Skocz do zawartości
News Ticker
  • This is a news ticker
Esio

1-2% dziennie!

Promowane odpowiedzi

Jaki jest wg. Was, najłatwiejszy sposób na uzyskiwanie 1-2% stawki dziennie, z jak najmniejszym ryzykiem? :-D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Dla każdego będzie to inny sposób.

Dla mnie np. jest to skalping na koniach. Kilka dobrych wejść w trend i 2 % zrobione

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Dla każdego będzie to inny sposób.

Dla mnie np. jest to skalping na koniach. Kilka dobrych wejść w trend i 2 % zrobione

Ja osobiście gram pre-play, na kilka minut przed rozpoczęciem spotkania, obserwując wcześniej kursy, rynek u/o 2.5. Jednakże, chciałbym usłyszeć kto, co i jak?. Póki co zależy mi na regularnym 1-2% dziennie. Zobaczymy.

PS. Co do koni, jak wybierasz rynki? Za każdym razem, kiedy wchodzę na konie, to rynki są praktycznie bez kasy, albo płynność jest znikoma. Handlujesz tylko na wyścigach UK?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

PS. Co do koni, jak wybierasz rynki? Za każdym razem, kiedy wchodzę na konie, to rynki są praktycznie bez kasy, albo płynność jest znikoma. Handlujesz tylko na wyścigach UK?

Jak dla mnie to tylko i wyłącznie rynki w UK. Na pozostałych tak jak mówisz jest za mała płynność. Co do wyboru rynku, to gram wszystkie jak lecą, nie patrze czy wyścig jest na 5f czy 2mile. Gram tylko pre-race na 0-10 min przed wyścigiem. A i najważniejsze, nigdy nie wchodzę ip.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie wyrobienie określonego, z góry założonego zysku dziennie to nie jest dobrze postawiony cel. Przecież w karierze tradera zdarzają się dni posuchy, w których nie ma odpowiednich rynków do gry. Są też dni, które trzeba zamknąć na minusie i po prostu pogodzić się z tym. W takich przypadkach cel wyrażony jako profit na poziomie 1-2 % siłą rzeczy nie będzie zrealizowany, a wtedy prawdopodobnie będziesz chciał się odegrać i będziesz "na siłę" wchodził w rynki, w które nie powinieneś wchodzić żeby tylko zamknąć dzień na plus. Będzie to skutkowało jeszcze większymi stratami. 

Nie powinno się stawiać celów, które sprawią że będzie się handlowało pod presją wyrobienia określonego zysku. Trading to przecież także sztuka łapania okazji, szukania luk w rynkach, a te nie zdarzają się codziennie, a nawet jak się zdarzają to nie zawsze można je wyłapać. 

Lepiej skupić się na celach długoterminowych, albo takich, które rozwiną Twoje umiejętności: na przykład przetestowanie danej metody  na określonej liczbie rynków itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem tego samego zdania. Nic na siłę. Najlepiej obserwować i grać wartościowe rynki a np procentowe miesięczne zestawienia profitu prowadzić jako statystykę określającą czy podążamy w dobrym kierunku i czy to co robimy ma sens.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wg. Mnie najlepiej wziąć stawkę 2% kapitału i w tenisie pomnożyć do green booka 100% stawki inicjacyjnej. Nie każdy mecz od razu tak wyjdzie, więc można uciułać po 25% w czterech meczach (lub coś koło tego).

Ew. Trafić na "psikusa" i zrobić greenbooka 10 000% i mieć wolne przez miesiąc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, daslol napisał:

niestety... :D moze Ty masz jakis sposob lost by zarabiac 1-2% dziennie? :D

Mam, wystarczy, że przed meczem obstawisz backiem, kto wygra po kursie 1,02 i ten ktoś jak wygra, to Ty zrobisz te 2% :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, lostdesper napisał:

Mam, wystarczy, że przed meczem obstawisz backiem, kto wygra po kursie 1,02 i ten ktoś jak wygra, to Ty zrobisz te 2% :D

no pięknie, testowałeś? sprawdza sie? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta