Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
Matador

weryfikacja konta na betfair

Recommended Posts

Witam,

panowie jak w temacie dostałem maila z prosba o potwierdzenie mojego wieku ( confirm age) i niżej dwie opcje jak tego dokonać 1. Złozyć mały depozyt z karty kredytowej 2. Wysłac skan dokumentu, no wysłałem na ten sam adres z którego dostałem tego maila skan swojego dowodu i nic się nie dzieje nie otrzymałem maila zwrotnego z podziękowaniem  za weryfikacje jak to czynią zazwyczaj buki i tu moje pytanko konto mam zweryfikowane? przypuszczam że nie więc jak mogę dokonać pełnej weryfikacji? chcę wpłacić wiekszą gotówke i wole miec wszystko dopięte na ostatni guzik z kontem aby nie męczyć się i nie stresować w późniejeszym okresie przy potencjalnej wypłacie zarobku. Pozdrawiam

nie znam na tyle angielskiego aby się dogadać  na takim poziomie... nie ma naprawdę rzadnego sposobu? panowie gracie wypłacacie to jakoś musieliscie przez to przejść doradzi ktoś coś?

nie znam na tyle angielskiego aby się dogadać  na takim poziomie... nie ma naprawdę rzadnego sposobu? panowie gracie wypłacacie to jakoś musieliscie przez to przejść doradzi ktoś coś?

Ajć, ,,żadnego". No myśmy wysyłali dowód, komu się chciało bawić w pełną weryfikację to jeszcze jakieś dokumenty wysyłał. Z tego co pamiętam nic więcej nie wysyłałem

Logujesz się na BF wchodzisz w zakładkę account details i tam po prawej stronie masz document uploader, poniżej znajduje się link jak klikniesz to otwiera się okienko i tam możesz załadować zdjęcie dowodu.

Edited by dyzio477

Witam. Panowie mam prośbę i prosze o pomoc.

Do tej pory wpłacałem pieniędze przez przelewy 24 w PLN i przewalutowywało mi na Euro???Mam teraz konto w banku i mógłbym zrobić wpłątę w Euro czy jest taka możliwośc abym zmienił gdzies w opcjach w płaty z PLN na Euro???

i drugie pytanie jak teraz mam zweryfikować konto jakie informacje śa potrzebne??Dziękuję za pomoc pozdrawiam