Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
HoMiK155

Bomber na rynkach "Correct Score" ?

Promowane odpowiedzi

W czasie weekendu zauważyłem dość dziwną, powtarzającą się sytuację, którą zaobserowałem na 5-6 rynkach piłki nożnej. Czegoś takiego nie pamiętam odkąd handluję, więc myslę, że warto o tym wspomniec na łamach forum. Chodzi o rynki dokladny Wynik (Correct Score)

Schemat wygląda nastepująco: w ślad za spadającym underem rośnie grono osób chętnych na zakup wyników underowych, a w tym 0-0. Część osób również ustawia się tick wyżej od handlowanego kursu, aby być w uprzywilejowanej sytuacji gdy kurs wróci. Do tego momentu wszystko jest przewidywalne, ale nagle ktoś wali grubego LAY'a w miejscu, gdzie kurs jest zawyżony i nie adekwatny do obecnego poziomu undera. Kwota jego wejścia to około 5K.

Rzecz ma miejsce na 5-10 min przed początkiem meczu. Ponadto bomber wybiera mecze, gdzie płynnośc jest średnia (liga włoska,hiszpanska, II angielska) Poniżej przykład z podanym underem. Kurs na 0-0 powinien być maxymalnie na 10,5 a tymaczasem, ktoś postawił 5K na 11,0 i skutecznie zahamował dalszy handel.

post-9-0-74334900-1362309169_thumb.jpg

Zaobserwowałem to w meczach:

Leeds (wczoraj 13:30)

Lazio (wczoraj 20:45)

Valencia (wczoraj 22:00)

Granada (dziś 12:00)

Espanyol (dziś 17:00)

Ktoś powie, że takie coś się zdarza, ale po pierwsze nie w takiej częstotliwości, a po drugie nie stałą stawką... wszystko to wydaje się być dość dziwne. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dlatego najlepiej byc juz zarobionym na 5 minut przed rozpoczeciem meczu :) samuel caly czas handluje i raczej glupot nie robi. Czy ta stawka znika przed rozpoczeciem meczu lub zaraz po rozpoczeciu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomo, że to nie jest trader. Kasa znika po rozpoczęciu meczu, ale czasami pojawia się również na 5-10 godzin przed początkiem meczu, całkowicie dezorganizując handel. Wczoraj na Lazio była taka sytuacja i utrzymywała się dość długo - aż do momentu skupienia całej stawki. Dziś natomiast w meczu Espanyolu ktoś tylko postraszył na 0-0 na kursie 11,0 i od razu zaatakował kurs 12,0. W ogóle bez sensu i logiki, bo kurs zawyżony strasznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokladnie , tak jak to opisujesz. Zaskoczylo mnie to w tych samy meczach, bezwzglednie jest to swiadome wywolywanie paniki. Nie wykonalem zadnego ruch w zadnym z tych przypadkow i po chwili wszystko wracalo na swoje miejsce.

post-4254-0-69008800-1362328739_thumb.pn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta