Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Terdan

<<<Trading Football>>> remis lay

Recommended Posts

Witam

Może na samym początku się przedstawię:) mam na imię Arek, mam 22 lata. Moja przygoda z bf zaczęła się jakieś 2 lata temu, oczywiście były wzloty i upadki, tylko za często były upadki:) ale czas to zmienić ;-) dlatego zakładam ten blog, aby trzymać się planu i nie obstawiać meczy pod wpływem "impulsu" :-)

Moje typy wyłącznie lay "remis", i oczywiście handelek, czyli kupować kursik lay, i po strzeleniu bramki sprzedawać z zyskiem, łatwo się mówi, ale zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości. Oczywiście każdy typ będzie udokumentowany screenem na blogu.

Na razie tyle z mojej strony, za moment podam pierwszy typ na dzisiaj.

Stan konta

60.09

Witam, nie wiem czy to nie za ryzykowny mecz, jak underdog strzeli bramkę to kurs jeszcze spadnie i bedzie kiszka lekka, ale życzę powodzenia.

Witam, nie wiem czy to nie za ryzykowny mecz, jak underdog strzeli bramkę to kurs jeszcze spadnie i bedzie kiszka lekka, ale życzę powodzenia.

Wykrakałeś ...

Pierwszy mecz za mną. Tak jak napisał depor8 nie był to mecz za dobry na handlowanie remisem, jak padła bramka dla debrec, to co zrobił kurs... oczywiście spadł, ale nie przypuszczałem ze debre strzeli gola jako pierwszy:) ale skończyło się dobrze dla mnie bo psv strzelił gola na 2-1 i kurs automatycznie skoczyl na 8.6. Także jest pierwsze zielone pole:)

Aha juz nie bede podawał meczu ktorym bede handlował, tylko juz po zakończonym handlu bede wstawiał scrreny:) a teraz czas otworzyc piwko i kibicowac lechowi:) miłej nocki

typ1.jpg

Nie musiałem długo czekać, szybka bramka, i kolor zielony pojawił się na moim koncie 8-) wieczorem wystawie jeszcze jeden mecz.

typ2.jpg

typ5.jpg

Ta sobota jak najbardziej na plus, ale musze sobie ustalic jakis cel do ktorego bede dazyl, dlatego:

1 cel: 80 euro do końca miesiaca,

mysle ze jak najbardziej do zrealizowania, nastepny handel w poniedzialek:) pozdrawiam

Dzisiaj postanowiłem ze nie bede zajmował się wyłacznie remisami, ale takze tenisem i under/over w meczach piłki nożnej. Dzisja pierwszy raz grałem tennis, oczywiscie nie odbyło sie bez błędów, jednym z takich błędow bylo wejscie w rynek ktory nie był wogole płynny, zaraz zobaczycie o co mi chodzi:) postawiłem lay 2-0 i przez cały mecz nie mogłem skontrować, musiałem czekac i modlić sie zeby wynik poszedł po mojej mysli.

tenise.jpg

nie wiem co mnie skusiło, zeby wogole wejsc w ten rynek :-/

rynki Set Betting w tenisie zawsze są mało płynne. O ile możliwe jest zakupienie jakiegoś kursu pre play o tyle podczas samego meczu praktycznie nic nie da się odsprzedać, a jeśli już sie uda to po bardzo nie atrakcyjnym kursie

• Create New...