Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
matiaspl

Tenis - dobry pomysł dla początkującego?

Recommended Posts

Jestem nowy na forum więc najpierw wypada się przywitać. A więc witam całą załogę i wszystkich użytkowników :-) . A teraz do sedna. Jako że najbardziej interesuję się tenisem chciałbym spróbować swoich sił na betfair. Czy dobrym pomysłem jest postawienie przed spotkaniem np. na back i potem czekanie na live aż sytuacja potoczy się po naszej myśli zagranie lay. Czy jest sens na początek takiej gry. Na razie stawiam na "sucho" i nawet nieźle mi to wychodzi. Wszelkie rady mile widziane. Pozdrawiam

Moim zdaniem nie -pierwsze minuty w tenisie czesto sa nieprzewidywalne i kurs zamiast spasc moze isc do gory ;) Ja preferuje gre in play na zasadzie back serwujacego - jednak w wiekszosic przypadkow nie robie tego od stanu 0-0 gdyz zawodnicy czasami maja mozna powiedziec falstart i wtedy dupa zbita.. Jezeli jestes poczatkujacym to radze poczekac 1-2 gemy izobaczyc jak sytuacja wyglada.. wtedy atakowac - lecz musisz wziasc sobie jakis punkt wyjscia w momencie gdyz nie pojdzie po twojej mysli - znowu napisze co ja robie - zalozmy ze stawiam back na faworyta z dobrym serwem- jezeli wygra gladko swoj gem wychodze i jestem zadowolony - w momencie gdy fav dajcie ciala i jest np 0-30 wychodze ze strata i robie to samo w nastepnym gemie.. ... Musisz jednak pamietac ze na roznych nawierzchniach roznie to wyglada - na kortach szybkich mam inny plan wyjscia i wolnych...

Jezeli wejdziesz przed meczem i bedziesz czekal jak sytuacja sie potoczy to moze to sie nie najlepiej dla Ciebie zakonczyc. Na sucho nie masz presji pieniadza wiec latwo to wszystko wyglada.. w realu masz emocje, rozne mysli wiec dobrze miec plan A i B

Powodzenia