule (ale chyba nie szybko ,bo chodzi mi to po glowie ponad rok -probowalem cos pisac w Excelu na BA ) dam znac .