Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
wojteksg

Lay chwile prze meczem

Recommended Posts

Z racji tego że jest to mój pierwszy post na forum witam wszystkich forumowiczów. Zauważyłem że na rynkach które mają dość duże spadki oraz duże spadki kursów przed meczem a kursy na chwile przed rozpoczęciem spotkania wynoszą conajmniej 2 to na ok. 5-10 min przed spotkaniem trend sie odwraca i kursy zaczynają rosnąć nie wiele bo kilka ticków ale jeśli zakupimy i sprzedamy w odpowiednim momencie i powtórzymy to kilka razy dziennie można zarobić. Myśle że dzieje się tak z racji tego że traderzy chcą sie koniecznie wyprzedać przed rozpoczęciem spotkania. Bardzo ważną sprawą tutaj jest płynność rynku tak abyśmy zdążyli odsprzedać kiedy kurs wzrośnie na dosłownie kilka min przed spotkaniem. Co myślicie o takim sposobie tradingu ?

Jak każdy sposób, tak i ten ma swoje plusy i minusy. Nie zawsze rynek zachowuje się tak jak piszesz, na wzrosty czy też spadnki przed meczem wpływ ma wiele czynników. Musisz obserwować takie rynki, graj sobie na kartce papieru i sam zobaczysz czy warto tak grać, czy być może na dłuższą metę jest to po prostu nieopłacalne.

gambler,

Z racji tego że jest to mój pierwszy post na forum witam wszystkich forumowiczów. Zauważyłem że na rynkach które mają dość duże spadki oraz duże spadki kursów przed meczem a kursy na chwile przed rozpoczęciem spotkania wynoszą conajmniej 2 to na ok. 5-10 min przed spotkaniem trend sie odwraca i kursy zaczynają rosnąć nie wiele bo kilka ticków ale jeśli zakupimy i sprzedamy w odpowiednim momencie i powtórzymy to kilka razy dziennie można zarobić. Myśle że dzieje się tak z racji tego że traderzy chcą sie koniecznie wyprzedać przed rozpoczęciem spotkania. Bardzo ważną sprawą tutaj jest płynność rynku tak abyśmy zdążyli odsprzedać kiedy kurs wzrośnie na dosłownie kilka min przed spotkaniem. Co myślicie o takim sposobie tradingu ?

Mówisz o wszystkich rynkach, czy tylko o wybranych?

Minusem może być to że jeśli okaże się na chwile przed meczem że ważna postać na wystąpi albo drużyne dopadła biegunka to kurs nie pójdzie po naszej myśli.

Jak często zdaża się że kurs nie idzie po twojej myśli?