Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
allgreen

Stop Loos równe rozkładanie straty

Recommended Posts

Witam,

jak ustawić stop loos aby stratę rozłożyć automatycznie po równo pomiędzy wszystkie rynki?

Edited by allgreen

program CYMATIC,

chodzi o wyścigi konne, ściślej gram LAY in play, chciałbym zabezpieczyć się stop loss który rozłoży moją ewentualną stratę na wszystkie konie

a widzisz, cymatic. to niestety nie pomoge, gdyz w zyciu na oczy programu nie widzialem :)  ale wierze w userow, ktorzy dzialaja na cymaticu, ze dadza odpowiedz na ten temat.

a widzisz, cymatic. to niestety nie pomoge, gdyz w zyciu na oczy programu nie widzialem :)  ale wierze w userow, ktorzy dzialaja na cymaticu, ze dadza odpowiedz na ten temat.

jakiś inny program umożliwia coś takiego?

geeks toy cos takiego posiada. otwierasz pozycje z ustawionym stop loss na x tickow i hedguje reda. problemem moze byc szybkosc rynkow konnych in play i nie wiem czy w takim przypadku sl zdazylby odpalic. nie uzywalem nigdy na koniach, trzeba byloby przetestowac.

Czesc!

Tak jak pisał yavor to może być problem w in - play na koniach. Problem jest natury technicznej w sofcie ( ja uzywam Bet Angel ale mysle ze jest podobnie w innych). 

Moze sie zdarzyc ze pomimo ustawienia stop loss powstanie w rynku tzw luka - nikt nie bedzie oferowal pieniedzy w koszyku gdzie jest Twoj stop i wówczas rynek bedzie dalej szedł przeciwko Tobie a program niestety bedzie trzymaj zlecenie powyżej rynku a strata bedzie rosnąć.

Witam,

jak ustawić stop loos aby stratę rozłożyć automatycznie po równo pomiędzy wszystkie rynki?

Witam allgreen,
Nie, stop loss nie będzie równomiernie straty. Więc możesz kliknąć, aby ręcznie potem rozłożyć straty (kliknij na Green).
To jest coś, co może być w stanie zająć w przyszłej wersji.
Z poważaniem,
Gavin

Hi allgree,
No, the stop loss will not spread the loss evenly. So you might want to click to manually spread the loss afterwards (click the green button).
This is something that I might be able to address in a future version.
Kind regards,
Gavin
Edited by Cymatic

Ten temat chyba najbardziej odpowiada problemowi, z którym się bujam.

Cymatic Trader. 

Taka sytuacja:

Ustawiam autooffset i stop-loss klikam na beta i fajno jest - ustawia mi się 2 ticki na green i 3 ticki na red

ale 

Jak zrobić gdy nie ustawiłem automatu, postawiłem stawkę, została przyjęta i chciałbym ustawić stop-loss?

Edited by voic3d

No to nie ma mocnych.

Każdy trading  PRE trzeba stawiać z autopilotem.

Wtedy greena sobie można ustawić na 10 ticków, a SL np na 3.

Kurs pójdzie nie w tą co powinien to od razu SL zadziała i będzie gitara.

gof.png

Edited by voic3d

Używam co prawda tylko opcji treningowej Cymatica ale tak jak napisał Gavin kilka postów wyżej, stop loss w Cymaticu nie rozkłada automatycznie (po równo) straty, trzeba po przyjęciu przez program kontry dodatkowo kliknąć na symbol wagi na zielonym tle aby to zrobił :)

Druga niedogodność stop lossa o której również powyżej wspominano (szczególnie in-play na koniach) to możliwość przeskoczenia kursu który ustawiłeś, praktycznie zdarzyło mi się, że aktualny kurs potrafił kilka razy oscylować wokół stop lossa zanim zadziałał :)

Załączam screen pokazujący rozkład zysków i strat bezpośrednio po zadziałaniu stop lossa. 

post-8564-0-08278200-1435938349_thumb.jp

Dziękuję za komentarze.

Mam zamiar rozpocząć pracę nad dodając więcej funkcji stop loss. Chcę umożliwić stop loss rozłożyć straty równomiernie na wszystkie efekty. Chcę również pozwalają, aby dodać stop loss po umieszczeniu początkowy zakład.

Nie mogę ocenić jak długo ta praca będzie.

Z poważaniem,

Gavin

Thank you for your comments.

I am about to start work on adding more stop loss functionality.  I want to make it possible for the stop loss to spread the loss evenly across all outcomes.  I also want to make it possible to add a stop loss after you have placed the initial bet.

I can't estimate how long this work will take.

Kind regards,

Gavin