Jump to content
News Ticker
  • This is a news ticker
Braid

Horse Racing Blog

Recommended Posts

Ja się z przedmówcami nie do końca zgadzam. Wyznaczanie sobie długofalowego celu jest ważne i potrzebne, bo dzięki niemu wiadomo do czego się dąży i jest to pewnego rodzaju zachęta do gry. Nie można jednak wszystkiego podporządkować temu celowi i na siłę starać się wyrobić dzienną normę.

DLA TRADERA DZIEŃ WCZORAJSZY NIE ISTNIEJE. To co wczoraj zyskaliśmy lub straciliśmy nie ma znaczenia z punktu widzenia dzisiejszych ruchów na rynku. Nic nie musi się powtórzyć, a jednocześnie wszystko jest możliwe. Ważne, aby nie przenosić wczorajszego nastawienia na dziś, bo zarówno hurraoptymizm jak i ostrożność nie odbije się korzystnie na naszym bilansie.

Również życze powodzenia w prowadzenia w prowadzeniu tematu, bo jeśli chodzi o te rynki, to wiem tylko... jak wygląda koń :mrgreen:

Guest Punter75

Krotki raport z wczorajszego dnia calkiem udanego bank powiekszyl sie kolejny raz na dzien dzisiejszy wynosi 116,09 GBP no jest calkiem niezle zobaczymy jak to dalej bedzie jestem oczywiscie przygotowany na to ze nie bedzie tak kolorowo codziennie ale poki co nie zamierzam zwalniac tempa do Listopada niedaleko :)

betfairscreen5.th.jpg

screen01wx.th.jpg

screen02m.th.jpg

Witam !!!

Widzę, że agresywną grę na koniach stosujesz, bo backujesz za większość kapitału, wczoraj była ona dobra, bo znowu na rynkach ktoś stawiał bardzo duże zakłady i można było na tym nieźle zarobić, ale gorzej jak danego dnia będą same wzrosty jak to kiedyś w poście napisał P. Webb na forum betangel o takim poniedziałku co praktycznie wszyscy faworyci lecieli do góry. Ja wczoraj nadziałem się na tego kolesia, bo wszedłem z layem, a on rzucił zakład i musiałem wychodzić ponad 20 funtów straty na jednym rynku.

Guest Punter75

Witam

Fakt dosc agresywnie to wyglada ale juz kilka dni z rzedu powtarza sie ta sama sytuacja wszystko stoi w miejscu praktycznie w pewnym momencie pojawia sie suma okolo 10.000GBP i wszystko leci na dol o okolo 10 tickow gosc trzyma sciane a pod nia rozchodza sie jego pieniadze i wtedy ustawiam sie zaraz pod ta sciana i wyrywam po klka scalpow ale nie trwa to dluzej niz 2 minuty moze nawet krocej i trzeba uciekac sytuacja powtarza sie za chwile znowu sciana zaporowa pod ktora jest dosc bezpiecznie przez chwile i znowu kilka scalpow .Jestem przygotowany na to ze nie bedzie tak codziennie ale poki co wykorzystuje to i jak narazie jest ok.Pozniej oczywiscie kiedy juz gosc zarobi tyle ile chcial back idzie w gore o kilka tickow wtedy odpuszczam poza tym nie trzymam takiego trade dluzej niz 20 sekund jezeli on nie pracuje tak jak bym chcial nie ma sensu siedziec i czekac trzeba probowac innego rozwiazania .

Guest Punter75

Czytalem wlasnie i z jednym sie raczej nie zgodze czesc osob twierdzi ze to nie jest trader ? .Dlaczego nie przecierz on stawia ta sciane po to zeby inne jego pienadze porozchodzily sie zaraz pod ta sciana ustawia sie kolejka okolo 1k i pracuje okolo minuty tak naprawde nie widac ile dokladnie tam jest pieniedzy wyglada to na okolo 1k ale tam moze byc dokladane po 200-300 funtow co klka sekund .Pisza ze on nie dba o cene racja bo i po co gosc lapie po ticku i przez 1 minute przehandluje pewnie 3k.Robi tym takie zamieszanie ze klka tickow wyzej nie ma juz zadnych pieniedzy tylko duzo wyzej wszyscy czekaja z nadzieja ze to sie juz za chwile skonczy.Daltego to jest dobra metoda zeby grac Back pod nim

