Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
taurus

betfair a początek przerwy

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym zapytać, czy moment zawieszenia rynku HF na Betfair czasowo pokrywa się z gwizdkiem sędziego kończącego pierwszą połowę ?

Ci, którzy handlują w przerwach meczów często oglądają spotkanie i momentem wejścia jest gwizdek sędziego, którego ogląda na livestreamie. Nie wiem, czy dobrze myslę, ale koniec pierwszej połowy powinien ściśle ( z niwielkim " poślizgiem " ) pokrywać się z zawieszeniem rynku na BF, aby zapobiec spekulacjom ?

Zauważyłem również, że kursy na aktualny wynik lubią spadać na kilka chwil przed zawieszeniem rynku HF - stąd moje wątpliwości.

Pozdr.

Weź pod uwagę, że stream nigdy nie idzie live, zawsze jest jakieś opóźnienie (choć można znaleźć "idealną" transmisję, różnica rzędu 4-5s). Przykłady ze wczoraj (oczywiście znaczenie ma miejsce spotkaniu, im dalej tym wolniej): między transmisją telewizyjną Brazylia-Anglia a giełdą było koło 20-30 sekund różnicy. USA-Niemcy, stream ESPN HD a ladder koło 1,5 minuty, ESPN UK wolniejszy od HD o jakieś 45 sekund.

Temat jest interesujący, sam jestem ciekaw wypowiedzi forumowych wyjadaczy piłki kopanej.

Od paru dni próbuję handlować w przerwie meczu i jako moment wejścia przyjmuję zawieszenie rynku HF. Tylko, że bardzo często jeszcze "dużo" wcześniej kursy zaczynają spadać. I teraz nie wiem, czy Betfair opóźnia zamknięcie rynku HF, czy też "ryzykanci" grają w tych ostatnich chwilach pierwszej polowy.

Edited by taurus

Od paru dni próbuję handlować w przerwie meczu i jako moment wejścia przyjmuję zawieszenie rynku HF. Tylko, że bardzo często jeszcze "dużo" wcześniej kursy zaczynają spadać. I teraz nie wiem, czy Betfair opóźnia zamknięcie rynku HF, czy też "ryzykanci" grają w tych ostatnich chwilach pierwszej polowy.

No nie. Przecież to chyba jest logiczne : jeżeli nastąpiłby koniec meczu, a rynek nie byłby zamknięty, to ludzie mogliby obstawiać na jeszcze nie zamkniętym rynku HF. Z tego wniosek, że rynek zamykany jest dokładnie w chwili gwizdka sędziego.

musisz pamietac o tym ze sa rynki i rynki - co oznacza ze na niektorych - popularnych meczach to rynek zamyka sie natychmiast - np 2 sek przed tym co widzisz w tv a na innyych np 30 sek po.

zalezy od wielu czynnikow - przedewszystkim od tego czy goscie w bf spia, czy to rynki popularne czy nie ma problemow z siecia - bo to tez czesto jest powiod

Dzięki spaced, lecz nie do końca to rozumiem.

Wyobraźmy sobie, że do przerwy mamy wynik 0-0. Siedzisz sobie na stadionie z lapkiem obok. Widzisz, że pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0. Teraz, po mojemu, bf nie może pozwolić sobie na dłuższą zwłokę w zamknięciu rynku HT, niż 8 sek. W przeciwnym razie zwieram zakład np.  back HT 0-0, bądź back HT remis -  i jestem wygrany. No chyba, że już nie ma nic tam do wzięcia.

Ciekawe to jest. Dlatego tak dociekam tematu, bo przed samym zamknięciem rynku HT kursy " uciekaja" mi, pozbawiając tym samym dodatkowych ticków. I nie wiem czy to już tak musi być..... :fie: