Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
bag_gio

O co chodzi z tymi kobyłami ?

Recommended Posts

Witam, zacząłem się zastanawiać nad tradingiem który trwa trochę krócej niż piłka przed mecze.

Pomyślałem o konikach. Wiem, że kluczem jest poznanie rynków i zachowań kursów.

Gram tak, że jak widzę mielący się w miejscu kurs, który nagle zaczyna spadać to backuje i po paru tickach sprzedaje. Może nie jest to rewelacyjna metoda (na pewno nie jest). Ale już COŚ robię, no i przede wszystkim, obserwuje kursy. Czy możecie podrzucić jakieś rady dla początkującego, co grać kiedy i w jaki sposób ? Traduje 10 min przed gonitwą, to chyba rozsądny czas ? Proszę o wasze wszelkie uwagi i podpowiedzi.

Baggio przede wszystkim poczytaj blogi bardziej doświadczonych kolegów od koni tu na traderach oraz blog czyżyka na innym forum bukmacherskim. Jeśli chodzi o czas handlu przed gonitwą to im bliżej początku tym lepsza płynność. Zwykle od 5min przed już się robi ciekawie. Złotego środka Ci nie podam jak zarabiać na koniach bo sam nie mam ale na pewno ważne jest zamykanie pozycji przed inplay. i odpowiednie szybkie cięcie strat bo... mała strata mniej boli niż duża i łatwiej ją pociąć.

Mam bet angel na tydzien ten trial i w practice mode gralem dzis konie z 10 rynkow i same redy :/ masakra, niestety z blogow niewiele sie mozna dowiedziec bo rpzewaznie tylko podsumowania i jakies komentarze do tego :/ totalnie nie wiem kiedy kupowac :/ mam tickoffset i stop loss na 5 kickach offset na jednym red za redem :/ co robic ??

Mialem kilka pomysłow spadek szybki o 2 ticki brac back roznie bylo ale zawsze red

Pomyslalem ze zrobie odwrotnie po mocnej zmienia w dol bralem lay bylo chyba lepiej ale znow red

szukalem na YT jakiegos natchnienia ale przebijanie sie przez te filmy na ktorych niedo konca wiedzialem o co chodzi bylo ciezkie :/

Czy uzywanie drabinki jest kluczowe ? niestety nie bardzo wiem jak ona dziala bo bralem dotychczas tylko per.

KTOŚ COŚ ? Bede wdzieczny za pomoc.

Edited by bag_gio

Mam bet angel na tydzien ten trial i w practice mode gralem dzis konie z 10 rynkow i same redy :/ masakra, niestety z blogow niewiele sie mozna dowiedziec bo rpzewaznie tylko podsumowania i jakies komentarze do tego :/ totalnie nie wiem kiedy kupowac :/ mam tickoffset i stop loss na 5 kickach offset na jednym red za redem :/ co robic ??

bag_gio, dziwią mnie Twoje pytania. Dokładnie ponad rok temu napisałeś mi, że trading masz już opanowany i takiego gownianego forum nie potrzebujesz, aż tu nagle widze, że wracasz po wiedze...

Ja mam inne pytanko co do koników, czy formacje z rynkow forex czesto powtarzaja sie na gieldzie? innymi slowy warto uczyc sie typowych formacji forexowym aby przeniesc je na kobyły?