A ja widziałem np. godzinny filmik Jacka Birheada i tam też się taki pojawiał bomber, dlatego też twierdze że to nie jest handlarz gdyż, gdyby był handlarzem nie zniżałby tak nisko zakładów, często widać go na rynku że rzuca zakład, po czym wszyscy go wezmą bo za nisko zrzucił i jest wtedy szybkie odbicie, ja np. lubie jak nisko zrzuci i jego pieniądze są zjadane i po chwili następuję duże odbicie o kilka ticków praktycznie. Ostatnio tak miałem że po 3.1 czy 3.2 wziałem laya, by za sekundę go odsprzedać po 3.5. Często co piszesz że ta kolejka 1k się ustawia, to własnie wtedy traderzy wchodzą do gry np. właśnie taki Jack Birhead lub inni którzy przed niego się wpychają by poczekać aż za chwilę zniży on jeszcze zakład. Normalne, że można nadziać się na spoofera, ale on Ci przeważnie ustawi się kilka ticków wyżej by wywołać ruch w określoną stronę i często jak dochodzi do niego, to poprostu ta ściana znika. Dodatkowo chcę zaznaczyć, że jak się trajduje to ma wrażenie że wszystkie pieniądze są traderów, szczególnie te duże, a tak naprawdę to my sobie nie wyobrażamy ile ludzi stawia swoje pieniądze na tych wyścigach. Często jest tak że Ci co stawiają, to też chcą postawić po najlepszym kursie, a jak widzą że np. kurs na ich konia leci, to też stawiają szybko i w ten sposób kurs jeszcze bardziej leci na łeb na szyję + traderzy.

Guest Punter75

Czyli wedlug Ciebie gosc ryzykuje 20k nie majac zadnej pewnosci ze dany kon wygra ?

Robiac to klika razy dziennie nie wydaje mi sie poza tym to napewno nie jest jeden gosc

dla mnie to jest hughe trading oni wiedza co robia

Słuchaj można się nadziać na spoofera, ale widać to jak on zrzuci za mocno tą bąbę finansową, to w takim przypadku jak ja miałem i zlayowałem po 3.1 czy 3.2 a tam zostało przyjętę 11 tys. funtówi kurs szybko poleciał do 3.5 i chyba później jeszcze poszedł w górę koło 4 chyba nawet. To wiesz jakie miałby straty w takim przypadku? Zgodzę się że wczoraj był ktoś kto handlował dużymi kwotami, bo po 100 tys. się ustawiał, ale raz robił to z 1 i 2 strony, to był jakiś handlarz, ale ten co rzuca te zakłady to je poprostu stawia. Wiesz hazard jest bardzo wciągający, a dla kogoś 20 tys. nie musi być wcale dużo, poza tym czasem te konie wygrywają to wtedy ma zastrzyk finansowy.

Guest Punter75

CZASEM WYGRYWAJA ale czy ktos kto stawia po 20k klika razy dziennie liczy na to ze ten kon akurat wygra i gra to po takim niskim kursie ,raczej powinien grac po jak najwyrzszym kursie ,jak dla mnie to jest poprostu sciana ktora ma zpewnic bezpieczenstwo dla tego goscia pod ktora moze swobodnie przechandlowac swoje klka tysiecy na ale oczywiscie nie podwarzam Twojej opini kazdy z Nas ma swoje zdanie po to jest forum zeby sie nim podzielic.Swoja droga jestem ciekawy czy dzisiaj scenariusz powtorzy sie znowu bo przez ostatnie dni to juz stalo sie norma a jezeli tak to ludzie beda bardziej ostrozni i mysle ze kurs bedzie mial tendencje spadkowa przynajmniej na faworyta

Powiem Ci, że wystawiając na ryzyko taką ścianę i to poniżej aktualnego kursu, bo zazwyczaj on zrzuca to kilka ticków niżej niż aktualnie jest handlowane, bardziej by ryzykował niż handlował, bo zawsze ktoś może mu to skubnąć i jest wtedy w czarnej d.... I ja tu piszę własnie tylko o bomberze czyli o tym co często opuszcza ten kurs i on stawia. Aczkolwiek są osoby, które to wykorzystują, np. spoofer czyli właśnie pojawi się sciana 10 tys. ale one szybko znikają. Poza tym widać czy ktoś chce mieć przyjęty zakład i jest bomberem czy jest spooferem, po tym co się chwilę później z tym dzieje. Słuchaj Ci co stawiają, to przede wszystkim liczą na emocje ten dreszczyk adrenalina, znam w swoim gronie hazardzistów i wiem czym się kierują, a ogólnie jeśli ktoś może stawiać takie duże zakłady, to może zarabiać w milionach funty miesięcznie i te 100k dziennie to będą dla niego drobniaki.

• Create New...