Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
zicoo

Tennis Trader999

Recommended Posts

Również życzę powodzenia, Twój blog dał mi jakikolwiek pogląd o tenisie, którego wcześniej zupełnie nie grałem, a teraz coraz bardziej mi się podoba ;-) Jak można to poproszę na PW ten adres, gdzie będzie można śledzić Twoje nowe poczynania, pozdrawiam ;-)

Przytaczam wam fragment mojej rozmowy z traderem999 na temat jego prośby ( a raczej groźby) o zamknięcie tematu. Przekonajcie się sami kim jest i jakie zamiary (od samego początku działalności na forum) miał Trader999.

Trader999 20:29

chyba macie na tyle swoich wartościowych postow i nie potrzebujecie juz mojego bloga zebyscie mieli reklame darmowa ?

Zico 20:29

sam zdecydowales pisac u nas

Trader999 20:29

skoro nie mam dostepu to prosze temat skasowac

ziCo 20:30

temat zamykam

(...)

Trader999 20:30

czyli rozumiem ze mojego bloga nie bedzie od dzisiaj ?????

ziCo 20:30

bedzie zamkniety

Trader999 20:31

wzystkie posty rowniez ????

20:31

moje posty ????

ziCo 20:31

temat zostanie, jest niezla lekcja dla poczatkujacych.

20:32

sam chciales pisac na naszych lamach

Trader999 20:32

najpierw piszeszze zamkniesz a potem ze zostaje ???

20:33

nie stac was na cos lepszego ????tylu userow i cala reszta to kicha ????

20:33

no daj spokoj Zico postarajcie sie troszke

(...)

Trader999 20:33

a wiec sami go skasujemy wkrotce :)

ziCo 20:33

powodzenia

Trader999 20:34

mam dobrych informatykow :)

(...)

20:36

ok zostaw sobie narazie temat klka dni jeszcze bedzie a pozniej zniknie ,bo to chyba jedyny poczytny temat szoda tylko ze nie waszego autorstwa

Szanuje go jako tradera, bo uważam że włożył swoją cegiełkę w rozwój forum, ale pewnego zachowania nie będziemy tolerować. Możecie się sami przekonać, że pycha, arogancja i pogarda w stosunku do naszej formowej społeczności przekroczyła u tego pana pewne granice. Nie wiem czym spowodowana jest ta frustracja i megalomańskie zapędy, przecież żadnej przykrości od nas nie doświadczył. Dobrze jednak wiedzieć, jakie naprawdę były motywy jego działania – czyli udowodnienie swojej rzekomej wyższości nad innymi.

Temat oczywiście zamykam, ale posty zostają. Mam nadzieje, że będzie on wskazówką dla mniej doświadczonych userów. Traderowi999 życzy powodzenia i ufamy, że więcej nie będzie musiał męczyć się z żadną „kichą”...

• Create New...