Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
bizi31

Granie bezstreamowców - tenis

Recommended Posts

Witam!

Mam pytanie do traderów grających mecze tenisa bez streamów. Otóż chciałbym się dowiedzieć o ile ticków ustawiacię się poniżej/powyżej aktualnego kursu? I czy obstawiacie zawsze kurs z dwóch stron czy gracie raczej tylko z jednej strony, np. lay ileś tam ticków poniżej danego kursu.

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Każdy gra tak jak lubi, jedni ustawiają się na Backu i na Layu (np ja) drudzy tylko po jednej stronie drabinki. A jak wysoko/nisko od aktualnego kursu się sutawić to już także zależy od wyniku meczu i przede wszytkim od strategii grania.

Cześć zicoo. Dokładnie tak jak piszesz, wszystko zależy od rynku i sposobu gry. Czasami brak odpowiedzi w temacie też pomaga, bo zmusza Cię do szukania odpowiedzi na własną rękę :) zagrałem kilkanaście rynków bez streama i już wiem wszystko, co chciałem wiedzieć na ten temat :) pozdro

"wszystko, co chciałem wiedzieć na ten temat" - czytaj ze zrozumieniem. Poza tym nie wiem jak Ty, ale ja nie muszę "przerobić" 1000 rynków, żeby dojść do jakichś wniosków, które pozwolą mi wyjść na plus. Czy to oznaka geniuszu? Nie wiem, może po prostu to tylko oznaka braku głupoty

No ale ja nie twierdzę, że źle zrozumiałeś pytanie, tylko że źle zrozumiałeś sens zdania "wszystko, co chciałem wiedzieć na ten temat". Trading sportowy to nie fizyka kwantowa.

Żeby się nie rozwijać i nie tracić czasu na słowne przepychanki w stylu kto czego nie zrozumiał ,chciałem tylko zwrócić uwagę że doświadczenie jest ważne w szacowaniu kursu i tyle,fajnie że szybko załapałeś grę na BF.

Masz rację, doświadczenie jest bardzo ważne. Wszystko rozbija się o umiejętność szacowania kursów i wraz z powiększającym się doświadczeniem lepiej można ocenić to, co się dzieje na ladderze. Przepychanki słowne nie były moją intencją. Pozdrawiam wszyskich :)