Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Sign in to follow this  
GETTO

Konie RUK ATR

Recommended Posts

Witam

Orientuje się ktoś może jaka transmisja do kobył ma najmniejsze opóźnienie, wiem tematów było dużo o tym, ale wszystkie były pisane już dawno i wszędzie było to sam MOŻE, PODOBNO, NIBY SZYBCIEJ,,,

jest może osoba na forum która to testowała ?

Ewidentnie widać, ze suspend po starcie był parę s, a w in to mega istotne i tak jakość :D

Myślałem nad racinguk i attherace, ale niby RUK tylko dla wyspiarzy, jak myślicie ?

Z góry dzięki i powodzenia. 

Edited by GETTO

obecnie betfair ulepszyło swoje streamy i na ich stronie są szybsze niż na satelicie. Prawdopodobnie idą przez łącze światłowodowe a nie satelity ale to tylko moje luźne spekulacje.

ten filmik jest z 2015r, już nieaktualny.

Co do startu przed suspended, to zależy jaki wyścig, na sprintach odpalali bardzo szybki rynki inplay, na długich nie raz i pare sekund się opóźniali.

ten racing uk możesz i ty mieć, wystarczy zamontować antenę sat na 28,2E, znaleźć częstotliwość
http://www.lyngsat.com/tvchannels/uk/Racing-UK.html
podłączyć pod tuner, wykupić jakąś usługę którą będzie dekodować , potem wszystko poustawiać (podpowiem sky uk -> cccam, na aliexpress najtaniej)
ale jak mówiłem obecnie stream live video betfair jest szybszy, więc nie ma to żadnego sensu
przynajmniej był jakieś 2 miesiące temu, ale raczej nic się nie zmieniło.