Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
cycu20021

POSZUKUJĘ WYKRESÓW

Recommended Posts

Jak w temacie. Może ktoś z Was ma jakiś ładny zbiór screenów wykresów. Głównie interesuje mnie piłka nożna. Jeśli tak, to prosiłbym o wrzucenie materiałów na jakiś serwer. Fajnie by było jakby trafiło to do kilku osób i każdy by się wypowiedział w tym temacie i przedstawił swoje wnioski do danych wykresów. Może coś ciekawego uda się wywnioskować, zauważyć prawidłowości. A mając jedną czy dwie paczki wykresów na których byśmy bazowali każdy by wiedział o czym mowa.

Ja posiadam jedynie trochę spisanych kursów pre-play z różnych lig, ale wykresów zero, więc może zaczniemy tworzyć taką bazę ? Chyba, żeby ktoś miał tak ową i chciał się podzielić to by było miło ;-)

Dobrze że jest zainteresowanie. Jeżeli mamy robić bazę to moja propozycja jest by z każdego meczu dać 3 wykresiki. Pierwszy z poczatku dnia jak sie rynek rozkręca, drugi gdy tworzy się trend i ostatni tuż przed gwizdkiem. Wtedy będziemy mogli podyskutować czy udało by się po 1 wykresie określić w którą stronę pójdzie kurs, czy kurs poszedł zgodnie z informacją, jakie skoki kursów w ciągu dnia były itp. problemy. Może jakaś analiza techniczna. Pokombinujemy trochę. Może gra nie jest warta świeczki ale jeśli nie spróbujemy to się nie przekonamy. W kupie siła.

Ja uważam, że jeśli ktoś umie czytać wykresy i dobrze je analizować, to może dobrze przewidzieć trend, nie koniecznie znając się na tym co gra. Ja szczerze cały czas uczę się czytać wykresy, muszę poczytać jakieś książki na ten temat. Pomocne też dla początkujących może być materiał video zamieszczony w tym temacie http://www.traderzy.pl/forum/analiza-techniczna-dla-inwestorow-ktorkoterminowych-vt830.htm#12425 Postaram się tak jak pisałeś Benks robić screeny wykresów i wrzucać, oby tylko czas pozwolił, bo ostatnio z nim krucho bardzo u mnie...