Jump to content
  • Create New...

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s

Test Test

Test Test

Test Test

MS 24 czerwca

Recommended Posts

Na Włochach sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Od góry pojawiają się blokady w okolicach 1,61 to znikają. Nie doszukałem się żadnych nowych informacji o osłabieniu Włochów. Kurs powinien zlecieć do swojego wcześniejszego poziomu ale może to potrwać sporo czasu.

Co myślicie o over2,5 @2,26na Paragwaju?

Dziwne te kursy na Wlochow, ja jestem na rynku 0:2 czesc kupilem wczoraj po 7,0 dzisiaj dokupilem po 7,4 kolejna czesc i zastanawiam sie co robic. Kurs na 0:2 u bukmacherow spada, co powinno pociagnac spadek na Betfair przynajmniej do 6,8 ale kurs na rynku MO idzie w gore co moze pociagnac za soba kurs na 0:2. Co o tym sadzicie?

Zaraz po wejściu in play to kurs będzie reagował na bezpośrednie wydarzenia na boisku - jeśli np. zaczną Słowacy i dostaną się pod pole karne Włochów to o spadku nie ma co marzyć. Rynki CS powinny spadać do takiego poziomu jak mówi Sklacik, bo są mocne powiązane ze spadającym kursem under 2,5 - więc tu obawy są mniejsze.

Gorzej z kursem meczowym, bo ktoś "rzuca" kwotą 100 tys. e i skutecznie blokuje spadki - dodatkowo u buków zaczął nieznacznie rosnąć kurs na win makaronów.

Jedyny normalny rynek to kwalifikacja włochów gdzie są niezłe obroty i planowe spadki a dodatkowo można wpychać się w luki.

No i w dobrym momencie wyszedłeś.. ja poczekałem i wyszedłem przy 1,68... oj zabolało :(

Połowę straty odzyskałem na wcześniejszym U2,5, ale i tak pozostał niesmak i jakieś -20 E... Bywa i tak, rynek dziwnie się zachował...

No to się przejechałem na Włochach, wszedłem w live, polowe zakładu wycofałem a drugą połowę zostawiłem licząc na bramkę Włochów (zaczęli całkiem przyzwoicie) i spadek kursu na 0-2. Wynik wszyscy znacie :)

Ja zarobiłem na rynku 1x2, bo miałem dwie transakcje 1,55 ->1,54 i 1,61 ->1,6 zyskiem zamknięty również rynek kwalifikacji, za to wpadka na rynku HT/FT ITA/ITA zabrała 60% wypracowanej kwoty:/

Dziwny rynek, bo wszyscy byliśmy zgodni co do kierunku kursu, a okazalo się zupełnie inaczej.

Niestety wtopa. Chyba za bardzo kieruje sie kursami na pinnacle. W momencie jak pisalem posta, to na pinnacle byl kurs 1,57 na under. A na betfair jak tylko zostalo skupione troche 1,64 ktos dokladal po tysiacu :(. Dobrze ze tylko jeden tick w plecy.

Jaki był ostatecznie najniższy kurs na under 2.5 przed meczem Makaronów ? Byłem zmuszony opuścić rynek wcześniej i nie mogłem go obserwować. Spadło do 1.70 czy nie ?